Skocz do zawartości

Ridge Racer Unbounded


Salwador

Rekomendowane odpowiedzi

 

"Za tworzenie produktu odpowiada Bugbear Entertainment (znani z prac nad Flatoutem czy ostatnim Sega Rally). Zapowiada się o wiele dynamiczniejsza rozgrywka - raz, że w mrocznym mieście, a dwa, iż w grę wejdą najprawdopodobniej rozwalanie furek rywali oraz wykorzystywanie elementów otoczenia. W tym samym celu. Takiego Ridge Racer ponoć nie znaliśmy... by: TomisH" źródło: Gamikaze

 

Bardzo dobrze akurat wspominam Ridge Race i mam taką nadzieję że ten nie popsuje mi wspomnień.:D

 

Data Premiery: 1sza ćwierć połowa 2012

Edytowane przez Salwador
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 6
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 1 rok później...

Ale stary temat wyszukiwarka znalazła:-) ograłem właśnie pierwsze 2 godziny i już mam dość, niezła kupa z tego wyszła, mnóstwo błędów i brak fun-a:-P online tez się ludzie zabijają grałem z dwoma kolesiami na 8 miejsc:-( kiszka i monotonia:-( jak ktoś chce to podobny ALE dożo lepszy jest split/second no i teraz pewnie można go dostać za grosze

Odnośnik do komentarza

następne 2h :-( zniszczenia miasta bardzo wybiórcze przejeżdżamy przez murek bez szkody aby na następnym się rozbić w split/second wyglądało to dużo lepiej, wiem ze porównuje ciągle do tej gry ale są one bliźniaczo podobne chociaż split/second miał lepszą grafikę. kreator tras hmm... no jeśli sam coś stworzysz to ok bo głupki z internetu robią trasy dla jaj jedziesz przez zakręt a tam ... mur, można liczyć na błąd których jest naprawdę dużo i pojechać dalej. zniszczenia aut? ha ha w HP było dożo lepiej ale tutaj auto na powtórce po zderzeniu zachowuje się jak trup w marnym fps skacze itd. online jak już pisałem mało kto gra. sterowanie do dupy driftow nadal nie ogarniam no i tyle co tu dużo pisać moja ocena 4/10 split/second dałem 8/10 szkoda tylko ze wypożyczyłem ja na 7 dni bo 1 dzień by wystarczył pozdro.

Odnośnik do komentarza

ja wlasnie troszke pogralem i totalnie sie niezgadzam z waszymi opiniami, gra jest naprawde dobra tylko niestety bardzo ale to bardzo mocno specyficzna i nie trafi przez to do szerszego grona odbiorcow.

Jak dla mnie to takie polaczenie Split second i Ridge racera przy czym z tego SS to tylko namiastka ja osobiscie czuje ze pod ta cala oslonka to nadal stary dobry RR moze nieco inny bo model jazdy troszke inne odczucie daje ale jednak bardzo zblizony do japonskiego odpowiednika.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...