Skocz do zawartości

Battlefield 3 - online


waldusthecyc

Rekomendowane odpowiedzi

No nie wiem czy 4 igłami,na samolot stykają 2,jedna zabiera 45%,a druga go już unieruchamia i to na normalu,po prostu mogły wybuchać koło niego na flarach i dlatego zabierały mniej.

Możliwe ale i tak są one przegięte.

 

 

co do Twojej wypowiedzi nt. CQ to się nie zgodzę takie coś miało miejsce w bfbc2 i to nie było fajne jak przeciwna drużyna Cię farmiła na respie... wystarczy mi że teraz są spawny zje..bane i zdarza się że zaraz po pojawieniu giniesz

BC2 nie grałem więc się nie wypowiem ale na przykładzie KZ2 gdzie ciągle mogłeś wchodzić powiem tylko tyle, że zmniejszało to campe niemiłosiernie i zmuszało typów do ciągłej gry, a nie stania w miejscu i czekania na fragi.

Odnośnik do komentarza

Ej, jest jakiś glitch na Autostradzie do Teheranu który pozwala snajperowi wejście na budynek niedaleko strefy "A", gdzie nie ma normalnie żadnych schodów czy drabiny. Zresztą w pomieszczeniu w którym się chowa też nie ma nic (poza teksturami czterech ścian) więc z pewnością nie jest to planowane przez programistów. Często słychać przy tym budynku pikanie respawn'a (wiadomo). To jest na piętrze.

Ten "glitch" to jeżdżenie na MAVie :P Dzięki temu można zrobić desant na inaczej niedostępne budynki; akurat na Teheranie najpopularniejsze jest chyba wchodzenie tak na tę autostradę nad B (idealny widok na C i A)

Odnośnik do komentarza
16jrp74.gif

Już w drugi dzień świąt Bożego Narodzenia czyli w poniedziałek 26.12.2011 zorganizowany zostanie świąteczny fungame pod szyldem ps3liga.pl! Spróbujmy zapełnić serwer i bawić się w doborowym, polskim towarzystwie!

 

Zabawę rozpoczynamy o godzinie 19:00, wtedy na naszym forum (link do odpowiedniego wątku niżej) zostanie podany numer serwera na którym się spotykamy. Wystarczy dołączyć ze swoją ekipą i dobrze się bawić :)

Zapraszamy wszystkich którzy akurat będą mieli trochę czasu żeby razem powalczyć i pogadać (o ile nam voice chat na to pozwoli ;)).

 

Wesołych Świąt i do zobaczenia online!

 

wątek który warto śledzić - http://ps3liga.pl/board/viewtopic.php?f=223&t=2975

 

Zapraszamy wszystkich ;)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Szukam szaleńca do przechodzenia coop na hardzie oczywiscie z wszystkimi pucharkami.

Gdybyś mnie nie

dobijają zmnie te zwieszki dzwięku, nie słychać przejezdzajacego obok ciebie samochodu, ktory korzystajac z "kamuflarzu" rozjezdza cie po cichu

Mi ostatnio się zawiesił dźwięk namierzania w samolocie,lecę sobie na luzie a tu zgon :P Thunderbolta nie liczy mi też na innym koncie,co mam zrobić?Skasować save z BF3?

skasował to byśmy poprzechodzili :P

Odnośnik do komentarza

A mi często w czołgu zacina się dźwięk z karabinu maszynowego, okropnie wkurzające, jeszcze jedno dlaczego nie mogę zabić przecinków z karabinka podwieszanego w DPV jakbym strzelał ślepakami :(

co do coopa to szukam osób do odbicia vipa i misie ze snajperkami i mam platynę bo spokoju mi to nie daje :)

Odnośnik do komentarza

A mi często w czołgu zacina się dźwięk z karabinu maszynowego, okropnie wkurzające, jeszcze jedno dlaczego nie mogę zabić przecinków z karabinka podwieszanego w DPV jakbym strzelał ślepakami :(

mialem takie same odczucia ale nie chcialem pisac bo znow by mnie od szalenców wyzywali :P

ja do zrobienia zadania przejchalem 5 i tez wpadlo, szybciej i spokojniej niz z tego karabinu.

 

btw gdzie znajde BTR-90 ?

Odnośnik do komentarza

ta misja ze snajperkami to jest mega HC imo. Potrzeba spełnić w cholerę warunków by się udało: dobre łącze, kumaty partner, HS, idealne zgranie, rozkminienie poruszania się przeciwników 'na blachę', absolutnie zero błędów, skill... z 50 prób zrobiliśmy zanim się nam z ziomkiem udało. Najgorszy jest moment w którym trzeba zdjąć 3 grupy po 3 przeciwników. Każda z grup w ruchu, mało czasu - doprawdy wymagające BRĄZOWE trofeum. No ale platynka ma chyba najładniejsze zdjęcie ever :)

Odnośnik do komentarza

A w tym autobusie strzela się do 2 kolesi po środku każdego z nich?Bo ja na ogół swoich zdejmuję,tylko pomagierzy mają problemy.

najważniejsze to poczekać aż ziomki zbiją szyby w autobusach. dopiero wtedy strzelaj bo komendy wydawane przez żołnierzy mogą Cie zmylić. Każdy ze strzelców zdejmuje po 1 autobusie w którym znajduję się po 2 zbirów. Pamiętaj, że zawsze lepiej walnąć 2 strzały dla pewności niż tylko jeden, na kozaka, w łeb. Gdy się nie wie, kto przyjaciel a kto wróg, to polecam pospotować selectem.

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj mały rekord Frogiem,28 killi w jednym meczu,ostatnio nawet F-18 udało mi się 12 killi zrobić,mimo iż mają słabe guny.Medykiem też mi poszło 57:30 i 10711 pkt. bez baretek,ale gram ostatnio G3 i łapie się na tym ze jak mi są potrzebne naboje to mam koniec,jednak te 21 w G3 to za mało :P

Edytowane przez Litwin25
Odnośnik do komentarza

Tak tylko w BF3 mamy ten problem że jak czołg straci trochę procent HP to czasami zamiast się sam się reperować to się sam niszczy, i trzeba naprawić go aż do 100% bo naprawa nawet do 75% nic nie daje bo jak wsiądziemy to znów HP leci. Jest to coraz częstsze i bardzo wkurzające.

I na pewno to nie jest wina robota który wjedzie w nas i nas niszczy...SPRAWDZONE !!!

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...