Skocz do zawartości

Burnout CRASH!


Emtebe

Rekomendowane odpowiedzi

Gra dostępna jest od pewnego czasu na PSS, a tu na forum cisza (chyba, że wyszukiwarka się zepsuła i nic nie znajduje). Tak czy inaczej, co sądzicie o nowej odsłonie Burnouta? Czytając na forach grze zarzuca się profanacje. Może faktycznie niepotrzebnie w tytule występuje słowo 'Burnout' w dodatku z logiem znaku towarowego, bo nawiązuje to do poprzednich kultowych serii, może jakby gra miała zupełnie inny tytuł - byłoby lepiej? No nie ważne, bo jak dla mnie Burnout CRASH! jest grą świetną. Na PSS kosztuje grosze a zapewnia mega fun i świetną rozgrywkę. Gra posiada syndrom "jeszcze raz zagram i wyłączę konsole" a tymczasem gramy całą noc. Świetna sprawa. Ogromnym plusem gry jest jej udźwiękowienie. Muzyka, która się pojawia w chwili gdy na plansze wjeżdża jakiś pojazd specjalny czy naładujemy power-up'a jest genialna! Jest idealnie dobrana. Zastanawiam się czy nad jej doborem nie pracowała ta sama grupa co dobiera utwory do programu WATTS na Eurosport ;)

 

jak dla mnie gra jest "must have" jeśli chodzi o gry z PSS i ląduje na drugim miejscu 'mast hewów' zaraz po Dead Nation. Dostępne jest tez demo, więc grę może przetestować każdy. Ale moim zdaniem demo nie oddaje tego całego fun'a, który pojawia się i, którego odkrywamy dopiero w pełnej wersji.

 

Gra obsługuje też autolog, więc można rzucać wyzwania znajomym i pobijać nawzajem nasze wyniki. Jeśli ktoś jest chętny by mnie wyzwać, to zapraszam. Mój nick PSN: Emtebe :)

 

A Wy co sądzicie o Burnout CRASH!?

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 12
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Po pierwsze, na tym forum nie zakłada się tematów dla każdej gierki z PSS (do tego jest jeden temat), a już na pewno nie dla takiej popierdółki jaką jest Burnout Crash (to już minisy są bardziej rozbudowanymi produkcjami, a one jednak nie maja swoich tematów :P ).

 

Po drugie, BC nie kosztuje grosze, tylko tyle ile większość gier z PSS czyli te 36zł, a w tej cenie istnieje masa innych świetnych, lepszych, ciekawszych, bardziej rozbudowanych tytułów.

 

Po trzecie, sama gierka nie jest za dobra. Nie dość, że jest to faktycznie profanacja kultowej serii, to jeszcze nie oferuje nic co mogłoby przyciągnąć nas do tego tytuły. Rozrywka jest prosta jak budowa cepa i wydaje mi się, że też zbytnio nie mamy kontroli na tym co dzieje się na ekranie (mówię to po kilku minutowym kontakcie z demem), a sam autolog nie ratuje sytuacji. Gdyby BC kosztował tyle ile minis (te parę złotych), to myślę, że wtedy byłaby to gierka warta uwagi (cena/jakość). Nawet dziwię się, że nie ma wersji na iPhony/iPad, bo myślę, że na tych urządzeniach zrobiłaby furorę (akurat żeby pograć podczas jazdy autobusem czy w poczekalni). Ale żeby siadać przed dużym TV i grać w tego typu grę? No nie wiem, jak dla mnie, szkoda czasu i pieniędzy.

Odnośnik do komentarza

Trochę przesadziłem, ale cena jest wysoka jak na taką popi,erdółókę. Mówię na swoim smartfonie bym z chęcią pograł, ale jak to Beniek napisał na TV oczekuje czego innego. Autolog może uratować tą grę, ale nie widzę zagrywających się w tę grę ludzi. Raczej sprzeda się słabo (mogę się mylić) i będzie to pierwszy gwóźdź do trumny dla normalnego Burnouta.

Odnośnik do komentarza

Zobaczyłem i przeczytałem posty, postanowiłem zassać triala , póki co trwa. Pamiętam jak się mówiło o kontynuacji znakomitej serii, jako ,ze jestem fanem trzeciej : Takedown czekałem na kolejny wysmienity, szybki arcade wraz z niesamowitą oprawą muzyczną. Przyszły pierwsze infa na ppe.pl , niestety zawiodłem się , z góry przekreśliłem produkt, nie tego oczekiwałem, tymbardziej że pokazana gra raczej nie w moim stylu, no może jak bedzie na psp ok, w mpk można popykać w drodze do pracy, ale by dać 36 na ps3..... wiem wiem niby cena standard jeśli chodzi o minisy itp , ale poczekam aż zasiąde do niej dziś lub jutro rano.

Odnośnik do komentarza

Jej, pieprzycie głupoty. Większość z Was zwraca niepotrzebnie uwagę na tytuł. Bo za bardzo się nagraliście w poprzednie części i liczycie na coś podobnego. A gdyby tę grę nazwać inaczej, to myślę, że dużo większa liczba osób by ją zachwalała.

Odnośnik do komentarza

Jej, pieprzycie głupoty. Większość z Was zwraca niepotrzebnie uwagę na tytuł. Bo za bardzo się nagraliście w poprzednie części i liczycie na coś podobnego. A gdyby tę grę nazwać inaczej, to myślę, że dużo większa liczba osób by ją zachwalała.

To już nawet nie chodzi o sam tytuł, ale oto, że gra nie prezentuje nic ciekawego, nic co miałoby nas przyciągnąć na dłużej do tej gierki. No bo co? Autolog? To już wolę sobie odpalić zeszłorocznego N4S:HP i będę miał i autolog i będę się świetnie bawił. Po prostu gra jest za droga w stosunku do tego co prezentuje. I pewnie samo EA o tym wiedziało, dlatego, żeby podbić sprzedaż podczepiło to pod markę Burnout. Jak już mówiłem wcześniej, BC to jak dla mnie gra stworzona pod iphone/ipada, ogólnie pod smartfony, a nie pod 'duże' konsole.

 

P.S. W ogóle nie wiem czemu się tak wkurzasz, tylko dlatego, że innym nie przypadło do gustu to co tobie się podoba.

Edytowane przez MBeniek
Odnośnik do komentarza

Jej, pieprzycie głupoty. Większość z Was zwraca niepotrzebnie uwagę na tytuł. Bo za bardzo się nagraliście w poprzednie części i liczycie na coś podobnego. A gdyby tę grę nazwać inaczej, to myślę, że dużo większa liczba osób by ją zachwalała.

 

Spinasz się jak żydy na derbach. Wiemy jaki był burnout od początku serii i tak powinno zostać. Póki co jakość do ceny jest nijaka i przyzna to wielu Jak stanieję to dam piątaka. Wyluzuj Emtebe i zagraj w poprzednie części to może się wyładujesz.

Edytowane przez kasuro
Odnośnik do komentarza

Burnout Crash, tak jak sądziłem, trafi tam gdzie jego miejsce (nie, nie na stos za profanacje marki, lecz), na platformy iOS (pod koniec bieżącego roku). Jak będzie w promocji za te 0,79Euro to kupię.

źródło - VG247

Edytowane przez MBeniek
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...