Skocz do zawartości

Battlefield 3 - online


waldusthecyc

Rekomendowane odpowiedzi

ja za to odblokowalem dzis pdw-r i mialem nadzieje ze poexpie nim troche snajpera, ale jakies porazkowe mecze mialem z nim typu 4/5 mimo ze wygralismy i inni mieli nawet 35/15

jakoś za bardzo pulsacyjnie strzelam i ktos zdążał zabic przedemną, musze jakoś dotrwac do odblokowania wiekszego magazynka

 

 

odblokowalem tez w koncu javelin, ale narazie sie nie bawilem zbytnio, raz strzeliłem w amfibie to chyba zabralo jej 25% czyli nędza

Odnośnik do komentarza

Kurde chciałbym z ludźmi z Dice na solo porozmawiać,bo jak to mozliwe że od czasu Bf1943 nie umieją zrobić by gra notorycznie zawieszała konsole przy ich tytułach,spytałbym też czemu bez powodu wywala z meczu bez statsów.Ta mega nowość skakanie przez murki to jakąś porażka,nie dość że często nie chce przeskoczyć,tylko skacze w miejscu to jeszcze czasami dochodzi do zgonu przy przeskoku.Dzisiaj lecąc nisko nad górami samolot mi wybuchł i pojawiło się pech,mam dość tego gówna.

Odnośnik do komentarza

jesli pojazdy miały tylko wstaczny to może odpaliła mu sie francuska wersja gry?

spoko po zmianie mapy juz bylo wszystko ok, pistolet tez sie magicznie pojawil

i dalej mnie szlag trafia , aby na hc snajperka nie zabijala 1 strzalem :/

Edytowane przez szpic
Odnośnik do komentarza

Kurde chciałbym z ludźmi z Dice na solo porozmawiać,bo jak to mozliwe że od czasu Bf1943 nie umieją zrobić by gra notorycznie zawieszała konsole przy ich tytułach,spytałbym też czemu bez powodu wywala z meczu bez statsów.Ta mega nowość skakanie przez murki to jakąś porażka,nie dość że często nie chce przeskoczyć,tylko skacze w miejscu to jeszcze czasami dochodzi do zgonu przy przeskoku.Dzisiaj lecąc nisko nad górami samolot mi wybuchł i pojawiło się pech,mam dość tego gówna.

 

Lepszy myk - gram z kumplem CQ na sekwanie, łagodnie mówiąc ;) prowadzimy znacznie i pod koniec meczu mamy obaj kicks z serwera :( staty zapisane, ale zalicza nam mecz lose ? WTF

Odnośnik do komentarza

Ostatnio ląduje przy fladze heli,a kolo z mojej drużyny mnie z czołgu zarąbał,dzisiaj lecę Little Birdem a kolo wrzucił C4 i wysadził 4 osoby,skąd się biorą tacy debile?Jestem spokojnym człowiekiem,ale za coś takiego po ryju bym dał.Zobaczcie jak mi ratio spadło :P od 2 dni gram z takimi noobami,że aż wierzyć się nie chce,skutki uboczne dużej sprzedaży BF3.

Edytowane przez Litwin25
Odnośnik do komentarza

kiedy wreszcie ten upragniony patch co to naprawi komunikacje głosową? Bez voice chatu każdy mecz niezależnie od składu wygląda jak granie z randomami! Wczoraj miałem 13 kumpli grających w BF3 ale po krótkim namyśle nie dołączyłem do nikogo tylko wbiłem się sam na jakiś zespołowy deathmatch bo buczenie headseta i sieczka słowna tylko mnie wkur@#$@$... póki co odpocznę od BFa i pogram w multi Uncharted 3.... też może być miodnie i pogadać można o (pipi)e Maryny...

Odnośnik do komentarza

kiedy wreszcie ten upragniony patch co to naprawi komunikacje głosową? Bez voice chatu każdy mecz niezależnie od składu wygląda jak granie z randomami! Wczoraj miałem 13 kumpli grających w BF3 ale po krótkim namyśle nie dołączyłem do nikogo tylko wbiłem się sam na jakiś zespołowy deathmatch bo buczenie headseta i sieczka słowna tylko mnie wkur@#$@$... póki co odpocznę od BFa i pogram w multi Uncharted 3.... też może być miodnie i pogadać można o (pipi)e Maryny...

ten patch co bedzie na dniach,nie naprawia komunikacji glosowej.

