Jump to content

elvis004

Użytkownicy
 • Content Count

  729
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

114 Exclusive Sony

About elvis004

 • Birthday 09/08/1985

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna
 • Skąd:
  Kraków
 • Zainteresowania:
  Piłka nożna, WRC, F1, Gry, Kino, Książki, Film
 • PSN ID:
  kuba85PL
 1. Narzekam tylko na wersje GOTY te zazwyczaj miały już wszystkie dodatki na płycie.
 2. Przygrali w uja w GOTY edycji. W pudełku jest kod na year one pass i trzeba ściągać 50GB[emoji3525] Ciezko było edycje GOTY zrobić z dodatkami na płycie[emoji58]
 3. Shipment i rakieta za 5 killi, w końcu siada 4 na liście[emoji41]
 4. Nic nie znika tylko level spada do 55.
 5. https://support.activision.com/modern-warfare/articles/update-loop-in-call-of-duty--modern-warfare Mi to pomogło bez ściągania od nowa wszystkiego
 6. Potwierdzam, tez mi już działa.
 7. Chetnie się pisze na co-op. Ta sama sytuacja, tylko jeden trofik do 100% za co-op. Tylko dobrze byłoby mieć komplet 4 osób i żeby co-op zadziałał[emoji41] Jest jakiś tam update ze strony IW dotyczący tego loopa ze ściąganiem dodatku spec ops: https://support.activision.com/modern-warfare/articles/update-loop-in-call-of-duty--modern-warfare Sprawdzę czy pomaga o dam znać.
 8. Random, jednym pomaga drugim nie. Trzeba czekać na łatkę.
 9. Można ściągać dalej: https://www.infinityward.com/news/2020-01/Update_Stat_Reset_Error_Prompt_Issue
 10. Nie polecam tego ściągać narazie: https://twitter.com/infinityward/status/1220070063153135616?s=21
 11. To jest random, nie wszyscy maja z tym problem a Ci co maja to tez nie zawsze. Sporo można poczytać o tym codzie błędu w necie. IW wiedza o problemie. Dzisiaj np już połączyło mnie od kopa w kilka seknud.
 12. Działa Wam multi? U mnie Łączenie z usługami online parę minut, potem pobieranie profilu i wywala Error. Z Netem wszystko ok[emoji848] Info, ze coś grzebią na serwerach nie znalazłem. Edit: ok znalazłem problem po ich stronie:
 13. Kodzik na jakieś popierdółki do multi: Here’s another @CallOfDuty #ModernWarfare item drop code: K9WC-GLYMY-QQZW — You can get one more code to share with friends by following @GameFuel and tweeting @ them with #DoritosDewDrop. How to Redeem Your Code: Step 1: Go to http://www.callofduty.com/redeem and click “Enter Code.” Step 2: Sign up or log in to your Call of Duty account. Step 3: Enter your code and click submit. Step 4: Restart your game. All in-game items will be available post-restart. Limit one code per Call of Duty account.
 14. Dzięki znalazłem, szkoda, ze jest tylko Cross play enable/disable a nie można np tylko wykluczyć PC. Chętnie z X bym pograł
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.