Skocz do zawartości

Przejścia gier by revil92.


revil92

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. W tym dziale będę wrzucał moje przejścia gier. W głównym poście znajdziecie zawsze linki do playlist z moimi "Walkthrough". Co jakiś czas będę również wrzucał kilka odcinków z aktualnie przechodzonej przeze mnie gry, w tym dziale. jednak by było wam łatwiej zawsze możecie lukać na playlisty, gdyż aktualizuje je na bieżąco.

 

 

 

Metal Gear Solid 2: Substance

 

Metal Gear Solid 3: Snake Eater.

 

 

Killing Floor.

 

 

Left 4 Dead.

 

 

Postal 2.

 

Gothic 3 PL.

 

Dino Crisis

 

Tutaj znajdziecie inne filmiki, które nie nadają się do playlist z przejściem gry.

 

Inne

 

Informacje.

 

Resident Evil 3 Soundtrack.

 

Aktualnie pracuję nad przejściem gry Resident Evil 4 oraz Dead Space 2, dla tego playlisty nie są jeszcze kompletne. Resident Evil 3 oraz Amnesia: Mroczny Obłęd są to projekty zakończone.

 

Poszedłem za radą userów oraz moderatorów i dlatego powstał ten oto temat. Mam nadzieję, że wielu osobom się spodoba.

 

Update!

 

Zakończone przejścia.

 

Amnesia: Mroczny Obłęd.

 

Dead Space 2.

 

Dzień Zombie.

 

F.E.A.R.

 

 

Resident Evil 0.

 

Resident evil 3.

 

Resident evil 4.

 

Resident Evil 5.

 

Max Payne 2.

 

Metal Gear Solid.

 

Nightmare House 2.

 

Ziemia Żywych Trupów.

Edytowane przez revil92
  • Plusik 6
Odnośnik do komentarza

Chciałbym Wam przedstawić mój nowy projekt. Jest nim gra Metal Gear Solid 2: Sons of Liberty. Przyznaje, że druga część jest jedną z najbardziej intrygujących ze wszystkich. Postaram się jednak podołać zadaniu i przedstawić Wam całą grę. PS: Ci co nie grali w poprzednią część, a chcą dowiedzieć się co w trawie piszczy zapraszam do obserwowania mojego kanału w najbliższych dniach gdyż już w tym tygodniu postaram się nagrać pierwszą część przygód Snake.

 

Odnośnik do komentarza

Szósty odcinek skupia się bardziej na widowiskowej walce. Niestety nie uświadczycie w tym odcinku rzeczy paranormalnych.

 

 

Naszym głównym zadaniem jest dotarcie do dolnego pokładu. Lecz po drodze jak zwykle znajdzie się pełno przeciwników.

 

 

W tym odcinku trochę się namęczymy. Jest sporo strzelania oraz zbierania przydatnych przedmiotów. Kawałek filmiku miałem wyciąć ponieważ myślałem, że będzie za długi ale jednak się wszystko zmieściło :). Zapraszam do oglądania.

 

 

PS: Mam dobrą wiadomość dla fanów Resident Evil, a szczególnie fanów drugiej części. Od jutra zaczynam nagrywać przejście tej gry. Jeśli wszystko będzie działać bez problemu możecie spodziewać się dwóch filmików już pod wieczór :).

Edytowane przez revil92
Odnośnik do komentarza

Kolejne odcinki z Metal Gear Solid.

 

 

 

 

 

PS: Niestety mam złą wiadomość dla tych co czekali na nowe odcinki z Resident Evil 2. Niestety gdy chcę nagrać filmik wyskakuje mi błąd z wysłaniem wiadomości do Microsoftu. Niestety nie wiem dla czego tak się dzieje, może uda mi się to naprawić ale nic nie obiecuje.

Odnośnik do komentarza

Zapraszam na kolejny odcinek z Resident Evil 4. Ten odcineczek jest krótki ponieważ nie miałem zamiaru dzisiaj wrzucać żadnego filmiku jednak się skusiłem i nagrałem kawałek :). W tym tygodniu spodziewajcie się nowych gier oraz dużego napływu filmików z aktualnych projektów. PS: Niestety musiałem wstrzymać nagrywanie filmików z Dead Space 2 z powodu małej oglądalności :(.

 

Odnośnik do komentarza

Zapraszam do oglądania mojego kolejnego odcinka z nowego projektu. Wszystko jak zawsze tłumaczę na filmiku. Zapraszam do obejrzenia oraz skomentowania i oceniania.

 

 

Drugi odcinek zmagań z hordami nieumarłych. Zapraszam na filmik gdzie dzieje się ostra rzeźnia :).

 

 

Kolejna gra i kolejny filmik. Zapraszam do oglądania mojego kolejnego nowego projektu. Jeśli się podoba powiedzcie jeśli nie sprecyzujcie.

 

Edytowane przez revil92
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...