Skocz do zawartości

I am Alive


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 38
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

uwielbiam takie gry, mimo ze bardzo malo ich jest

tzn survival w trakcie katastrofy, mam nadzieje ze tu bedzie survival a nie jakas strzelaninka

 

na ps2 byla gierka raw danger, miala mase błedów i drętwą animacje, ale calkiem niezle wlasnie oddawala uczucie przetrwania , trzeba bylo zbierac jedzenie, cieplejsze i suche ubranie , mozna bylo tworzyc przedmioty z jakichs smieci itp , licze ze to bedzie podobne tylko lepsze

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

ESRB oceniło I am alive i przyznało jej kategorie wiekową M (tylko dla dorosłych) i nawet trochę ujawniło informacji o grze:

 

To gra akcji z perspektywy trzeciej osoby, w której gracze wcielają się w rolę mężczyzny poszukującego swojej rodziny w postapokaliptycznym świecie. Gracze przemierzają ruiny miasta i używają maczety, by zabić przeciwników. Walkom towarzyszą realistyczne odgłosy broni palnej, cięć i okrzyków bólu; uderzeni przeciwnicy krwawią.

 

Gracze mogą zabijać albo pozbawiać przytomności rannych bądź podatnych na zranienia wrogów za sprawą uderzeń końcowych (np. podrzynanie gardła, przebijanie ostrymi narzędziami, uderzanie pistoletem) - sceny te są wyróżniane poprzez zbliżenia kamery i zwiększoną kontrolę gracza (np. sekwencje naciskania pojawiających się na ekranie przycisków).

źródło - Polygamia

 

Wow, może nawet w końcu ta gra wyjdzie i może nawet będzie niezłym survivalem.

Edytowane przez MBeniek
Odnośnik do komentarza

Po pierwszym zwiastunie i informacjach od developera (a także info, że Jade macza w tym paluszki) liczyłem na grę AAA. Dostaniemy grę w dystrybucji sieciowej mogącą rywalizować z ostatnim Alone in the Dark. Grafika mocno średnia, gameplay z tego co widać też nie porwie. Może historia i klimat uratują tą grę.

Odnośnik do komentarza

Alone był fajny a to prawdę mówiąc wygląda jak przysłowiowy crap.

 

Jeżeli miałbym podać deva który najbardziej stoczył się w tej generacji to byłoby to Ubi (nie, nie Acti). Tylko oni potrafią zrobić smaka, zapowiedzieć zaje,biście zapowiadającą się grę a potem ją zwalić lub wydać co najwyżej średniaka. Tylko AC ich trzyma przy życiu choć i ten mi obrzydł po początkowym uwielbieniu.

 

Wydaje mi się, że tytuł był/jest tak kiepski, był tyle razy był kasowany (kto śledzi grę od początku ten wie). Że w końcu żeby nie wyjść na kretynów to wydają ją na PSN. Tam jeżeli gra okaże się słaba to nie zostanie tak zjechana a i sprzeda się lepiej.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy temu...

odkopuje temat, premiera przekladana wiele razy ma byc 15 marca

 

dłuższy kawalek gameplayu

http://www.youtube.com/watch?v=jU1COvFbBO4

 

gierka troche grubo ciosana i technicznie ma dziury, ale klimat jest, a ja uwielbiam gry o przetrwaniu kataklizmu, mysle ze to bedzie fajny przedsmak przed the last of us, napewno kupie :D

Odnośnik do komentarza

gierka troche grubo ciosana i technicznie ma dziury, ale klimat jest, a ja uwielbiam gry o przetrwaniu kataklizmu, mysle ze to bedzie fajny przedsmak przed the last of us, napewno kupie :D

Trzymam kciuki za ten tytuł już od pierwszego trailera, ale jeśli gra będzie crapem na poziomie Amy, to nawet klimat survivalu (który też osobiście uwielbiam i żałuję, że ciągle nie możemy doczekać się jakiejś świetnej gry w tych klimatach) jej nie pomoże. Ja z zakupem wstrzymam się do pierwszych recenzji albo dema (będzie w ogóle takie?) i ciągle mam nadzieję, że gra mnie pozytywnie zaskoczy.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

ta gierka to jednak nie to samo co silent, tu masz sirvival po kataklizmie i walke o przetrwanie z innymi niedobitkami, w silencie masz bieganie pomiedzy potworami i roziwazywanie zagadek (nie to że nie lubie silenta, ale to jednak dosyc odmienne gry)

 

tylko podobno krótka.

 

gdzies czytalem ze okolo 5 godzin, jak na gre z PSN to calkiem nieźle, oby tylko cena była ponizej 50zł

Odnośnik do komentarza

ta gierka to jednak nie to samo co silent, tu masz sirvival po kataklizmie i walke o przetrwanie z innymi niedobitkami, w silencie masz bieganie pomiedzy potworami i roziwazywanie zagadek (nie to że nie lubie silenta, ale to jednak dosyc odmienne gry)

wciaz to jednak survival'e - z dopiskiem horror, przy S.H. ;)

Odnośnik do komentarza

Jednak gra podobna do Silenta czyli miasto podobne w budowie, zamglone, za rogiem czyhają na Ciebie "potwory" czyli inni walczący o przetrwanie, pustka, samotność itp.

 

Jeśli gra ma 5h to fajnie ale to chyba zależy od poziomu trudności bo z tego co widziałem to jest trudno, dużo platformówki, poboczne zadania czasami z "miłymi" niespodziankami :).

Odnośnik do komentarza

Polecam grać od razu na Survivalu. Wtedy rzeczywiście walczymy o życie. Dobry patent z pistoletem jako straszakiem i strategicznym eliminowaniem przeciwników.

Pierwsze przejście zajęło mi równo sześć godzin.

zawsze tak zaczynam, bez wzglendu na tytul, a tutaj to podstawa jesli chce sie odczuc ta wlasciwa atmosfere/klimat przetrwania.

no i zaciekawiles mnie tym patentem, a czas rozgrywki wydaje sie byc nie najgorszy, choc wiadomo, ze poziom survival przedluza ja .

Edytowane przez 4 mE
Odnośnik do komentarza

Polecam grać od razu na Survivalu. Wtedy rzeczywiście walczymy o życie. Dobry patent z pistoletem jako straszakiem i strategicznym eliminowaniem przeciwników.

Pierwsze przejście zajęło mi równo sześć godzin.

widze że jesteść xboxowym szcześliwcem który już może sobie grać, może napiszesz coświeciej? jakąś mini recke? bo my ps3-kowcy czekamy nadal :P

ja sie strasznie napalam na ta gre bo uwielbiam przetrwanie podczas kataklizmu (już to pisalem ale technicznie chu.jowy RAW DANGER na ps2 sprawił mi duzo radosci swoim klimatem i koniecznoscią przetrwania)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...