Skocz do zawartości

NeverDead


rkBrain

Rekomendowane odpowiedzi

  • 7 miesięcy temu...

- 0:26 - w mordę ! Wazon popełnił właśnie samobójstwo !

 

- 1:00 - "Och nie ! Drzwi są zamknięte !" I nie rozwalimy ich w drobny mak używając broni tylko trzeba będzie pójść do pokoju obok słuchając w międzyczasie głosu brzmiącego jakby ktoś stawiał kloca...

 

- 1:49 - w tym pokoju jest przycisk wielkości talerza do pizzy, ale muszę cię poinformować, że należy go nacisnąć

 

- 2:37 - otworzyłam ci drzwi i powiedziałam, że sa otworzone. Sam byś nie wyszedł pomimo faktu, że szyba jest wybita, a same drzwi poszły by razem z futryną gdyby pociągnąć je z buta.

 

- 2:53 - ...litości, jak ta krew wygląda :confused:

 

- 3:24 - właśnie rozdupcyłem swoim scyzorykiem pięćdziesiąt tysięcy kłódek i kilometr łańcucha na drzwiach, chociaż dwie i pół minuty temu musiałem szukać guzika, żeby otworzyć o wiele słabiej zabezpieczone wejście.

 

- 3:32 - lololol ! Właśnie przeszedłem PRZEZ kawał betonu...i to w skryptowanej scence ! :D

 

- 3:35-4:09 - czy te potwory w jakikolwiek sposób atakują..? No alez skąd, łyżki przeważnie nikogo nie atakują...a muzyka ssie pałę, podobnie jak design kreatur.

 

- 4:51- co chwilę - kto wymyślił, żeby oderwane części ciała podnosić za pomocą UNIKU ?! Może to pomysł którejś z łyżek..?

 

- 5:25 - O! Wielki, świecący przycisk obok drzwi! Nacisnę i zobaczę co się stanie...

 

- 5:32 - ...po naciśnięciu wielkiego, świecącego przycisku obok drzwi, otworzyły się drzwi...GENIALNE !!!

 

- 5:35 - moment...co się właśnie stało? Przeważnie jak człowiek upada na ziemię to trwa to nieco dłużej niż tutaj...gdzie moment kolizji ciała potwora i panienki? Gdzie...gdzie cokolwiek???

 

- 5:50 - ...kto pisał te dow(pipi)y? Figlarz ?

 

- 5:55 - no gdyby powiedzieli mi, że scyzorykiem da się rozbić ceglaną kolumnę to nie bawiłbym się w szukanie tych wszystkich pedalskich przycisków !

 

- 6:54 - nie no, spoko, scyzoryk rozwala mury, ale drzwi ze sklejki to trzeba wytrychem...

 

- 7:04 - obvious keycard slot is obvious...but you can still tell me about it, if you wish.

 

- 7:06 - ...aaah...and you did.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

................ta gra jest głupia.

Edytowane przez Siara_iwj
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...