Skocz do zawartości

Battlefield 3 - online


waldusthecyc

Rekomendowane odpowiedzi

taki laser na heli bylby przydatny dla ludzi z javelinami

Zgadza się, ale jak pisalem- musisz miec zgrana ekipe. Grajac z randomami nawet jak masz w druzynie ludzi kumatych i posiadajacych odpowiednie bronie, to i tak Ty nie wiesz, ze oni maja np. Javeliny czy rakiety na laser dla strzelca, a oni nie wiedza, ze Ty masz laser, wiec rzadko sie zdarza zrobic dobry uzytek ze sprzetu.

 

Jak odblokuje ten laser w heli, to bedzie mozna sie zgadac i poprobowac.

 

a pozatym ja nadal zaluje ze snajper nie ma nic przeciw pojazdom, doslownie nic, moze sie zesrać.. soflam wymaga innego ogarniętego gracza. sam snajper widzac pojazd moze tylko umrzeć :confused:

Podobnie medyk.

Edytowane przez tommi___t
Odnośnik do komentarza
a oni nie wiedza, ze Ty masz laser, wiec rzadko sie zdarza zrobic dobry uzytek ze sprzetu.

jak by heli latał i zaznaczał cele to ja odrazu jak tylko bym zobaczył te "rąby" zaznaczajace laserowo odrazu bym wzial inzyniera z javelinem i na(pipi)iał :D

 

 

Podobnie medyk.

poniekąd prawda, ale medyk ma inne zadanie, on zwykle sie kręci na pierwszej linii, a snajper często ma lepszy ogląd na pole walki z jakiegos dogodnego punktu i nic nie moze zrobić

medych przynajmnej moze z granatnika walić w samochody

Odnośnik do komentarza

poniekąd prawda, ale medyk ma inne zadanie, on zwykle sie kręci na pierwszej linii, a snajper często ma lepszy ogląd na pole walki z jakiegos dogodnego punktu

I właśnie dlatego to medykowi bardziej brak giwery na czołgi doskwiera- on duzo bardziej jest narazony na bezposredni kontakt z nimi i nie ma wtedy większych szans. Snajper nawet jak widzi czołg, to czołg rzadko widzi jego i zwykle mu krzywdy nie zrobi (chyba, ze ma termowizję). To medyk widzac go moze tylko umrzec, jak napisales.

 

nie wyobrażam sobie medalu za 300 asyst,po 200 h mam ich dopiero 5 i to wszystkie z heli,żadnej z soflamu.

Polecam CITV do tego- jezdzilem z tym może z pol h w sumie i wpadly 3 asysty, a byloby pewnie znacznie wiecej, gdybym oprocz artylerzysty z rakietami mial inzynierow z Javelinami w poblizu. Niemniej jednak rowniez ciezko mi sobie ten medal wyobrazic- jego zdobycie chyba najnudniejsze i najżmudniejsze ze wszystkich musi byc... :confused:

 

Pytanie do Was co do soflamu i lasera w heli jeszcze: jak zaznaczycie nimi cel, to pozostaje trwale zaznaczony? Pytam, bo w CITV musze goscia po namierzeniu trzymac w wizjerze nadal, dopoki strzelec nie namierzy go sobie rowniez i nie odpali- inaczej zaznaczenie znika i trzeba ponownie namierzac... To glowny problem z tym, obnizajacy jego skutecznosc.

Edytowane przez tommi___t
Odnośnik do komentarza

a jutrzejszy drugi patch na PC będzie ważył....UWAGA.... 2GB :rofl2: Ciekawe ile na PS3 jak wyjdzie :nyam1:

pewnie tle waży bo ma w sobie BTK , lepsze textury itp i wyszło 2gb a nie 700mb jak u nas bylo

 

bo chyba poeirwszy pecetowy patch był mały, czyli nie mial BTK w sobie

 

 

wlasnie jest chat na zywo z ludzmi z dice

http://www.ea.com/1/...ducer-live-chat

 

bede podrzucal jakeis ciekawe rzeczy jesli cos powiedzą

 

- w nowych dlc ma byc jeszcze wiecej zniszczeń

- pracuja nad tym zeby squady w calosci wchodizly do gry. tzn że jesli 4 osoby w squadzie sie chca gdzies dołaczyc to wrzuca ich do gier gdzie sa 4 wolne miejsca w dantym teamie, a nie 4 miejsca ogolnie (np 2 i 2)

- tworcy codzinnie graja w BFa (zamiast go naprawiac kurfa...)

- możliwe że będą jety z 2 miejscami dla ludzi (jak attack heli)

- chca zrobic oficjalnego battleloga dla androida i iphona

- tworca nie pamieta gdzie kupił pedalski sweter xD

- na konsolach bedzie opcja wyciszenia ludzi jesli ktos spiewa do mikrofonu

- może bedzie coop na splicie

- mowia ze konsole maja jeszcze moc, a słabsza wersja konsolowa wynika z braku czasu a nie braku mocy, mieli za malo czasu zeby dopracowac kod na kosnolach

- będą zabijac cziterów i boosterów (mozna raportowac poprzez battleloga)

- zeby pracowac dla dice trzeba miec pasje (nawet na kasjera w żabce maja wieksze wymagania)

- zastanawiają sie nad przeniesieniem punktow (flagi, mcomy) zeby byly dalej od siebie i pokrywały cala mape, a nie ze skupisko flag obok siebie a reszta mapy pusta

- unlocki do broni dostepne tylko dla pracownikow dice są z dupy i wcale nie sa przydatne (nie dziwota, luneta x12 przy shotgunie, lol)

- jest szansa na motory w bf3 (chociaz nie wiem po co komu motory, chyba tylko transport)

- gosc z okładki/plakatu to jakiś szwed , ale tworcy nie pamietaja nazwiska xD

 

 

dobra koniec wywiadu

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Dzisiaj znowu debilna sytuacja,kolo zabił mnie z igły w Viperze,na kamerce widzę ze nie tknięta maszyna spada na ziemię,więc ta igła to snajperka teraz?Dzisiaj brakowało mi 1 baretki zwycięscy szturmu do medalu i męczyłem się ponad 10 meczy,takich leszczy trafiałem w drużynie,straszny wysyp miałem lvl od 1 do 10.

Odnośnik do komentarza

Gdzie można najłatwiej zdobyć 2 kille bronią stacjonarną? Już mnie chaj strzela; zamiast dać stacjonarne karabiny, to musimy się męczyć z beznadziejnymi wyrzutniami rakiet.

albo z działkami AA na lotniskowcu i obok pasów startowych, jak zestrzelisz jeden heli to zwykle tam siedza 2 osoby i odrazu 2 kile wpadną

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj znowu debilna sytuacja,kolo zabił mnie z igły w Viperze,na kamerce widzę ze nie tknięta maszyna spada na ziemię,więc ta igła to snajperka teraz?

W ostatnim czasie też miałem tak kilka razy - jeden strzał, padam, heli ledwo co się zakopcił a na killcamie widzę, że karabinieri z mojego heli przesiada się na miejsce pilota i sobie odfruwa o.O

Odnośnik do komentarza

Gdzie można najłatwiej zdobyć 2 kille bronią stacjonarną? Już mnie chaj strzela; zamiast dać stacjonarne karabiny, to musimy się męczyć z beznadziejnymi wyrzutniami rakiet.

albo z działkami AA na lotniskowcu i obok pasów startowych, jak zestrzelisz jeden heli to zwykle tam siedza 2 osoby i odrazu 2 kile wpadną

To P-lotki zaliczają się do broni stacjonarnych? W takim razie będzie to łatwe zadanie :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...