Skocz do zawartości

Wii U - temat główny


Lipa

Rekomendowane odpowiedzi

Saptis przykro mi tu mowic ale nie masz racji. Juz w tym momencie mozna na niektorych figurkach zarobic nawet 3x tyle ile kosztuja. To ze w PL wszystko mozna kupic bo tu nikogo to nie obchodzi nie znaczy ze taka sama sytuacja jest np w USA, mozna sprawdzic ebay:

 

http://www.ebay.com/itm/Marth-Villager-Nintendo-Amiibo-New-In-Box-RARE-/151507046020?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item2346860e84

 

edit: post edytowany zeby nie brzmial tak pretensjonalnie

Edytowane przez Velius
Odnośnik do komentarza

Nie siedze na aukcjach i nie obserwuje wszystkiego, a ze sa osoby ktore zaplaca wiecej to ich sprawa. 

Spokojnie - kupujcie, sprzedawajcie handlarze.

 

 

Edit: tak brzmial, widzialem przed editem.  :D

Villagera w sobote w sklepie widzialem, tego drugiego nie, ale nie przegladalem wszystkich.

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

Myslę, że będzie droższy w PL. Bo sklepy też zwęszą interes, ale to tylko takie moje wróżenie z fusów, równie dobrze może być całkowicie inaczej, więc nie ma tematu :)
Samego też bym chyba nie kupił, bo mam adapter który się do wiilota podłącza, ale szykujemy się ze znajomymi na dłuższe ferie świąteczne u mnie, z dzieciakami, więc fajnie by było w 8 pograć, a cena w zestawie jest super. 

Edytowane przez Ed Hunter
Odnośnik do komentarza

Powiedzcie mi jeszcze, w co moge pograc glownie w damskim towarzystwie na WIi U podczas imprezy, bo zona zaprasza kilka kolezanek i pewnie tylko jednego dodatkowego chlopa. Mam gamepada, 2 wiiloty z Wii, 2 nunchuki, 1 controller z wii (ten z xenoblade). Moge dokupic jeszcze 2 willoty lub wiiloty remote plus to bedzie mozna w 4 osoby pograc, a w smasha to pewnie nawet wiecej.

 

Ale problem w tym ze jak to baby, pewnie smash sie nie spodoba i beda chcialy jakies popierdokowate mini gry. Mam obecnie NintendoLand i pewnie MK8 bedzie, cos pozatym sie jeszcze nadaje? Moze Wii U Party?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...