Skocz do zawartości

Przejścia gier by revil92.


revil92

Rekomendowane odpowiedzi

Land of dead - obejrzałem kawałek i mi się nie podoba. Słaba gra, raczej prosta a Ty się zgubiłeś już na początku XD W ogóle nie ogarniasz co gra do Ciebie mówi, plączesz się po levelu. Gra jest bardzo słaba, nie marnuj na nią czasu.

3 strzały w głowę żeby zabić zombiaka :teehee:

Odnośnik do komentarza

W tym odcinku udajemy się do Cape Dun oraz wykonujemy resztę zadań w reddock.

 

 

Znajdujemy się w Cape Dun. Zbieramy kilka zadań oraz rozmawiamy z ludźmi w obozie. Po raz pierwszy stykamy się również także z najemnikami oraz łowcami.

 

 

Ziemia Żywych Trupów

 

 

3 odcineczek moich zmagań z grą Killing Floor no i po raz kolejny nieudane zakończenie;).

 

Edytowane przez revil92
Odnośnik do komentarza

Zapraszam na kolejne dość wyczekiwane długo przez niektórych wideo z Dino Crisis. O problemach z nagrywaniem i opóźnieniem mówię na filmiku.

 

 

Kolejne wideo z MGS.

 

 

Kolejny odcinek i kolejne zmiany w grze. Wszystko jak zawsze tłumaczę na filmiku. Zapraszam do oglądania.

 

 

Kolejne trzy filmiki z Ziemi Żywych Trupów.

 

 

 

Edytowane przez revil92
Odnośnik do komentarza

Zapraszam na oglądanie kolejnych filmików dzisiaj prawdziwy wysyp :).

 

Dzisiejszy odcinek w całości został poświęcony na oczyszczaniu jaskini. Było trudno jednak trochę doświadczenie wpadło. Pod sam koniec wpadamy do Ardei.

 

 

Kolejne wideo z RE4.

 

 

 

 

Metal Gear Solid.

 

 

 

The Land Of The Dead.

 

 

Dino Crisis.

 

Edytowane przez revil92
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Kolejne wideo z gier.

 

 

 

 

Obejrzyjcie filmik i zagłosujcie na grę. Proszę o komentarz pod tym wpisem albo pod filmikiem na youtube :).

 

Specjalny odcinek -Głosowanie.

 

1.Resident Evil 5

2.Left 4 Dead 2

3.Left 4 Dead 2

4. Alon in The Dark 4: Koszmar Powraca

5. Alone in The Dark 5

6. Day of the Zombie

7.Crysis

8.Fahrenheit

9. S.T.A.L.K.E.R: Zew Prypeci

10.Postal 2

11.Resident Evil 4-Separate Ways.

Czekam również na Wasze propozycję. Czas głosowania do niedzieli 17.04.2011r.

Odnośnik do komentarza

Witam dzisiaj mam dla Was kolejną porcję filmików, niektórych już dość zaległych oraz zapowiedź i nową grę :D.

 

 

 

 

 

 

 

 

Zapraszam do oglądania mojego kolejnego projektu, którym jest "Dzień Zombie". Jest to część, która wyszła przed grą "Ziemia Żywych Trupów". Gra jest identyczna do "Ziemi Żywych Trupów". Lecz oferuję inną historię, bohaterów no i miejsca akcji. Zapraszam wszystkich chętnych do oglądania, jeśli spodobały Wam się filmiki z "Tha Land Of The Dead" to sądzę, że "Dniem Zombie" nie pogardzicie ;).

 

 

Pragnę oznajmić, że niebawem zacznę zajmować się przejściem gry Max Payne 2. Mam nadzieję, że większości osób spodoba się ta gra oraz, że znajdzie się trochę ludzi, którzy zechcą oglądać moje przejście gry. Zapowiedź przedstawia dobrze znane wszystkim fanom gry "Poprzednio w Max Payne", stanowi to intro i wejście do gry dla tych, którzy nie grali w poprzednią część.

 

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj nie mam dla Was żadnych Let's Playów tylko kilka słów do przekazania. Otóż oznajmiam, że od dzisiaj zaprzestaję wrzucać nowe filmiki w tym miejscu. Wszyscy Ci, którzy są zainteresowani moimi przejściami gier zapraszam na mój kanał youtube. W zakładce "Przesłane filmy" znajdziecie ostatnio dodane przeze mnie filmy oraz w zakładce "Listy odtwarzania" wszystkie gry, które przechodziłem bądź przechodzę (listy są aktualizowane na bieżąco). Przepraszam za niedogodności. Pozdrawiam i zachęcam do oglądania, komentowania, oceniania i subskrybowania.

 

Mój kanał youtube.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Zapraszam wszystkich na mój kanał do oglądania kolejnego projektu, którym jest Resident Evil 5. Grę przechodzę wraz z moim kumplem więc raczej nudno nie będzie :). Co prawda pierwszy odcinek nie jest jakiś emocjonujący ale to dopiero początek, dajcie nam się rozgrzać :).

 

Resident Evil 5 odc. 1.

Edytowane przez revil92
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...