Skocz do zawartości

Battlefield 3 - online


waldusthecyc

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiecie czy DICE ma zamiar naprawic laga? Precyzja w aimingu na PS3 jest ciezsza, niz na analogu x360. Nie dosc, ze trzeba mocniej wychylac galki, to jeszcze jest to cholernie nieprecyzyjne. Mnie to meczy. :sleep:

na twitterze niedawno odpowiadali że nad tym pracują. W nadchodzącym tygodniu mamy poznać szczegóły pierwszego patcha.

Odnośnik do komentarza
zarzucałeś mi kamperstwo i podkładałeś argumenty z pupy,chcę skoro mnie obrażałeś aby taki wielki gracz jak ty pokazał mi te dowody teraz

po pierwsze nigdy nie mowilem że jestem wielkim graczem, gram niewiele i dla zabawy, wyprobowuje rozne rzeczy itp, nie lece na ratio, ani na nic innego, wiec twoje teksty o jakiejs zazdrości i komplekasach są smieszne, naprawde nie oceniaj innych swoją miarą bo nie kazdy jest takim nerdem żeby podniecac sie ze ma numerek K/D 1.9 a ktoś inny ma mniejszy. dla mnie takie cos zupelnie nie ma znaczenia

 

 

druga sprawa - te kilka dni temu jak była kłótnia o ciebie to odpaliłem sobie leaderbordy na battlelogu i wybrałem losowo kilkanaście osób o takim samym levelu jak twój (wtedy miales 44) , i porównałem sobie "objective score" - ty miales okolo 40k , a praktycznie wszyscy ci losowi ludzie na takim samym levelu mieli od 80k do 160k (tylko 1 osoba miala wynik zbliżony do twojego), czyli 2-4 razy wiecej niż ty. (podobnie kiepskie wyniki miales na team score i squad score) to pokazuje ze nie jestes drużynowym graczem tylko latasz sobie gdzies i szukasz ratio

 

ja nie jestem wymiataczem ale staram sie wypelniac role w drużynie i robic to co powinna robić dana klasa, ty masz super statsy ale grasz pod siebie a nie drużynowo (zaraz pewnie powiesz że robisz i to i to. pewnie drużynowo też sie zdarzy, ale statystyki wyraznie pokazują że grasz 2-4 razy mniej drużynowo niż przeciętny czlowiek na twoim levelu)

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Napisałeś tak:"ja mam miec kompleksy z powodu leszczy ktorzy nie potrafią legalnie grac i muszą oszukiwac?"-tym oto zdaniem postawiłeś się ponad nich,czyli uważasz się od nich lepszy.Zdecyduj się w końcu czy jestem kamperem czy biegam i nabijam ratio?Moja rola w BC2 i w BF3 jest taka jaka lubię,dostaję się na tyłu wroga,stawiam respa i utrudniam mu życie,za to nie ma punktów drużynowych,zobacz ile mam punktów za respa na sobie,na moim radyjku i dostrzeżeń z mav a może w końcu zrozumiesz jak gram.Nigdy nie ukrywałem że zdarza mi się nie grać z drużyną,jak mnie wkurza swoją nieporadnością,to wolę z niej odejść i robić coś na własną rękę bo:

 

-większość durni jak tylko coś zobaczy to strzela i zdradza miejsce swoje,zamiast się podkraść

-mnóstwo kos i killi dostałem respawnując się na kompanach lub ich urządzeniach bo postawili lub sami są w czytelnych miejscach.

 

Nie mam ci zamiaru się tłumaczyć bardziej,bo każdy gra jak lubi,ja mam duszę COD-wca,czyli częste zwarcia i wymiana ognia.

Odnośnik do komentarza

Napisałeś tak:"ja mam miec kompleksy z powodu leszczy ktorzy nie potrafią legalnie grac i muszą oszukiwac?"-tym oto zdaniem postawiłeś się ponad nich,czyli uważasz się od nich lepszy

no bo to akurat prawda - gram sobie spokojnie i rekraacyjnie ale przynajmniej uczciwie i nie musze sie uciekać do przekretów i boostowania, nie mam szacunku dla takich cziterów ktorzy sztucznie podbijają statsy

i to wcale nie oznacza że uważam sie za świetnego gracza, poporstu uważam że każdy uczciwy gracz nawet na 10 levelu jest lepszy niż goście ktorzy mają 50 level wynikający z boostowania ("lepszy" w ogolnym znaczeniu, niekoniecznie w skillu, chociaz zwykle też bo jak ktoś ma skilla to nie potrzbuje boostowania)

Odnośnik do komentarza

Czy voip dziala u Was ok czy dalej jest zwalony? U mnie dalej do kitu ale nie wiem czy przez router czy DICE

Ja dopiero 2 razy używałem voipa w grze, 2 dni temu miałem strasznie przerywane rozmowy (to jest ten główny problem głosowej komunikacji w grze?), ale wczoraj było OK, więc nie mam pojęcia.

Swoją drogą misja snajperska w coopie potrafi napsuć krwi nawet grając z ziomem - pod sam koniec wrogowie zaczęli się teleportować w czasie biegu i nie dało rady ich ubijać, heh.

Odnośnik do komentarza

znalazlem 2 ciekawe bugi, ktore daja nieskonczone pkt :D

1) jak wiadomo najwieksza rzeznia na metrze jest przy fladze B.

Da sie mav'em wleciec w sciane obok tego tuneliku. Nasz robocik bedzie bezpieczny siedzial w scianie i zaznaczal wrogów sypiac nam pkt.

