Skocz do zawartości

Battlefield 3 - online


waldusthecyc

Rekomendowane odpowiedzi

Odblokowałem Javelin, uradowany wybiegam na mapę i już chcę siać pożoge, a tu zawód nie działa. Mówię sobie na samoloty nie działa, czołgi spróbuje, nie działa. Myślę sobie a poświęcę mapę może ktoś rozstawi Soflam i nic, druga mapa też nic. Więc się pytam po co takie utrudnienia aby używać jedno trzeba mieć drugie.

Odnośnik do komentarza

Odblokowałem Javelin, uradowany wybiegam na mapę i już chcę siać pożoge, a tu zawód nie działa. Mówię sobie na samoloty nie działa, czołgi spróbuje, nie działa. Myślę sobie a poświęcę mapę może ktoś rozstawi Soflam i nic, druga mapa też nic. Więc się pytam po co takie utrudnienia aby używać jedno trzeba mieć drugie.

nie potrzebujesz soflama zeby dzialalo na pojazdy na ziemi.

Odnośnik do komentarza

powinno sie dać, tu gosc namierza

 

 

Odblokowałem Javelin, uradowany wybiegam na mapę i już chcę siać pożoge, a tu zawód nie działa. Mówię sobie na samoloty nie działa, czołgi spróbuje, nie działa. Myślę sobie a poświęcę mapę może ktoś rozstawi Soflam i nic, druga mapa też nic. Więc się pytam po co takie utrudnienia aby używać jedno trzeba mieć drugie.

na pojazdy naziemne powinno działać, moze trafileś na kogoś z jakimś maskowaniem (perk) albo za daleko stales. soflam slozy tylko do pomocy i do latających, ale naziemne pojazdy powinny sie lockowac normalnie

Odnośnik do komentarza

może zabiles 2 razy cala druzyne, to nie takie trudne, jak sie ma np 30 killi w danym meczy to jest spora szansa że akurat sie 2 razy zabije 4 osoby z danego squadu, mi to wpadlo przypadkiem kilka razy

 

 

a nie wiem jak chcesz boostowac samolot, poprostu na(pipi)iaj w pojazdy , jesli je zniszczysz i zabijesz osobe w środku to wpada kill (chociaz zwykle wpada tylko disabled) , ja nabilem 6 killi też nieco przypadkiem, chociaż poswiecilem 6 godzin na latanie i teraz calkiem skutecznie zabijam, ale nadal to glownie pojazdy, samolotem jest mala szansa zabić piechurów bo nie widac ich z daleka. helikopterem o wiele latwiej zabić piechurów

1) ach myslalem, ze trzeba zabic 4 w przeciagu np 10 sekund taki streak na skladzie :D

ale jak w ciagu 1 gry to spoko

 

2) np ktos w heli bedzie parkowal przed moim jetem a ja bede z miniguna bil. Poniewaz jedyne co potrafie to rozbic sie przy starcie

Odnośnik do komentarza

Was tez wkurza support ktory stoi obok was (albo jeszcze "ucieka" przed wami), wy klikacie na nim ten przycisk select - Wasza postac "drze sie" i prosi o amunicje, a gosc was olewa i nie zwraca uwagi?

Wczoraj z 5 min (no moze przesadzilem z czasem) klikalem na jednym gosciu selectem (siedzielismy przez dluga chwile sami na pietrze jakiegos budynku). Zeby zwrocic uwage stawalem mu przed celownikiem, dzgalem nozem i ... nic.

Myslalem ze mnie cholera wezmie.

Ja jak gram supportem to rozrzucam te skrzynki gdzie popadnie (ZAWSZE od razu jak sie zespotuje na czlonku druzyny).

Nie dosc ze pomagam to sam mam za to tysiace (i to nie przesada, bo czesto mam w ciagu jednego meczu ze 4-5 tych beretek za supportowanie) punktow. Ludzie sa dziwni i sam nie wiem czym sie kieruja grajac ta klasa (no chyba ze ten support stosuja tylko do siebie).