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj chyba mój rekordowy wynik heli - 5000 z małym hakiem na Wyspie Chark :D Szkoda tylko, że tak mało ludzi ma odblokowane rakiety ppanc na działku, bo to moje naświetlanie laserem na razie się zbytnio nie przydaje. Na tej mapie heli to istna maszyna do zabijania, szczególnie jak mało jest ogarniętych ludzi ze stingerami. W przeciwieństwie do Caspiana jest tu dużo w miarę otwartej przestrzeni i budynków do rozwalania rakietami, gdzie często się ludki chowają, fajnie pastwić się nad jakimś składem, który próbuje przejąć flagę :D Ogólnie wolę teraz o wiele bardziej latanie śmigłowcami niż samolotami, więcej pkt i większa radość z pastwienia się nad piechotą ^^

Odnośnik do komentarza

kiedy wreszcie ten upragniony patch co to naprawi komunikacje głosową? Bez voice chatu każdy mecz niezależnie od składu wygląda jak granie z randomami! Wczoraj miałem 13 kumpli grających w BF3 ale po krótkim namyśle nie dołączyłem do nikogo tylko wbiłem się sam na jakiś zespołowy deathmatch bo buczenie headseta i sieczka słowna tylko mnie wkur@#$@$... póki co odpocznę od BFa i pogram w multi Uncharted 3.... też może być miodnie i pogadać można o (pipi)e Maryny...

ten patch co bedzie na dniach,nie naprawia komunikacji glosowej.

Jeśli tak będzie to będę miał więcej czasu na ogrywanie innych tytułów.

Odnośnik do komentarza

To po co grasz HC?

Z tego samego powodu dla którego ty grasz normal.

Dzisiaj chyba mój rekordowy wynik heli - 5000 z małym hakiem na Wyspie Chark :D Szkoda tylko, że tak mało ludzi ma odblokowane rakiety ppanc na działku, bo to moje naświetlanie laserem na razie się zbytnio nie przydaje. Na tej mapie heli to istna maszyna do zabijania, szczególnie jak mało jest ogarniętych ludzi ze stingerami. W przeciwieństwie do Caspiana jest tu dużo w miarę otwartej przestrzeni i budynków do rozwalania rakietami, gdzie często się ludki chowają, fajnie pastwić się nad jakimś składem, który próbuje przejąć flagę :D Ogólnie wolę teraz o wiele bardziej latanie śmigłowcami niż samolotami, więcej pkt i większa radość z pastwienia się nad piechotą ^^

Kwestia wejść na Centuriona i nie polatasz,na szczęście mało osób to robi.

Dzisiaj po raz pierwszy wpadły mi asysty za namierzanie laserem,myślałem ze to tylko soflam a to też ten z heli.Dzisiaj nie mogłem czołgiem przejechać bo kolo snajper postawił czujnik ruchu na środku ulicy :P Po co miny,styka czujnik ruchu :P

Odnośnik do komentarza

cholera po wielu trudach odblokowałem M98B, i pierwsze wrażenie kiepskie

 

na plus:

+ pocisk leci o wiele szybciej niz w pozostałych

+ i oczywiscie o wiele mniej opada, wiec powinno być łatwiej celować

+ mały odrzut*

 

na minus (tu niestety wiecej)

- wydawalo mi sie ze słabiej widać pocisk wiec trudniej jest sledzić jego tor żeby skorygować nastepsny strzał

- pare razy wydawalo mi sie ze trafilem a jednak nic sie nie działo (innymi snajperkami tak nie mialem, albo trafiam i jest ok albo widze że nie trafilem)

- może to wina tego że wciskając gałke dla oddechu jednocześnie lekko ją przechylałem ale kilka razy pocisk zarzuciło w bok i to bardzo

 

 

możliwe że wszystkie te minusy zniknął po odblokowaniu lepszej lunety i co ważniejsze nóżek, ale jak na pierwsze kilka killi to był bardzo wymęczone, naprawde poczatkowe wrażenie jest okropne (inne snajperki bez dodatków też średnie były ale ta chyba ma najgorszy start)

chociaz nie po to sie męczyłem żeby ją olać i uzywac starych, musze sie przemęczyć do 30 killi, i zobaczyć jak bedzie działać z nóżkami , zwykle wtedy snajperki dostają skrzydeł

 

 

minus estetyczny - dzwięk nie ma mocy, i *odrzut nie ma mocy takiej jak miala M95, szkoda, chciałem mieć armate, nawet nie przeszkadzało by mi że nie zabija na hita, liczy sie też styl XD

Edytowane przez Yano
  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

W ogóle opisy i ich kolory na ekranie w Bf3 to jakaś kpina,czy do odliczanie przed meczem(muszę obracać się w ciemniejsze miejsca),czy obserwowanie lotu pocisku,czy celowniki są tak nie czytelne że nie da się czasami walczyć,szczególnie utrudnia to walkę w stacjonarnych jak Centurion przy zoomie(pomijam że czasami ten celownik znika i trzeba wyjść i znowu wejść do maszyny by był)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...