Skocz do zawartości

Battlefield 3 - online


waldusthecyc

Rekomendowane odpowiedzi

nie rozumiem was.... jak tak bardzo nie lubicie zmian to dlaczego ciągle gracie w bf'a a nie przesiądziecie się na CoD. Dużo osób nie grało w BF2 i grało tylko w BC1 lub 2 i narzekają na BF3 że jest do d*py, że nie jest taki sam jak BC2 (lol) i trollują na CoD że jest ciągle taki sam...

Odnośnik do komentarza

Jeśli macie problem z baretkami za przygwożdżenie i podwójną eliminację wrogich drużyn, to włączcie sobie rush na Wielkim Bazarze, weźcie technika, broń M4 lub M4A1, celownik noktowizyjny[1x], tłumik, specjalizacia przygważdżanie, rozglądnijcie się po mapie w których miejscach jest największe zagęszczenie walk i jazda. Oczywiście żeby sobie ułatwic trzeba używac selecta żeby reszta zespołu wiedziała gdzie strzelac. Wczoraj grając dwie rundy dostałem podwójnie obie baretki. Teraz brakuje mi jedynie za rozbrojenie m-comów i za 5 asyst czujnika ruchu. Ten czujnik ruchu to jest czujnik UGS, czy MAV?

Edytowane przez Yakubu
Odnośnik do komentarza

nie rozumiem was.... jak tak bardzo nie lubicie zmian to dlaczego ciągle gracie w bf'a a nie przesiądziecie się na CoD. Dużo osób nie grało w BF2 i grało tylko w BC1 lub 2 i narzekają na BF3 że jest do d*py, że nie jest taki sam jak BC2 (lol) i trollują na CoD że jest ciągle taki sam...

 

A co to za porównanie?Dlaczego zakładasz ze jak komuś nie podchodzi BF3 to tylko COD zostaje?

Odnośnik do komentarza

nie mowie że tylko cod tylko chodzi mi o zmiany jakie zaszły w bf'ie które nie wszystkim pasi, bo grali 400+h w bc2 i chcieliby aby bf3 był jak bc2... a tacy ludzi później trollują na cod że się nie zmienia że co roku jest taki sam a sami by chcieli aby ten bf był podobny do bc2 ... -_- c'mon guys

Edytowane przez dApo
Odnośnik do komentarza

Pyknalem sobie pare meczy w BF3, no i fajnie sie gra, lecz faktycznie wiekszy fun mam/mialem w BFBC2. Choc nie wykluczam mozliwosci, ze to moze byc lepsze multi, niz Bc2. Musze pograc z 2-3 miechy, wtedy bede mial pelniejszy obraz na ta gre. A co mnie odpycha od tej gry? Elementy realizmu!! Nie mozna rzucac C4, wiekszy dmg broni, dzwieki broni jakies takie "pizdowate" (realne), mniej skutreczne snajperki itd.... Mapy rush'owe zdecyowanie gorsze. Nie ma tej roznorodnosci na bazach, jak to bylo na genialnym Valparaiso czy Arice. Caspian Border na CQ to wycie samotonego wilka... where is enemy!!?? Czuc w ogole, ze to PC port zrobiony pod 64 osobowy Conquest. Nie mniej jednak, to jeydna konkurnecja dla BFBC2. :)

Odnośnik do komentarza

Ale jeśli jesteś snajperem i namierzasz samoloty a nikt nie ma Javelina to możesz do śmierci namierzać sobie. Jeśli namierzysz samoloty i odrodzisz sie z Javelinem to nie działa bo w tym czasie ktoś ci go zestrzeli. Albo zestrzelisz-samobojstwo-snajper namierzanie-samobojstwo-Javelin.

Trzeba się z kumplem dogadać.

Odnośnik do komentarza

Do namierzonych mozna strzelac z Stingera/igly/Javelina/Heli/Samolotu

 

jesteś pewny że soflam cokolwiek zmienia przy namierzaniu stingerem/igla? w koncu one namierzają na ciepło a nie na laser

 

tylko javelin, i laserowo namierzane pociski w samolotach, heli i czołgach potrafia wykorzystać soflam (te laserowe są odblokowane pod koniec, na poczatku są heat seekery ktore nie działają)

 

roznica w heat seekerach a laserowo namierzanych polega też na tym że tych laserowych nie zmylą flary, bo one nie lecą na ciepło tylko na laser ktory nadal jest wycelowany, wiec jak sie je odblokojue mozna srać na flary (i nie trzeba mieć snajpera z soflamem zeby nimi strzelac, on potrafi bardzo pomóc ale nie jest wymagany)

 

czy tylko ja mam wrazenie, jakbym ginal od jednego naboju wystrzelonego przez przeciwnika, mimo ze wladowalem w niego caly magazynek?

czasem sie poprostu ginie od jednego naboju bo wielokrotnie mozna komus zasadzić headshota, albo przypadkiem albo jak sie ma skilla, i nie chodzi mi o snajperki tylko nawet z bliska jak sie na kogoś wybiega to przy dorobinie szczescia mozna nacelowac na glowe i zabic odrazu, czesto tak sie dzieje

 

no a nawet jesli sie nei trafi w glowe to wiekszosc broni zabija 3-4 pociskami wiec to szybko leci (chociaż ja osobiscie nei mam wrazenie że tak szybko jak w becie, moze kwestia przyzwyczajenia)

 

 

chociaż czasem sa poprostu lagi, i wydaje sie ze wpakowalo sie we wroga magazynek a on nagle nas zabija i czesto ma jeszcze 100% życia, to albo bug albo lag. pare razy tak mialem

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Gra ktos dzisiaj po 22?

 

edit: czy tylko ja mam wrazenie, jakbym ginal od jednego naboju wystrzelonego przez przeciwnika, mimo ze wladowalem w niego caly magazynek?

 

nie tylko ty. ja mam identyczne wrażenie.

 

po 46h grania znudził mi się podbój, a zapomniałem ile radości daje gra na szturmie :D tylko trafić kumatych ludzi jest bardzo trudno albo mapy są słabo wyważone z umiejscowieniem mcoma.

Edytowane przez dApo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...