Skocz do zawartości

Terraria


Stona

Rekomendowane odpowiedzi

to nie do konca prawda. moj swiat byl tak uksztaltowany ze jungle mialem powyzej 400 stop i kazdy skok sie konczyl harpiami i wywernami.

moj sposob na pokonanie ich to jakis armor z speed boostem i biegniecie w strone wywerny gdy ta nurkuje. przeleci tuz nad nami i mozna sie odwrocic i z miecza pocisnac.

 

skrzydla sa super, ciekawe czy to ze maja wbudowane w siebie lucky horseshoe to bug czy celowe. czerwony balonik mnie zawiodl i w rezultacie go nie uzywam.

Edytowane przez Gattz
Odnośnik do komentarza
Gość szpic

to nie do konca prawda. moj swiat byl tak uksztaltowany ze jungle mialem powyzej 400 stop i kazdy skok sie konczyl harpiami i wywernami.

moj sposob na pokonanie ich to jakis armor z speed boostem i biegniecie w strone wywerny gdy ta nurkuje. przeleci tuz nad nami i mozna sie odwrocic i z miecza pocisnac.

.

co do vivern to jak masz rocket bootsy to jest prosto, czekasz az ona nurkuje i wtedy wlatujesz w powietrze i zamiast miecza uzywaj karabinu np clock word itp wtedy wiverna apda szybko,

( rocket booty kupisz u goblina )

Odnośnik do komentarza

no i solo skeletron prime wbite. jeden dzien odpoczynku zrobil swoje bo dzisiaj padl przy pierwszej probie.

dla zainteresowanych jak mozna zrobic to "mega trudne" to tutaj macie niezly filmik

z ktorego sie dowiedzialem jak swietne jest featherfall jako dodatek do gravitation. wlasnie takiej kontroli mi brakowalo przy poprzednich probach.

 

ps. jak widac nie tylko ja wymyslilem ze mozna bic crystal storm ktory nie wymaga ubijania bossow

 

edit: the twins tez wbite solo bez itemow z ostatnich bossow. dopiero przy drugiej probie bo jednak kontrolowanie gravitation potion tak by nie walnac w podloge jednoczesnie sie skupiajac na cooldownach i strzelaniu bylo ponad mnie, ale ze skrzydlami juz bez problemu.

czas na robaka

 

edit2: ostatni z bossow ubity solo z uzyciem crystal storm. w moim osobistym odczuci destroyer jest najlatwiejszy, potem skeletron prime a najgorsza byla walka z the twins.

Edytowane przez Gattz
Odnośnik do komentarza

spotkaliscie sie z takim czyms, ze terraria ciagle usuwa wam postacie i swiat ?

gram na 2 pc i musze kopiowac postacie miedzy kompami. Kopiuje caly folder z savem ( swiatem i postaciami )

ale jak odpalam gre to terraria usuwa wszystko z tego katalogu

Odnośnik do komentarza

no no kolejny patch wydaje sie fajny. najbardziej ze wreszcie przestana zjadac kase za dokladanie efektow do itemow po smierci

 

spotkal juz ktos swietego mikolaja?

spotkalem spotkalem, ale najpierw bałwan mnie zasztyletował :/

Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...

ogladam sobie random stream srl a tu koles gra po raz pierwszy w terrarie. tyle milych wspomnien a tu nagle na chacie uderza mnie info ze bedzie wkrotce nowy wielki update.

 

http://www.pcgamer.com/2013/04/22/terraria-update-teased-with-pictures-of-a-new-biome-and-a-penguin/?ns_campaign=article-feed&ns_mchannel=ref&ns_source=steam&ns_linkname=0&ns_fee=0

 

i

 

https://docs.google.com/document/d/1cfu7S2BHSKah_fd3jzeoMY0Q7VVlg7nT-OvniOPGJdI/edit?pli=1

 

 

a wiec starbound i nowy wielki update do terrari w tym samym roku

Edytowane przez Gattz
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...