 

2) Na wyspie Chark kolo flagi B da sie zapasc w podloge w tym budynku kolo flagi ( co ma wejscie po schodkach ) Jak sie polozysz to jestec caly pod podloga, goscie Ciebie nie widza wiec mozesz bezkarnie wycofywac sie czekajac az flaga zostanie przejeta a potem odbijasz i tak w non stop

 

i dalej irytuje mnie niemilosiernie taranowanie heli przez Jety. Nie wiem co za baran wymyslil, ze w tym momencie jet nie wybucha... Jak zachaczy o latarnie to jest suacide, jak uderzy w heli to heli wariuje i spada a jet leci dalej...

Odnośnik do komentarza

Co do boostowania to dla mnie sprawa jest prosta: gra jest formą rywalizacji, a to jest formą oszustwa. Jesli bronie są jak odżywka, to boostowanie jest jak środki dopingujące, w nieuczciwy sposób dające przewagę nad innymi graczami (niezależnie od tego, czy chodzi o łatwość/ilość fragów, czy też chocby o możliwość zdobycia tego czy innego trofeum).

 

Dlatego też zgadzam się m.in. z Yano czy ludzmi z ps3 site- tacy kolesie to mendy i powinni być za swoje postępowanie piętnowani, niezależnie od tego, czy akurat mi osobiście to szkodzi czy tez nie.

 

Parafrazując słowa Kazika: "bez tej broni/gadżetu/trofeum z głodu nie umrzesz. Kto boostuje jest kut.asem i niech sp.rd.ala- po dwakroć!"

Edytowane przez tommi___t
Odnośnik do komentarza

Co do boostowania to dla mnie sprawa jest prosta: gra jest formą rywalizacji, a to jest formą oszustwa. Jesli bronie są jak odżywka, to boostowanie jest jak środki dopingujące, w nieuczciwy sposób dające przewagę nad innymi graczami (niezależnie od tego, czy chodzi o łatwość/ilość fragów, czy też chocby o możliwość zdobycia tego czy innego trofeum).

 

Dlatego też zgadzam się m.in. z Yano czy ludzmi z ps3 site- tacy kolesie to mendy i powinni być za swoje postępowanie piętnowani, niezależnie od tego, czy akurat mi osobiście to szkodzi czy tez nie.

 

Parafrazując słowa Kazika: "bez tej broni/gadżetu/trofeum z głodu nie umrzesz. Kto boostuje jest kut.asem i niech sp.rd.ala- po dwakroć!"

Środki dopingujące,są każdego wolnym wyborem i jak pisałem,jak komuś zależy by szybciej coś odkryć to niech to robi i tak wszystko wyjdzie w praniu.Wczoraj grałem z 3 kolesiami z 11 levelem orła,nic nie pokazali.

Odnośnik do komentarza

Co do boostowania to dla mnie sprawa jest prosta: gra jest formą rywalizacji, a to jest formą oszustwa. Jesli bronie są jak odżywka, to boostowanie jest jak środki dopingujące, w nieuczciwy sposób dające przewagę nad innymi graczami (niezależnie od tego, czy chodzi o łatwość/ilość fragów, czy też chocby o możliwość zdobycia tego czy innego trofeum).

 

Dlatego też zgadzam się m.in. z Yano czy ludzmi z ps3 site- tacy kolesie to mendy i powinni być za swoje postępowanie piętnowani, niezależnie od tego, czy akurat mi osobiście to szkodzi czy tez nie.

 

Parafrazując słowa Kazika: "bez tej broni/gadżetu/trofeum z głodu nie umrzesz. Kto boostuje jest kut.asem i niech sp.rd.ala- po dwakroć!"

Środki dopingujące,są każdego wolnym wyborem i jak pisałem,jak komuś zależy by szybciej coś odkryć to niech to robi i tak wszystko wyjdzie w praniu.Wczoraj grałem z 3 kolesiami z 11 levelem orła,nic nie pokazali.

bo matchmaking jest po skillu.

Mozesz miec 100lvl ale niski skill to bedziesz trafial na gre z noobkami

Odnośnik do komentarza

 

Środki dopingujące,są każdego wolnym wyborem i jak pisałem,jak komuś zależy by szybciej coś odkryć to niech to robi i tak wszystko wyjdzie w praniu.Wczoraj grałem z 3 kolesiami z 11 levelem orła,nic nie pokazali.

 

Jasne, że tak- kłamstwo ma krótkie nogi, oszustwo też. Od levela skilla im nie przybedzie, wiec ostatecznie i tak dostaną w trąbę, ale sam fakt próby nieuczciwego zwiększania swoich szans powinien tak czy inaczej być piętnowany. Dla zasady.

Edytowane przez tommi___t
Odnośnik do komentarza

 

Środki dopingujące,są każdego wolnym wyborem i jak pisałem,jak komuś zależy by szybciej coś odkryć to niech to robi i tak wszystko wyjdzie w praniu.Wczoraj grałem z 3 kolesiami z 11 levelem orła,nic nie pokazali.

bo matchmaking jest po skillu.

Mozesz miec 100lvl ale niski skill to bedziesz trafial na gre z noobkami

 

Nie rozumiem- jeżeli jest tak jak mówisz, to kolesie musieli mieć właśnie wysokiego skilla i nie być noobami, inaczej nie trafiliby do jednej gry z Litwinem.

 

Ktos wie w ogole, w jaki sposób jest liczony "Skill" w statsach?

Odnośnik do komentarza

A mnie dziś gra kompletnie dobija :(

Nie dość że jak strzelam to ekranem trzęsie jak w 9 stopniowej skali richtera to na dodatek dziś mi gościu rozwalił czołg ze wzmocnionym pancerzem jednym granatem gdzie miałem 100%.

Po tym się wk..wiłem niemiłosiernie i wyszedłem

 

PSS.

I co to za zrąbana polityka że nie których dogtagów które wezmę przeciwnikowi nie mogę sobie użyć :(

Edytowane przez marekjw2523
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...