Skocz do zawartości

Lollipop Chainsaw


_mike

Rekomendowane odpowiedzi

Wkurza mnie, że ktoś gdzieś napisał że gra trwa 4h i ta wiadomość rozniosła się po internecie jak wirus. A to jest BZDURA!

Chyba, że ktoś biegnie prosto przed siebie nie zatrzymując się wcale na easy.

 

Pierwsze przejście na normalu zajęło mi między 7 a 8 h. Pewnie będą tacy co skończą w 6, ale ja lubię eksplorować, a i zginąć się zdażyło nie raz. Teraz przechodzę kolejny raz wszystkie poziomy i frajda nie zmalała.

Odnośnik do komentarza

Wkurza mnie, że ktoś gdzieś napisał że gra trwa 4h i ta wiadomość rozniosła się po internecie jak wirus. A to jest BZDURA!

Chyba, że ktoś biegnie prosto przed siebie nie zatrzymując się wcale na easy.

 

Pierwsze przejście na normalu zajęło mi między 7 a 8 h. Pewnie będą tacy co skończą w 6, ale ja lubię eksplorować, a i zginąć się zdażyło nie raz. Teraz przechodzę kolejny raz wszystkie poziomy i frajda nie zmalała.

 

A nie mówiłem?

Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy temu...

A mi z kolei się bardzo podobało. To co napisał Koso - sama prawda. Aczkolwiek dla lubujących się w odpalaniu sobie raz na jakiś czas odmóżdżającej sieczki mógłbym w sumie polecić. Tym bardziej, ze gier jest w śmiesznie niskiej cenie. Odstresowujaca, posiadająca kilka przyjemnych patentów... Ja spędzilem czas przy Juliet miło.

Odnośnik do komentarza

a jak prezentuje się kwestia mechaniki gry?

bardzo mi się podoba klimat, ale po tym, jak znudził mnie sposób rozgrywki w Shadow of the Damned, jakoś nie mam zaufania do kolejnych produktów sudy. Dla mnie to to samo, co rozgrywka w resident evil - nie leży mi to wybitnie. Lolita jest bardziej dynamiczna?

Odnośnik do komentarza

Ja miałem to samo - też odpaliłem sobie SotD i w połowie odpadłem, a przy LC z kolei bawiłem się świetnie i właśnie planuje ewentualne platynowanie. Mechanika jest prosta, dużej filozofii tu nie ma. Głównie chodzi o wkręcenie się w przygłupio-zabawny klimat gry i o dynamiczną (non stop akcja) zabawę z Juliet. Biorąc pod uwagę, że swój egzemplarz można wyrwać za ~50PLN - polecam. Sam wczoraj sprzedałem za 55. Mam nadzieję, że przez weekend zdążę wycisnąć ją do końca.

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...

Wczoraj mi przyszla ta gierka i w sumie chyba przeplacilem bo dalem 60 z wysylka, niby za nowa, ale bez folii. Taa, w nowym xboxie to nie przejdzie, takze czuje ze nagle nowki beda w foliach.

 

Gra mi sie przyjemnie, tylko nieco kciuk boli od nawalania przyciskow. No ale dawno nie gralem w jakas naparzanke, takze zakwasy pewnie mina:).

To jest wlasnie gra typu odstresowywacz-napierdzielator. Czuje sie jakbym gral w jakas gre w salonie arcade. Jest smiesznie, glupio, sweetasnie, rockowo :).

Dodam ze gierka chodzila za mna juz od premiery i jest chyba pierwsza kupiona gra, odkad mam plusa. Takze polecam:).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...