Jump to content

Czy takie oprawki pasują do szkieł


Spyker

Recommended Posts

  • Replies 6
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Wayfarery za 4 zl? :shok: Po ilu dniach Ci sie rozpadna te gowniane podrobki, po 2?

Sam ostatnio wymienialem sobie oprawki i po wielu przymierzeniach w tym przypadku jest niestety prosta zaleznosc - nizsza cena = nizsza polka = zdecydowanie gorszy wyglad. Cudow nie ma. Albo inwestujesz i wygladasz jak czlowiek albo latasz z podrobkami za 4 zl i wygladasz jak klaun.

Link to comment

Idź do sklepu/optyka i obejrzyj sobie oryginały, a następnie idź na bazar/deptak albo kup sobie z allegro gówniane podróbki.

 

Jeśli jesteś lansiarzem, co to ubiera się w "oryginalne" ciuchy z ruskich bazarów, to kup sobie 10 par takich 5 złotowych oprawek i lansuj się dalej :)

Link to comment

Przecież nie od dzisiaj wiadomo, że na zdjęciu to i Jane Fonda wygląda na piękną i gładką. Różnica na pewno jest w jakości i fakturze, zapewne też w kolorze materiału, z którego podróby i oryginały są wykonane. A tak w ogóle to jak masz się tak lansować, to sobie to odpuść. Bo nie wiem komu to się podoba, u mnie i u osób które znam wzbudza co najwyżej litościwy uśmiech...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.