Skocz do zawartości

Battlefield 3 - online


waldusthecyc

Rekomendowane odpowiedzi

@Adi to nawet Ty sam mówiłeś, że podobnia jak i ja liczyłeś, że to będzie na premierę - stąd planowaliście cup na otwarcie (premierę) gry. Jednak komunikat był, że nie zdążyli na premierę i że ma być w patchu (private games). Ja z resztą też na to czekam bardzo , chciałbym abyśmy forumowo 12vs12 pociupali

 

ps. jak to jest że w takim KZ2 była opcja założenia własnej gry, nawet zahasłowania jej a inni sobie z tym nie dają rady?

Edytowane przez waldusthecyc
Odnośnik do komentarza

@Adi to nawet Ty sam mówiłeś, że podobnia jak i ja liczyłeś, że to będzie na premierę - stąd planowaliście cup na otwarcie (premierę) gry. Jednak komunikat był, że nie zdążyli na premierę i że ma być w patchu (private games). Ja z resztą też na to czekam bardzo , chciałbym abyśmy forumowo 12vs12 pociupali

 

ps. jak to jest że w takim KZ2 była opcja założenia własnej gry, nawet zahasłowania jej a inni sobie z tym nie dają rady?

 

Zgadza się liczyłem na to ale nikt nie mówił że tak będzie. No bo kto nie liczył na to że będziemy mogli odrazu wspólnie pograć? Każdy by tego chciał i tak czy inaczej na to liczył. Nie można było jednoznacznie powiedzieć co z tego wyjdzie bo nikt z nas nei wiedział jak to wszystko będzie wyglądać, teraz wiemy że prywatne gry będą bazować na możliwych do wykupienia serwerach.

 

A co do KZ2 to różnica jest taka że DICE dało tylko serwery rankingowe a jeśli chodzi o serwery prywatne zrobili to w PCtowym stylu czyli po prostu oddali pole do popisu różnym serwisom hostingowym nie przewidując że konsole mogą potrzebować innej infrastruktury sieciowej dotyczącej prywatnych gier jaką ma KZ2 czy CoDy gdzie w grze na szybko możesz utworzyć prywatny pokój (mniej lub bardziej zlagowany, nie masz pewności ale chociaż prywatny :D).

 

DICE z(pipi)ało i tyle, teraz sami muszą działać ale po tych newsach ja już nawet nie licze na prywatne serwery w tym roku chyba że zdarzy się cud ^^

Wynajęty prywatny serwer umieszczony w polsce z pingiem 20 to by była nowa jakość na konsolach ale w sumie dla mnie brzmi to jak coś niemożliwego i właściwie już się nastawiłem że przez najbliższe miesiące jedyne co będziemy grać klanowo to 4v4 Squad Rush...

 

EDIT:

Przy czym zaznaczam że to co wcześniej napisałem to info które mam od devów z twittera i od "game advisora" a jak wiecie, dev musi coś mówić nawet jeśli to nie do końca prawda a ci game advisorzy częściej odpowiadają mówiąc co mogło by być przyczyną/rozwiązaniem problemu a nie co rzeczywiście jest więc właściwie nie można tego wszystkiego brać jako niepodwarzalnej prawdy ;)

Szczególnie że w BC2 wszystko hulało bez problemu i nie wiem czemu tutaj nie miało by hulać tak samo.

Edytowane przez Adi_TEAM LBN
Odnośnik do komentarza

nawet go raz ożywiłem (bylem medykiem), chociaż szczerze mowiąc ożywiałem go z nadzieje że ktoś mu zaraz znowu (pipi)nie zanim wstanie :P wkurzał mnie naprawde

Trzeba było zebrać broń trupa, postawić ammo i podnieść swoją broń, najczęściej tak organizuję sobie ammo.

 

Odnośnie celowników to najbardziej leży mi kobra.

Odnośnik do komentarza

nawet go raz ożywiłem (bylem medykiem), chociaż szczerze mowiąc ożywiałem go z nadzieje że ktoś mu zaraz znowu (pipi)nie zanim wstanie :P wkurzał mnie naprawde

Trzeba było zebrać broń trupa, postawić ammo i podnieść swoją broń, najczęściej tak organizuję sobie ammo.

pare razy tez tak robilem ale wtedy nie przyszlo mi to do glowy, chyba przez to wkurzenie ;p

 

zreszta jego zwloki nadal były pod obstrzałem, bo ja go śledziłem i lezałem za nim kiedy zdechł, i schowany za kamieniem, nadal z leżenia go ożywilem dorazu, nie wpadlem na to zeby zarąbać mu sprzęt :P

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

A mozna wiedziec jak Wam dzialaja headsety? Gramy z bratem i jeszcze tydzien temu bylo ok. Teraz jest tak ze on mnie slyszy bardzo dobrze, a z kolei ja jego prawie wcale (strasznie rwie) :(

 

 

Rozmowa głosowa w battlefiled 3 jest chyba trochę skopana.Od początku wogóle nie można z nikim normalnie porozmawiać bo słychać co drugie słowo a jak się jest w looby to wogóle nic nie słychać nie wiem jak u was ???

