Jump to content

Sign in to follow this  
Gurpegi

Recenzja HIVa

Recommended Posts

nie wiem jak to się stało, ale znalazłem dzisiaj w skrzynce nowy numer PE. i kogo w środku zobaczyłem? HIVa! walnął trzy stronicową recenzję Test Drive'a.

jakiś powrót się szykuje? w stopce go cały czas nie ma.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post


Yeee, Mr. Pierdzący Oszołom powrócił :good: Nie to, żebym cie jakoś wielbił po nocach czy inne ołtarzyki budował, ale miło, ze wracasz, trochę trzody może ze sobą przyniesiesz ;)

Szkoda tylko, że muszę czekać do wtorku na nowy PE (a co za tym idzie - zobaczyć co naskrobałeś o TDU2), bo dopiero wtedy do mojej mieściny go przywożą.

Share this post


Link to post

Cze. Z tego co wiem, to wróciłem na stare śmiecie:).

 

No witamy z powrotem HIV, to jeden z najmniej spodziewanych "kam bekow" a dopiero poczatek roku. :)

 

Najmniej spodziewanych? Puknij się w głowę jj, :potter: Alien nie jest taki gupi.

Co to były w ogóle za akcje: Ściera nie umieścił pożegnania na łamach PE, HIV odchodzi z PE..., czy Alien postąpił słusznie nie umieszczając oficjalnego pożegnania HIVa, geez. Jakoś ani razu z wypowiedzi Zgredów, czy samego Aliena nie zrozumiałam tego w taki sposób, że HIV odchodzi na stałe z PE.

 

Nie zawiodłam się. :ninja:

<jakoś dziwnie ma chęć skoczyć do kiosku po nowy nr PE>

Share this post


Link to post

Cze. Z tego co wiem, to wróciłem na stare śmiecie:).

:woot: :woot: :woot::woot: :woot: :woot: :woot: :woot: :woot: :woot:

 

:woot:

 

A co z Konsolowiskiem ?

Edited by Kazub

Share this post


Link to post

Cze. Z tego co wiem, to wróciłem na stare śmiecie:).

:woot: :woot: :woot::woot: :woot: :woot: :woot: :woot: :woot: :woot:

 

:woot:

 

A co z Konsolowiskiem ?

 

Jajco;) Równie dobrze mógłbyś zapytać Butchera "a co z PPE?".

Share this post


Link to post

(pipi)a, no domyślam się że nie rezygnuje z Konsolowiska w końcu je zakładał.Butcher i PPE to trochę inna historia bo wraz z PSE te projekty się zazębiają.Chodziło mi raczej o to czy wpłynie to jakoś na wkład Hiva w tworzenie Konsolowiska.Chyba że będzie nas zaszczycał tylko jedną recką na numer :confused:

  • Upvote 1

Share this post


Link to post

no to nie ma ch*ja we wsi, (chyba) zaczynam znowu kupować PE!! mam nadzieję, że wrócisz do listów

Edited by chlewik12

Share this post


Link to post

HIV świetnie że wróciłeś do PE!; ) bez ciebie to nie był ten sam magazyn,liczę że oprócz samego pisania recenzji także i przejmiesz od Butchera Listy.

Share this post


Link to post

Z całym szacunkiem dla Butchera,ale mam nadzieję że HIV wróci do listów.Zawsze po zakupie nowego numeru zaczynałem czytać dział listy od wstępniaka HIVa.Brakuje mi jego zakręconych tekstów o palenu listach w piecu,staruszce w lochach i tych rymowanek które miał w zwyczaju pisać na koncu.

Share this post


Link to post

Butcher daje rade z listami. Mi tam się podoba i ogólnie szacun dla Butcha za ogarnięcie kącika, kiedy Hiv sobie strzelił urlop.

Hiv fajnie żeś do PE wrócił. PE bez Ciebie, to jak komp bez neta ;-) Najlepiej czyta mi się właśnie Twoje teksty na posiedzeniu w kiblu, tylko teraz będzie znowu z PE w rękach, a nie laptopem ;D

Edited by Tien

Share this post


Link to post
Guest Orson

kto sądzi, że hivior wrócił w pełnym formacie to naiwniak, będzie goscinnie tj srednio raz na w nr

Share this post


Link to post

Jak tylko usłyszałem, że Waldek wraca do Kiepskich, to od razu uwierzyłem, że HIV w końcu wróci do PE :potter: . Nawet jeśli to będą występy raz na numer, to zawsze fajnie poczytać coś jego autorstwa :thumbsup: .

Edited by speiderman

Share this post


Link to post

Ja natomiast szanowny Hivie nie cieszę się z Twego powrotu,jak masz walić takie kaszany jak recenzja pierwszego Shifta i teraz dwójeczki.W jedynce nie wymieniłeś większości wad jakie posiadała ta produkcja,teraz czytam recenzję dwójki i szczęka mi opada bo wynika że zachwycasz się nią również,mimo że nie wnosi ona nic nowego a jeszcze bardziej przypomina skrzyżowanie Wipeouta z Burnoutem,z głównych wad wymieniasz jedynie warunki pogodowe,pomijając zupełnie odtwórczość i jeszcze większy chaos na torze i irytującą walkę o opanowanie auta,jak wynika z recenzji.Ciekawe jak szybko ta gra Cię zmęczy i zirytuje,no chyba że lubisz non stop restartować,co jest częste w tej grze i co opisałeś.W ogóle ta recenzja to prawie kopia recenzji jedynki,zastanawiałem się czy to Twoje pióro,czy może ta gra jest tak odtwórcza,bijący z Twych słów zachwyt powalił mnie na plecy,bo czym tu się zachwycać.Uważam że Twoje recenzje są nierzetelne i trudno mi wierzyć w Twoje słowa,o jakich krokach w stronę symulacji piszesz,jeśli napisałbyś że jedynka i dwójka to czysty arcade,i że bez kierownicy nie podchodź,nie miałbym pretensji,a tak mydlisz oczy i nie wystawiasz sobie dobrej reklamy.Jedynkę kupiłem po Twojej entuzjastycznej recenzji,aby srodze się rozczarować i żałować poczynionego zakupu.Jeśli ktoś ma ochotę do polemiki,zapraszam,w odpowiednich tematach,lub tutaj.

Edited by Alien00
  • Upvote 8
  • Downvote 4

Share this post


Link to post

Ludzie HIV do fundament PSXE ostatni numer kupiłem chyba w 2005roku. Teraz gdy znowu odnowiłem "lekturę" 02.2011 zdziwiłem się, że HIV nie istnieje:D

PSX HIV i ŚCIERA to jak felga i opona. Dział listy zawsze czytałem na 2miejsu po recenzjach. Butcher to tylko xero HIVa z przed 5lat, chociaż daje radę to polubiłem fafika na smyczy. HIV Ruzlez!!!!!

Share this post


Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.