Jump to content

Fable: The Journey


Daddy

Recommended Posts

  • Replies 7
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Guest Mr. Blue

Fable, z gry na grę było bardziej causalowate w najgorszym tego słowa znaczeniu. Ale to, co teraz popełnił Piotruś, to po prostu przechodzi ludzkie pojęcie.

Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 11 months later...
  • 3 months later...

Ograłem demo.

Podoba mi się - klimat poprzednich części zachowany, gra jak sama nazwa wskazuje bardzo bajkowa, łatwa miła i przyjemna. Duży plus, że nie gra się na stojąco lecz siedząc wygodnie na tapczanie. Po pół godzinie łapska mdleją od rzucania czarów, choć zabawa przednia. Raz czy dwa nie rozróżniło mi czaru ale sądzę, że to może brak odpowiedniej kalibracji kinecta.

Podejrzewam, że kupię, jednak żałuję, że nie będzie gry padem - liczyłem na najnowszą część ale fizycznie pewnie nie wydolę bigsmile.gif Trochę psuje zabawę konieczność machania - myśli się wtedy jak machać a nie o tym, co się dzieje na ekranie. Może to kwestia przyzwyczajenia i wczucia w grę. Oczywiście trudno oceniać książkę po okładce - sądzę, że jakaś tam część graczy posiadająca kinecta to kupi, jednakże daleko mi do wyciągania wniosku, że kogoś ta gra skusi do nabycia kinecta. No chyba, że historia będzie ponadprzeciętna. Ale nie sądzę. Zabawa z padem - byłbym jak najbardziej za bo jestem fanem serii, natomiast nie chce mi się za bardzo machać łapami.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.