Odnośnik do komentarza
teraz leci live chat z devami BF3 - http://www.ea.com/1/battlefield-3-live-chat-from-dice-hq

 

na pytanie o mecze klanowe odpowiedzieli że najpierw chcą poprawić komunikacje, bugi i balans gry, wtedy zajmą się esportowymi aspektami gry.

 

Eh, szkoda na maxa, ustawki to naprawde mega zabawa i łzy ze śmiechu. W sumie w BC2 w ogóle prywatnych nie bylo, wiec to byłby jakiś postęp. Kurcze, tak szumnie zapowiadali, tak tak bedą serwery prywatne, jasne miliony opcji, wszystko bedzie śmigać. Ale chyba nue doczytałem małego druczku "wersja PC".

 

Choc tez jestem za tym, aby najpierw dopieścić VOIP. GDzie te czasy, gdzie w Kz2 dalo sie slyszec co mowi druzyna przeciwna jak sie stało obok przeciwnika. Na dzień dzisiejszy mam jak @S_600 --> meeeega przerywanie, czesto nawet nie włącza, HSa.

 

Z innej beczki: znów zaczyna sie mania z BC2, mam ochotę mieć gwiazdkę z każdej broni. Zamiast cisnąć dodatkowe gwiazdki jedną, gram szczerbinką nowymi gnatami. Statsy lecą, klnę jak szewc ale nie popuszczę. Nie wiem czemu ale lubię to.

 

 

Odnośnik do komentarza

z tym małym druczkiem to jakiś czas temu pomyślałem dosłownie to samo :D

 

A co do komunikacji głosowej to musze Ci powiedzieć że na serwerze 12v12 potrafi być niezła lipa ale już jak graliśmy sparing 4v4 z innym klanem to było naprawde spoko, jedynie między mapami i w czasie odliczania zacinało ale w czasie gry nie było większych problemów.

 

Tak czy inaczej podobno po nadchodzącym patchu ma być wszystko cacy jeśli chodzi o voip. Się okaże ;)

Edytowane przez Adi_TEAM LBN
Odnośnik do komentarza

Szpicmeister:

 

Kobe-U-Mad.jpg

 

z strat 3 kos ?

nie dosc ze mialem druzyne udupów, ktora kazda mape przegrywala to przy zadnej kosie nie pokazales skilla :P

1)urodziles sie zaraz za moimi plecami jak kampilem

2) bylem afk

3) jakis matol mnie zrenimowal a ty mi kose wbiles akurat xD

 

ale ok jestes mistrzem

 

 

Nie bede niszczył twoich marzeń bo poza tymi kosami wczoraj reszte statów miales strasznie słabą :P

 

Odnośnik do komentarza

Szpicmeister:

 

Kobe-U-Mad.jpg

 

z strat 3 kos ?

nie dosc ze mialem druzyne udupów, ktora kazda mape przegrywala to przy zadnej kosie nie pokazales skilla :P

1)urodziles sie zaraz za moimi plecami jak kampilem

2) bylem afk

3) jakis matol mnie zrenimowal a ty mi kose wbiles akurat xD

 

ale ok jestes mistrzem

 

 

Nie bede niszczył twoich marzeń bo poza tymi kosami wczoraj reszte statów miales strasznie słabą :P

 

Rozi zatrzymał się na BC2 i dlatego tak kosi :P Tam też na mnie polował,ale nigdy sam,zawsze jak traciłem blachę to był z mersonem w drużynie.Niby ta animacja kosy jest fajna i realistyczna w tej części,ale nic frajdy mi nie sprawia.

Odnośnik do komentarza

Rozi zatrzymał się na BC2 i dlatego tak kosi :P Tam też na mnie polował,ale nigdy sam,zawsze jak traciłem blachę to był z mersonem w drużynie.Niby ta animacja kosy jest fajna i realistyczna w tej części,ale nic frajdy mi nie sprawia.

