Skocz do zawartości

Battlefield 3 - online


waldusthecyc

Rekomendowane odpowiedzi

z mcomem sie zgodze ze powinno wpadac za obrone za zabicie kazdego wroga w okolicy mcoma, nie tylko podczas podkładania, tylko np w odległosci 3-5 metrów, zarowno przed uzbrojeniem jak i po, tak samo z tym gdy my uzbrajamy i bronimy żeby ktoś nie rozbroił

 

 

z beretka za przygwozdzanie to sie nie do konca zgodze ze ejst debila, bo w koncu to nie trzeba spacjalnie strzelac źle, poprostu ona powinna wpadac przez przypadek, albo w stytuacjach gdy np siedzisz troche za daleko i nie dokonca widzisz wroga ale walsiz mu serie na około żeby jemu utrudnic zycie

jedyny problem to te 7 na beretke, bo to rzeczywiwscie nie az tak czesto sie trafia żeby az 7 było (zwlaszcza ze np na rozwalenie miny wystarczy 2 mimo że czesto rozwala sie 6 min jednoczesnie i ze 20 na cały mecz)

Odnośnik do komentarza
najgorsze jak przez przypadek trafisz goscia z karabinu i juz nie wpada asysta z przygwozdzeniem tylko asysta przy zabiciu...

 

No wlasnie czyli jak trafie kolesia to dostaje asyste przy zabiciu, wiec chodzi o to, aby kolesia nie trafic tak? (pipi)a co za pomysły :(

 

 

Totalny kretynizm... większość czasu spędzam w tej grze jako support więc używając LKMów teoretycznie powinienem tych beretek mieć setki a przez ponad 100h grania wpadała mi .... jedna! heheheh Totalnie nieprzemyślana sprawa - wbrew zasadom gry... jak ta z obrona M-Comów

 

aha! używam jako support perka PRZYGWAŻDŻANIE DRUŻYNOWE co sprawia, że dosłownie 2 kulki posłane w kierunku wroga sprawiają, że wpada asysta z przygwożdżeniem - o ile oczywiście go nie trafię a ktoś łaskawie ubije dziada... ehhh.. ciekawe czy dziś będzie mi się chciało włączyć BFa... wczoraj po sesji z Uncharted BF3 przegrało z GraveDefence na Androidzie :) a to już niedobrze :)

Edytowane przez rob1979
Odnośnik do komentarza
najgorsze jak przez przypadek trafisz goscia z karabinu i juz nie wpada asysta z przygwozdzeniem tylko asysta przy zabiciu...

 

No wlasnie czyli jak trafie kolesia to dostaje asyste przy zabiciu, wiec chodzi o to, aby kolesia nie trafic tak? (pipi)a co za pomysły :(

 

Jestem niemalże pewien, że asysty przy zabiciu i asysty przy przygwożdżeniu się łączą. Bardzo często widzę na ekranie jak obie wpadają jednocześnie.

Odnośnik do komentarza

 

Jestem niemalże pewien, że asysty przy zabiciu i asysty przy przygwożdżeniu się łączą. Bardzo często widzę na ekranie jak obie wpadają jednocześnie.

nie chce tu wyrokować bo nie wiem czy sie łączą, możliwe że tak.

jednoczesne napisy za asyste i przygwozdzenie moga wynikac z tego ze ostrzeliwałeś grupe wrogów, conajmniej 2, jednego trafiles a drugiego nie, obaj zostali dobici zaraz potem i stąd 2 napisy sie pojawily

 

oczywiscie to tylko wyjasnienie skąd te napisy sie biorą jesli te 2 rzeczy sie nie łączą (może i sie łączą)

Odnośnik do komentarza

Odblokowałem wczoraj (proszę się nie śmiać) wreszcie odłamki do USASa i widzę że ten zestaw jest przegięty, teraz nie dziwie się, że tak często z niego ginę :]

Hehe, tez chciałem to napisać. Po dzisiejszej nocnej batalii, w której zresztą też uczestniczyłeś, stwierdzam, że USAS z odłamkowymi wymiata. W ogóle niezła rzeźnia była na Karkandzie. Ty i ja z USAS'em, Kozbinio śmigał z 870'tką i generalnie rozpiżdżaj shotgunami.Dołączył jeszcze Jędrek200 i też siał zamęt.

Na Wake'u wsiadam do Vipera (uczę się latać), od razu ktoś mi z serii pojechał a fatality wykonał Kozbinio z T-90. Kicha dostać z lufy, ale co począć. Zemsta nadeszła wkrótce i blacha powędrowała do mojej kolekcji ;). Generalnie za(pipi)iście mi się chłopy dzisiaj szarpało z Wami i to bez HS.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

z mcomem sie zgodze ze powinno wpadac za obrone za zabicie kazdego wroga w okolicy mcoma, nie tylko podczas podkładania, tylko np w odległosci 3-5 metrów, zarowno przed uzbrojeniem jak i po, tak samo z tym gdy my uzbrajamy i bronimy żeby ktoś nie rozbroił

 

 

z beretka za przygwozdzanie to sie nie do konca zgodze ze ejst debila, bo w koncu to nie trzeba spacjalnie strzelac źle, poprostu ona powinna wpadac przez przypadek, albo w stytuacjach gdy np siedzisz troche za daleko i nie dokonca widzisz wroga ale walsiz mu serie na około żeby jemu utrudnic zycie

jedyny problem to te 7 na beretke, bo to rzeczywiwscie nie az tak czesto sie trafia żeby az 7 było (zwlaszcza ze np na rozwalenie miny wystarczy 2 mimo że czesto rozwala sie 6 min jednoczesnie i ze 20 na cały mecz)

Łączy się z asystą za zabicie na 100 % - sprawdzone

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...