Skocz do zawartości

Recenzja HIVa


Gurpegi

Rekomendowane odpowiedzi

Yeee, Mr. Pierdzący Oszołom powrócił :good: Nie to, żebym cie jakoś wielbił po nocach czy inne ołtarzyki budował, ale miło, ze wracasz, trochę trzody może ze sobą przyniesiesz ;)

Szkoda tylko, że muszę czekać do wtorku na nowy PE (a co za tym idzie - zobaczyć co naskrobałeś o TDU2), bo dopiero wtedy do mojej mieściny go przywożą.

Odnośnik do komentarza

Cze. Z tego co wiem, to wróciłem na stare śmiecie:).

 

No witamy z powrotem HIV, to jeden z najmniej spodziewanych "kam bekow" a dopiero poczatek roku. :)

 

Najmniej spodziewanych? Puknij się w głowę jj, :potter: Alien nie jest taki gupi.

Co to były w ogóle za akcje: Ściera nie umieścił pożegnania na łamach PE, HIV odchodzi z PE..., czy Alien postąpił słusznie nie umieszczając oficjalnego pożegnania HIVa, geez. Jakoś ani razu z wypowiedzi Zgredów, czy samego Aliena nie zrozumiałam tego w taki sposób, że HIV odchodzi na stałe z PE.

 

Nie zawiodłam się. :ninja:

<jakoś dziwnie ma chęć skoczyć do kiosku po nowy nr PE>

Odnośnik do komentarza

(pipi)a, no domyślam się że nie rezygnuje z Konsolowiska w końcu je zakładał.Butcher i PPE to trochę inna historia bo wraz z PSE te projekty się zazębiają.Chodziło mi raczej o to czy wpłynie to jakoś na wkład Hiva w tworzenie Konsolowiska.Chyba że będzie nas zaszczycał tylko jedną recką na numer :confused:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Butcher daje rade z listami. Mi tam się podoba i ogólnie szacun dla Butcha za ogarnięcie kącika, kiedy Hiv sobie strzelił urlop.

Hiv fajnie żeś do PE wrócił. PE bez Ciebie, to jak komp bez neta ;-) Najlepiej czyta mi się właśnie Twoje teksty na posiedzeniu w kiblu, tylko teraz będzie znowu z PE w rękach, a nie laptopem ;D

Edytowane przez Tien
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Ja natomiast szanowny Hivie nie cieszę się z Twego powrotu,jak masz walić takie kaszany jak recenzja pierwszego Shifta i teraz dwójeczki.W jedynce nie wymieniłeś większości wad jakie posiadała ta produkcja,teraz czytam recenzję dwójki i szczęka mi opada bo wynika że zachwycasz się nią również,mimo że nie wnosi ona nic nowego a jeszcze bardziej przypomina skrzyżowanie Wipeouta z Burnoutem,z głównych wad wymieniasz jedynie warunki pogodowe,pomijając zupełnie odtwórczość i jeszcze większy chaos na torze i irytującą walkę o opanowanie auta,jak wynika z recenzji.Ciekawe jak szybko ta gra Cię zmęczy i zirytuje,no chyba że lubisz non stop restartować,co jest częste w tej grze i co opisałeś.W ogóle ta recenzja to prawie kopia recenzji jedynki,zastanawiałem się czy to Twoje pióro,czy może ta gra jest tak odtwórcza,bijący z Twych słów zachwyt powalił mnie na plecy,bo czym tu się zachwycać.Uważam że Twoje recenzje są nierzetelne i trudno mi wierzyć w Twoje słowa,o jakich krokach w stronę symulacji piszesz,jeśli napisałbyś że jedynka i dwójka to czysty arcade,i że bez kierownicy nie podchodź,nie miałbym pretensji,a tak mydlisz oczy i nie wystawiasz sobie dobrej reklamy.Jedynkę kupiłem po Twojej entuzjastycznej recenzji,aby srodze się rozczarować i żałować poczynionego zakupu.Jeśli ktoś ma ochotę do polemiki,zapraszam,w odpowiednich tematach,lub tutaj.

Edytowane przez Alien00
  • Plusik 8
  • Minusik 4
Odnośnik do komentarza

Ludzie HIV do fundament PSXE ostatni numer kupiłem chyba w 2005roku. Teraz gdy znowu odnowiłem "lekturę" 02.2011 zdziwiłem się, że HIV nie istnieje:D

PSX HIV i ŚCIERA to jak felga i opona. Dział listy zawsze czytałem na 2miejsu po recenzjach. Butcher to tylko xero HIVa z przed 5lat, chociaż daje radę to polubiłem fafika na smyczy. HIV Ruzlez!!!!!

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...