 

a mnie duuuużo większą niż w BC2 - koszenie leżących kamperów jest świetne - zdecydowanie w tej części częscie staram się dać kosę niż serię w plery

Odnośnik do komentarza

pograłem wczoraj ale nie właczałem conquesta i rusha, włączyłem Team Deathmatch i tam sie dzieje całkiem fajno. Jeszcze wrzuciłem sobie 870 z flachette i jest ciekawie. podejrzewam, że nie włącze juz rusha i conquesta dopóki nie naprawią wszystkich bugów, voipa i balansu.

mimo wszystko jestem zawiedziony na tej grze ;)

Edytowane przez Dark Serge
Odnośnik do komentarza

dopóki nie naprawią wszystkich bugów, voipa i balansu.

 

w sensie? w mojej opinii świetny balans jak na start gry. mocno wyrównane bronie (pamiętasz jak przez kawał czasu od premiery M60 w BC2 to była kosiarko-strzelbowa-snajperka do wszystkiego? tutaj nie ma takich rzeczy. uważam, że balans akurat wyszedł całkiem całkiem.

 

i popieram - w TDM jest naprawdę ciekawie

Odnośnik do komentarza

nie o bronie mi chodzi, tylko o calokształt w ogóle - samoloty w ogóle w wersji na konsole sie nie przydają, heli tez srednio. Czołgi dalej mają słabe głowne działo (tak jak w BC2, strzelasz kolesiowi pod nogi a on biegnie dalej). juz pomijam jakies dziwne cyrki ze mnie jednym rpg zabijają czasem, a innym razem pakuje 5 pocisków we wrogi czołg i nic. I co za baran wymyslił odnawianie sie armora to ja nie wiem..

 

Z brońmi to w sumie jest tez dziwnie bo w BC2 mogłes biegać podstawową bronią cały czas i wcale nie było to gorsze od biegania z innymi brońmi - w przypadku np. medyka to obojętnie jaką broń wybrałes to grało się równie za(pipi)iscie, nie było przegięć (pomijam początkowo m60). Jakoś mieszane uczucia mam do tego balansu tu.

A i w ogóle - snajperka z 2m zostawia 25% hp. Wtf ?

Odnośnik do komentarza
nie o bronie mi chodzi, tylko o calokształt w ogóle - samoloty w ogóle w wersji na konsole sie nie przydają, heli tez srednio.

oj samoloty przydają sie tylko trzeba im poswiecic troche czasu, i nawet nie tyle na odblokowanie rzeczy tylko na zdobycie skilla

ja potrafie praktycznie za kazdym przelotem skosić czołg , co napewno pomaga ludziom na ziemi. jesli nie ma zadnych pojazdów to samolot ma mniej do roboty, ale ogolnie bywa pomocny

 

heli niby tez potrafia namieszac tylko ze bardzo latwo je zstrzelić

 

 

a innym razem pakuje 5 pocisków we wrogi czołg i nic.

moze ktos go tam naprawiał po cichu?

 

 

 

 

Z brońmi to w sumie jest tez dziwnie bo w BC2 mogłes biegać podstawową bronią cały czas i wcale nie było to gorsze od biegania z innymi brońmi

tutaj jest podobnie, zwlaszcza medyk i inzynier maja spoko podstawowe bronie.

 

u supporta osobiscie nie lubie tych poczatkowych pseudo LMG (przez magazynki) ale widze sporo ludzi na 20 poziomie ktorzy z nimi biegaja

 

 

u snajpera poczatkowe bronie mi osobiscie rzeczywiscie strasznie nie pasują bo zupelnie nie odpowiadaja mojemu stylowi gry, ja wole raz a dobrze strzelic niż walic kilka razy jakąs pierdziawką

snajperki sa oslabione, nawet najsilniejsza snajperka z 1 metra zabiera 95% zycia a nie zabija odrazu :confused:

 

 

ogolnie 90% broni zadaje tyle samo dmg (poza snajperkami i pistoletami), wiec roznice sa w szybkosci strzelania, odrzucie i zasięgu, ale ogormnych roznic nie ma, nie ma tak ze jedna bronia zabija sie 2 razy szybciej niz inna

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Mnie też sprawiają większa radochę, szczególnie leżącym snajperom. Sprzedaję ich więcej, bo nie odkryłem ich w okolicach setnej godziny, jak w BC2 :]

U może dlatego jest bez szału,bo nie am statystyk jak w BC2 ile wbiliśmy i komu i ile straciliśmy,do tego animacja trwa długo i często się ginie zanim animacja kosy się skończy.

Odnośnik do komentarza

Dokładnie. Po co komu te wzorki? Zasadziłem kolesiowi kose z 35 levelem, który ma w (pipi)e to co ma na nieśmiertelniku. I po co mi pusta blacha?

 

Jest jakaś zdobycz punktowa za zebranie wszystkich ribbonów?

I czy poza samą satysfakcją, że wbiło się 10 gwiazdek bronią coś otrzymujemy?

Edytowane przez Gęsior
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...