Odnośnik do komentarza

Was tez wkurza support ktory stoi obok was (albo jeszcze "ucieka" przed wami), wy klikacie na nim ten przycisk select -  Wasza postac "drze sie" i prosi o amunicje, a gosc was olewa i nie zwraca uwagi?

Wczoraj z 5 min (no moze przesadzilem z czasem) klikalem na jednym gosciu selectem (siedzielismy przez dluga chwile sami na pietrze jakiegos budynku). Zeby zwrocic uwage stawalem mu przed celownikiem, dzgalem nozem i ... nic.

Myslalem ze mnie cholera wezmie.

Ja jak gram supportem to rozrzucam te skrzynki gdzie popadnie (ZAWSZE od razu jak sie zespotuje na czlonku druzyny).

Nie dosc ze pomagam to sam mam za to tysiace (i to nie przesada, bo czesto mam w ciagu jednego meczu ze 4-5 tych beretek za supportowanie) punktow. Ludzie sa dziwni i sam nie wiem czym sie kieruja grajac ta klasa (no chyba ze ten support stosuja tylko do siebie).

 

Właśnie z tego powodu mam perk zwiększający amno dla teamu, bo na palcach jednej ręki mogę policzyć rzucone mi amno pod nogi   :(  Po kiego diabła biorą tą klasę ? Na szczęście medycy są w tej grze nadaktywni, o apteczki można się potykać co krok :)

Edytowane przez Lewis
Odnośnik do komentarza

USAS 12 z wybuchową amunicją = one man army :D

 

http://www.youtube.com/watch?v=zesdXj0oLQQ

 

Ehh tylko dlaczego USAS-12 jest tak daleko na liscie :) (to moja ulubiona bron z BC2)

Trzeba miec (chyba) 44 level, a to dla mnie jeszcze dluuuuuga droga :)

 

Swoja droga DAO-12 z amunicja wybuchowa plus perk na przygwozdzenie wogole sie nie sprawdzil.

Za mala szybkostrzelnosc - niestety. Jedyna nadzieja jeszcze w SAIG'dze i wlasnie USAS'ie

Edytowane przez mierniczek
Odnośnik do komentarza

Znalazlem nastepny filmik ktory mnie mocno zdziwil

To wersja konsolowa tyle ze z xboxa i zaczalem sie zastanawiac czy rozbieznosci sa w konsolach czy moze w broniach.

Zwroccie uwage ze gosc biega z Usasem-12 ze slugami (amunicja typu Sabot) i ma celownik w ksztalcie krzyzaka.

W wersji na PS3 wrzucajac slugi do DAO-12 i tych dwoch poprzednich shotgunow - celownik nie zmienia ksztaltu tylko ciagle jest okrag (co mi osobiscie przeszkadza).

 

Jak pisalem wyzej sam juz nie wiem czy wersja z xboxa znaczaco rozni sie od wersji na PS3, czy to moze jest jakas magiczna roznica pomiedzy USAS'em , a innymi shotganami (o SAIG'dze nie wspominajac.

Ma ktos z Was na tyle wysoki level by pobawic sie chwile Usasem by to sprawdzic?

Odnośnik do komentarza

@Lewis, który masz poziom? bo widzę, że liczy Ci od początku - masz"3" - faktycznie było 145 leveli?

 

Bez przesady, mam 48 lv . Od 45 masz orła z cyferką.

Od 46 jest chyba cyferka,przy 45 masz tylko orła.Usas faktycznie wymiata w swej podstawowej wersji,dzisiaj nabiłem nim mnóstwo killi.

Odnośnik do komentarza

Można ustawić na auto albo walić pojedynczo,ja wybrałem pojedynczo bo i tak szybko strzela.

 

Jesli mozesz odpowiedz jeszcze na jedno pytanie

 

Jak sie ma taki USAS do DAO-12 jesli chodzi o szybkostrzelnosc?

DAO-12 - (oczywiscie to tylko moja opinie/teoria) ma takiego pseudo laga jak sie go uzywa (nie strzela szybko mimo ze sie szybko naciska przycisk strzalu)

I jeszcze jedno:

Po wybraniu amunicji "sabot" ma sie okrag czy krzyzak jako celownik?

Edytowane przez mierniczek
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...