Skocz do zawartości

Battlefield 3 - online


waldusthecyc

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy padało te pytanie, ale potrzebuje szybkiej inforamcji. Kiedy zakupie używanego Battlefielda limitowaną edycję z użytym kodem na online to czy będę miał dostęp do Back to Karkand, a jedynie będę musiał zakupić pass z PSS, czy jeszcze muszę zakupić dodatek za 50zł??

 

@Yano

Właśnie tego się obawiam, no dobra czyli nie warto ryzykować, dzięki.

Edytowane przez Arkady
Odnośnik do komentarza

http://battlelog.bat...67/4/217346402/

 

ta tunguska jest przegięta. 33 kill streak - mój personal best : )

Niech mi ktoś napisze- ta Tunguska jest na Podbojach tez dostepna czy tylko w Szturmie?? Na jakich mapach ja znaleźć- widze, ze pocisnąłeś ten mecz na Kanale, widzialem tez filmy z Kaspiana na YT, ale za cholere nie moge jej nigdzie dopaść (gram tylko Podbój prawie od poczatku). Wczoraj calego respa ruskich na Kaspianie przeszukalem i nic- nie wiem juz sam, czy ktos mi ja ciagle podbiera, czy tez moze na Podboju jej nie ma w ogole... :confused:

 

EDIT: Ok, dzieki :)

Edytowane przez tommi___t
Odnośnik do komentarza

pewnie skasowali część mapy na szczycie żeby nie było tak że część flag jest na górze i jak sie jest na dole to nie ma jak do nich dotrzeć, ewentualnie heli, ale to by bylo zbyt łatwe do powstrzymania, moglo by sie okazac ze wiekszosc ludzi nie ma dostępu do polowy mapy po tym jak juz zeskoczą na dół

Odnośnik do komentarza

Matko Boska, ale przed chwilą miałem zbugowaną grę! Nie miałem broni! Na ikonkach wyboru nie było widać poszczególnych giwer, a przed oczyma miałem sam celownik. Dodatkowo nabiłem 38:7 samymi pojazdami i gra musiała się zawiesić po meczu :(

Odnośnik do komentarza

z tymi respami dziwnie wyszlo, teraz gdy ktoś sie spóźni z resem w pojezdzie i juz nie bedzie meijsca to nie wrzuca go do bazy (co bylo wkurzające) tylko dzieja sie rozne dziwne rzeczy (ktore rez sa wkurzajace) , np raz gosc mi sie zrespił na samolocie, mnie samego tez jakos dziwnie rzucalo , czasami to bardzo zle sie zrespic na pasie startowym zamiast w bazie bo niektore pasy startowe sa zdala od bazy i tym bardziej z dala od akcji, i bieganie na piechote moze potrwac

Odnośnik do komentarza

Wyprobowalem to CITV w czolgu dzisiaj nalezycie i musze przyznac, ze grajac we dwojke z komunikacją można tym troche posprzątać maszyn latających :) Generalnie problemy są trzy:

- zasięg namierzania: cele muszą byc naprawde blisko, zeby je chwycilo

- kąt ustawienia w pionie glownego działa czołgu: muszą leciec dosc nisko, zeby je namierzyc

- rakiety mozna ustawic kosztem CKM, co zmniejsza mozliwosci walki z piechota, ale przy ogarnietym strzelcu mozna sobie poradzic

 

Kiedy juz jednak sie uda namierzyc cel, to mogą sobie kolesie robic manewry, rzucac flarami itd.- po jednym trafieniu wpadaja z miejsca punkty za zniszczenie pojazdu oraz zgon(y) :)

Edytowane przez tommi___t
Odnośnik do komentarza

Ale się zgrzałem,zabiłem 7 z Thundebolta a po meczu w zakładce myśliwce +0 i bez tego ciężko zdobywa się te ribbony,a tu jeszcze nie zlicza.

wczoraj mialem to samo, kilka killi samolotem, nie naliczyło nic, ani expa, ani nic, na koncu nawet nie wyświatlało ze siedzialem w jakimikolwiek pojezdzie ;/

 

co prawda mnie to mniej zabolało bo mam wszystko odblokowane samolotami, ale jednak widać ze to nie jest jednorazowy problem tylko częstszy przypadek, pewnie wina patcha

Odnośnik do komentarza
Gość szpic

no ten patch cos skopal, tez sie urodzilem na kabinie su35 i gosc tak wystartowal,

mialem tez w grze nienamiezalnego goscia, latal sobie nisko helikopterem koszac nasza piechote ale ani stinger ani inne heli nie mogly go namierzyc. nie dalo sie go nawet zaznaczyc selectem :D

Odnośnik do komentarza

Po osłabieniu stingerów i igieł skończyło się dla mnie praktycznie granie w podbój na mapach typu Kaspian, nie dość, że przed patchem było nudno jak na urodzinach cioci (brak jakichkolwiek walk piechoty) to teraz już nawet strzelanie ze stingera do latadeł nie ma najmniejszego sensu - trzeba użerać się z flarami (bo javelin bez soflama jest bezuzyteczny) a jak juz uda się trafić to nawet unieruchomienie nie wpada... ziiiieeeewwww... Powiecie, że zgrana drużyna z 2 technikami, zwiadowcą i supportem zrobiłoby z tych pojazdów sieczkę? no to zgrajcie się bez voice chata... Wczoraj grałem z kozbinio i Gęsiorem i (bez urazy) niczym nie różniło się to od grania z randomami... Dobrze, że jest Deathmatch!

Odnośnik do komentarza

Wczoraj grałem z kozbinio i Gęsiorem i (bez urazy) niczym nie różniło się to od grania z randomami... Dobrze, że jest Deathmatch!

poza tym, że wygrywaliśmy wszystkie mecze pod rząd :sorcerer:

z tym Kaspianem to jest racja - nuuuuuuuuuuuuuuuudno. dużo biegania. ja polatałem trochę wbijając kolejne epickie 40 punktów za spotowanie. zdecydowanie brakuje mi mapek typu Laguna Presa - zielono, zabawa piechoty... może w BtK?

Odnośnik do komentarza

Zauważyłem że dodali asysty z czujnika ruchu do tych baretek za spotowanie z MAV.Zabiłem kolesia w samolocie 2 kulami przez kokpit(musiałem bo by mnie rozjechał)więc się pytam co to za głupota,skoro jest to specjalne szkło i na pewno powstrzymuje pociski z broni szturmowej.Ja mam wszystkie pojazdy wymasterowane oprócz plotki,boli mnie tylko brak ribbona za walkę pojazdami powietrznymi,bo mam 15/30.

Odnośnik do komentarza

Zauważyłem że dodali asysty z czujnika ruchu do tych baretek za spotowanie z MAV.Zabiłem kolesia w samolocie 2 kulami przez kokpit(musiałem bo by mnie rozjechał)więc się pytam co to za głupota,skoro jest to specjalne szkło i na pewno powstrzymuje pociski z broni szturmowej.Ja mam wszystkie pojazdy wymasterowane oprócz plotki,boli mnie tylko brak ribbona za walkę pojazdami powietrznymi,bo mam 15/30.

 

ribbony masz wszystkie przeca - chyba brak medalu?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...