Skocz do zawartości

Terraria


Stona

Rekomendowane odpowiedzi

to sie napewno ucieszysz ze dodali npc tinkerera ktorego mozna uwolnic w dungeon albo underworld ktore poza tym ze sprzedaje rocket boots to jeszcze ma opcje reforge.

wkladasz takiemu swoj item i za drobna oplata (im gorszy efekt mial item tym taniej) i zmienia na jakis losowy inny efekt. po 2 takich probach dostalem efekt legendary :D

ale jeszcze bardziej mi sie podoba tinkers station ktore sprzedaje a ktore pozwala laczyc ze soba niektore akcesoria. polaczyl moj cobalts shield z obsydian skull w obsydian shield albo rocket boots z hermes boots.

nie moge sie doczekac kiedy dorwe compas z ktorego zrobie gps :D

Odnośnik do komentarza
Gość szpic

Taaa, z kumplem zestresowani zrobiliśmy highway długości 70% świata...... okazało się, że walka trwała przez góra 1/4 tej długości xD

btw jak to jest, jak ubijemy to wspolnie to tryb hard odpala sie dla kazdego ? czy tylko dla osoby hostujacej

Odnośnik do komentarza

Dla świata. Możesz po tygodniu zaprosić kumpla i będzie miał HC mimo, ze Terrarię kupił godzinę wcześniej np.

 

WSZYSTKO jest przypisywane do świata. Jedynie co z niego wynosisz to to co masz w plecaku, przy sobie - to możesz przenosić między światami.

Np hostujesz teraz swój świat na którym masz domek z 4 NPCami, ja wpadam ze swoimi itemami i mam imba miecza, czara i armora w ręce.

 

Jeszcze można od Merchanta kupić dwa itemy - Piggy Bank i Safe. Jak je postawisz i wsadzisz do nich coś, to one mają wspólny "ekwipunek" z każdym światem w jakim jest Twoja postać.

Np wkładasz u siebie w świecie kuszę do sejfu, ja hostuję swój świat, klikasz na mój sejf w moim świecie i widzisz swoją kuszę. Takie coś co by ułatwić przerzucanie itemów między światami ;)

 

 

 

 

Ja teraz mam robienie swojej rezydencjo-zamku-królestwa in progress ;)

W między czasie z kumplem robimy we 2 "campaign" aka ubicie all bossów, zrobienie end armorów, broni, i toolsów ;)

Odnośnik do komentarza

plan na dzisiaj to zdobyc demon wings, red baloon, adamantite armor i mythryli/adamantite repeater :P

no i oczywiscie ciagle poszukiwania compasu.

a ten walkway w piekle to tez zrobilem od miejsca w ktorym sie przebilem az do krawedzi siata i boss nie dotarl do polowy ale za to sie przydaje potem do zbierania adamantite, i mimic sie tez ladnie na tym spawnuja.

 

np. i jak tu grac w trine 2 gdy tyle jest do zrobienia

Odnośnik do komentarza

Wingsy to żaden problem jak się ma Water Bolta albo sra się Meteorytami xD

 

Compassy to nam wpadły już ze trzy xD

 

[EDIT @up]

Dżizas kurfa, ja pendolę - jaką ty masz rozdziałkę? O.o

 

Chyba, że da się zoom out jakoś dać taki....

 

A nie... to jakiś edytor?

Edytowane przez Kazuun
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...