Skocz do zawartości

Battlefield 3 - online


waldusthecyc

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Orzeszek87

pogralem juz porządnie w b3 w multi to sie wypowiem :P imo najlepsze multi jakie grałem w poprzednim roku, wkurzają bugi ale wiadomo tego sie nie uniknie, wkurzają respawny (zdarza sie ze oponenci osaczają respawn point i nawet wychylic sie nie da) wkurza trochę ilość graczy grających technikami spamującymi rakietami ale co zrobić. atak nozem to śmiech na sali, czy mi sie wydaje czy nie mozna zabić gościa nożem który używa moździerza 0_0.

Edytowane przez Orzeszek87
Odnośnik do komentarza

Jest kilka sytuacji gdy nóż nie wchodzi a tylko tnie,chociaż raz pod pewnym kątem udało mi się wbić kosę typowi na moździerzu.Co do mafii pl,to pamiętam raz na wietnamie jak grali i kolo z nimi był z mojej friendlisty,to nabijali kille na łodzi zabugowanej,czyli pod wyspą,po tej akcji go wywaliłem,bo to totalne lamerstwo tak grać.

Odnośnik do komentarza

Pograj sobie przeciwko takiej druzynie .Wystarczy że ktos podłoży ładunek ,a 3 innych wali z tego czołgu. Myslisz ,że ktoś będzie wstanie dojść i rozbroić MCa?

 

Pograj sobie przeciwko takiej druzynie .Wystarczy że ktos podłoży ładunek ,a 3 innych wali z tego czołgu. Myslisz ,że ktoś będzie wstanie dojść i rozbroić MCa?

 

Ale czy to nie to chodzi w meczu aby podlazyc MCOMa i nie da obroncom go rozbroic ? Wiesz jak to jest - jesli kolesie w kilku graczy są w stanie zdominowac 12to osobową druzynę przeciwną, to dla mnie nie swiadczy o braku klasy tylko o pi.pkowatości drużyny przeciwnej.

 

Of kors ja bym, od razu wyszedł pewnie z meczu bo by mnie to irytowało (konsekwetny wpi.erdol całą rundę), ale z drugiej strony to tez metoda na zwyciestwo (w przeciwieństwie do wykorzystywania bugów i glitchy jak ten z Vietnamu)

Edytowane przez waldusthecyc
Odnośnik do komentarza

Dla mnie tak ale na hc,gdzie napier.dalajac na lewo i prawo możesz wybić swoich,jak pisałem na normalu to żaden wyczyn.Nie raz na hc ginąłem i mój kompan,bo wszedł na linię strzału,nie chciałem go zabić i kolo ściągnął nas dwóch.

 

 

W końcu mi pokazało raport z tego rekordowego meczu:

 

http://battlelog.battlefield.com/bf3/pl/battlereport/show/19398569/4/179749130/

Edytowane przez Litwin25
Odnośnik do komentarza

merson opuscil okolo 15 meczy a litwin okolo 57 ;p , oczywiscie to kwestia porownania do wszystkich rozegranych meczy, merson okolo 100, a litwin prawie 2000 ;p

 

co nie zmienia faktu że taki wynik W/L oraz SPM jakie ma merston na nowym koncie nie wyglądają legalnie. ponad 800 spm wygląda naprawde podejzanie, zreszta wszystko powyżej 500 spm wygląda podejzanie

Odnośnik do komentarza

czy przypadkiem rusek nie strzela z amunicji zapalającej? czyli takiej ktora w locie sie zapala i razi ogniem?

takiej jak to

 

tymczasem w bf3 jest frag ammo, czyli pocisk z ładunkiem wybuchowym ktory wybucha w momencie trafienia w cel? coś jak mini granaty

takiej jak tu

http://www.youtube.com/watch?v=Cif9uynzRWU

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza
Gość Darude

Ja czasem mam większa ochotę zrobić jakieś kuku osobie z mojego teamu :P.Najbardziej denerwują mnie snajperzy/frajerzy ,osoby którzy wywożą cie pojazdem poza teren ,ci co wsiadają do pojazdu i nawet nie zaczekają (a za moment wpada na miny) matołki którzy wjeżdżają na miny mimo ze mają zaznaczone .Nic tylko młotek i po głowie . :P

Edytowane przez Darude
Odnośnik do komentarza

Dlaczego nie ma możliwości nagrywania filmów z gry?! Kilka rozgrywek temu, zabiłem na Bazarze 11 osób (!). Cała drużyna była w pierwszej wnęce na lewo idąc od C (tam gdzie jest wyjście na podwórze). Zaszedłem ich od tyłu i najpierw rzuciłem granat w gąszcz, poczekałem chwilę, wpadło z 6 killów. Potem wparowałem tam z M104 i M1911 z latarką, urządzając krwawą łaźnie. Sam byłem zdziwiony, że nikt mnie nie położył.

Odnośnik do komentarza
Gość Darude
Dlaczego nie ma możliwości nagrywania filmów z gry?!

Nie ma bo gdyby były to każdy by nagrywał jakie komedie odchodzą w tej grze i DICE musiałoby ślęczeć dniami i nocami na patchami :D.

Edytowane przez Darude
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja czasem mam większa ochotę zrobić jakieś kuku osobie z mojego teamu :P.Najbardziej denerwują mnie snajperzy/frajerzy  ,osoby  którzy wywożą  cie pojazdem poza teren ,ci co wsiadają do pojazdu  i nawet nie zaczekają (a za moment wpada na miny) matołki którzy wjeżdżają na miny mimo ze mają zaznaczone .Nic tylko młotek i po głowie . :P

 

Święte słowa. Klasyka głupoty - wbijam do gościa z fl , bazar , oczywiście dali zamknąć się na respie orły. Zaraz po respie, dostaje heda od snajpera  z klatki schodowej na C. Wedle zasady, zemsta jest słodka,bokiem robie wypad po noba, po drodze kilku do piachu, snaper również, zaczynam odbijać C i co ? Jajco, ginę bo jestem sam :(  To zaczynam dość skutecznie odgryzać się z respa ( ok 20 - 2 na plus ) brak amno, pomimo 2 suportów w teamie, zero. Luzik, proszę o amno kilka razy, zero reakcji, a ja ich (pipi) cały czas leczę. Przestałem leczyć, gościu kaput, to zabrałem mu klasę i rzuciłem sobie amno sam :D Podczas meczu napisałem typowi -rzucaj k u r w a amno , to mnie wywalił z fl   :) Ostatnio dość często trafiam do drużyny idiotów .

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj kolo z mojej drużyny chciał mnie zabić na starcie w SU,jak tylko usłyszałem strzały,wysiadłem,kolo dostał w banie z karabinu i odleciałem :P Mam wrażenie że coraz więcej dzieci gra w tą grę,wczoraj typ do mnie że oszukuję,bo nie daję wystartować z lotniska(dziwne że każda wojna zaczyna się od zbombardowana lotnisk),to mu napisałem że najpierw niech zacznie do swojej drużyny,bo kampili u nas na lotnisku na Kaspianie w Rushu,a on do mnie ze on nie :P No wzruszyłem się,napisałem mu niech zacznie zmieniać świat od swojej ekipy.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...