Skocz do zawartości

Przejścia gier by revil92.


revil92

Rekomendowane odpowiedzi

Siema wszystkim. Ostatnio troszki zamuliłem z wrzucaniem ale mam dla Was kolejne filmiki z Resident Evil 5. W tym tygodniu nie spodziewajcie się filmików z RE. Kolejna porcja będzie w sobotę :). Mam dla Was także zapowiedź pewnej gry, którą będę nagrywał niedługo. Coś dla starych wyjadaczy. Więc zapraszam.

 

 

 

 

 

Wspomniana zapowiedź. UWAGA! Przeczytajcie opis filmiku.

 

Edytowane przez revil92
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Na początku mej kariery zagrajmera gdy zajmowałem się tworzeniem filmików z Resident Evil 3 kilka osób prosiło mnie po zakończeniu tego projektu bym nagrał przejście gry Resident Evil Zero. Tak więc spełniłem życzenie tych kilku osób i zacząłem robić filmiki z tej części RE. Zapraszam na 3 pierwsze odcinki wszystkich chętnych oraz tych, którzy mają wolnego troszeczkę czasu, Ci co wyczekiwali, a także tych, którzy mają styczność pierwszy raz z tym wątkiem na forum :).

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Witam wszystkich bardzo serdecznie. Ostatnimi czasy zabrałem się za kręcenie Metal Gear Solid 3. Z tego co widziałem było kilka osób, które zaglądały tutaj w związku z poprzednimi częściami tej giery :). Dzisiaj mam dla Was 3 odcinki z MGS3. Wszystko tłumaczę na wideo. Zapraszam do oglądania. PS: Zapraszam także do oglądania Resident Evil.

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Witam, witam po dość długiej przerwie. Dzisiaj mam dla Was małą informację. Otóż w tym temacie nie zobaczycie już przejść gier, wszystkich chętnych zapraszam na kanał. Pod naporem filmików i projektów nie mam chęci i czasu by wrzucać filmiki także tutaj. Pierwszy post tego tematu będzie jednak aktualizowany na bieżąco tak więc wszystkie play listy gier jakimi się aktualnie zajmuje będą aktualne. Na zachętę zapraszam do obejrzenia specjalnie zmontowanego filmiku z okazji 400 widzów (nie ma jeszcze pełnej liczby ale mam nadzieję, że nastąpi to już wkrótce :)).

 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Witam wszystkich bardzo serdecznie. Większość osób może kojarzyć mój kanał youtube z kręcenie filmików w postaci "Let's Play". Jednak czasami zdarza mi się odskoczyć od nagrywania Let's Play'ów i zająć się czymś innym. W tym przypadku postanowiłem odwzorować dobrze znane wszystkim fanom gry Resident Evil 3-Clock Tower. Jednak nawet i Ci którzy nie mieli styczności z grą mogą spokojnie zerknąć na filmik gdyż umiejscowiłem zdjęcia z poszczególnych lokacji. W ten sposób możecie sobie porównać w jakim stopniu odwzorowałem świat RE w Minecraft. Pozdrawiam i czekam na komentarze oraz oceny.

Edytowane przez revil92
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Elos ludziska. W związku z tym, że na moim kanale wlazło troszki aktualizacji informuje Was, że zacząłem kręcić dwie nowe serie. Pierwszą jest nią Far Cry 2. Gierki nie muszę przedstawiać bo na bank każdy chodź z deczka informacji o niej liznął. Drugą grę jaką wziąłem na celownik jest Fatal Frame 2: Crimson Butterfly, dość ciekawy Azjatycki(?) horror, w którym pierwsze skrzypce grają duchy oraz wszech obecny strach. Tytuł pojawił się na PlayStation 2 więc fani PS2 na bank kojarzą co to za tytuł. Pozostaje mi tylko powiedzieć, miłego oglądańska :).

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...

Dzień dobry :). Kłaniam się nisko z tej strony REVILPL. Jeśli ludziska jeszcze od czasu do czasu zaglądacie w ten wątek chciałbym Wam zakomunikować, że swoją całą działalność z robieniem Let's Play itd. przeniosłem na nowe konto http://www.youtube.c...PL?feature=mhee Znajdziecie nam nim standardowo "Zagrajmy w" oraz video blogi. W najbliższym czasie zamierzam również wrzucać audiologi oraz mini recenzje. Ci co odwiedzali mój stary kanał na pewno wiedzą o co chodzi. Nowych widzów zapraszam serdecznie do oglądania. Swoje filmiki nagrywam w dobrej jakości wraz ze swoim komentarzem. Pozdrawiam.

 

PS: Na nowym koncie ostatnio zająłem się nową grą The Walking Dead. Jeśli zastanawiacie się nad jej kupnem zapraszam do obejrzenia pierwszych minut z gry nagranych przez zwykłego gracza dla innych graczy :).

 

Edytowane przez revil92
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...