Skocz do zawartości

Battlefield 3 - online


waldusthecyc

Rekomendowane odpowiedzi

Macie bug, ze po prostu nie mozna sie zrespic. Wciskam X, i komplernie nic.

 

Dzisi zaczalem przygode z BF3 na swoim sprzecie. W trzecim meczu jakis polak wbil mi kose, zrobil T-Bag'a, po czym zaczal tanczyc wokol mnie. WTF!? :) A tak w ogole super sie gra na CRT (tymczasowe rozwiazanie). Widocznosc jak podczas jazdy samochodem we mgle. Takie TV powinien miec kazdy kamper. :)

 

Nie wiecie kiedy C4 sie obdlokowuje, i dla jakiej klasy? Brakuje mi tej zabawki, jak narazie :)

Edytowane przez walek
Odnośnik do komentarza

Macie bug, ze po prostu nie mozna sie zrespic. Wciskam X, i komplernie nic.

 

Dzisi zaczalem przygode z BF3 na swoim sprzecie. W trzecim meczu jakis polak wbil mi kose, zrobil T-Bag'a, po czym zaczal tanczyc wokol mnie. WTF!? :) A tak w ogole super sie gra na CRT (tymczasowe rozwiazanie). Widocznosc jak podczas jazdy samochodem we mgle. Takie TV powinien miec kazdy kamper. :)

 

Przyznam szczerze , ale raczej omijam serwery pl :) Odkąd gram online ( a jest tego trochę ) to najgorsza odmiana graczy. Co lepszy mecz dla mnie - obojetne czy KZ , res, cod lub bf- gdzie trochę docisne gości, mam zaraz zasypaną skrzynkę wyzwiskami :( A jak mu się nareszcie uda mnie zabić , to już takie tańce odprawiają :D Owszem, obcokrajowcy również , ale to znikomy procent. Co do respienia, to nie spotkałem się ?

Odnośnik do komentarza

A tak w ogole super sie gra na CRT (tymczasowe rozwiazanie).

 

Nie wiecie kiedy C4 sie obdlokowuje, i dla jakiej klasy? Brakuje mi tej zabawki, jak narazie :)

ja probowalem grac chwile na CTR w BC2 to zupelnie ale to zupelnie nic nie widzialem, goscie stali 10 metrow odemnie a ja za cholere nic nie widzialem, ledwo co czasami moglem dostrzec trójkąt jak ktoś był zaspotowany, zagralem tak jeden mecz i odpuscilem ;p

 

a C4 to piewszy unlock u supporta, bardzo szybko mozna je nabić

Odnośnik do komentarza

Co do problemów z respieniem to ja też miałem problem. Już dokładnie nie pamiętam, bo przestałem grać w BFa, ale miałem go mniej więcej w takiej sytuacji:

1. Ktoś mnie zabija.

2. Jeszcze zanim włączy się kill cam klikam start -> ranking graczy, żeby podejrzeć który jestem.

3. Włącza się kill cam niejako "przesłaniając" ranking graczy.

4. Włącza się menu odradzania i przestaje działać respienie się.

 

Ja to naprawiałem w taki sposób, że będąc w menu odradzania klikałem start, uruchamiałem jeszcze raz ranking graczy, zamykałem go, wracałem do menu odrodzeń i wtedy mogłem normalnie pojawić się na mapie.

Edytowane przez noxious33
Odnośnik do komentarza

Macie bug, ze po prostu nie mozna sie zrespic. Wciskam X, i komplernie nic.

 

Dzisi zaczalem przygode z BF3 na swoim sprzecie. W trzecim meczu jakis polak wbil mi kose, zrobil T-Bag'a, po czym zaczal tanczyc wokol mnie. WTF!?

Znany uzytkownik z tego forum(takeshix)wbił mi kiedyś kosę w BF3(akurat walczyłem z dwoma,chyba crazy daro i akai i on na 3 się wbił od tyłu)po czym zrobił nad moimi zwłokami pompowanie,wkur.wiłem się,bo to skrajny przykład braku szacunku,myślał ze nie widać,bo to HC(czasami i tam są kamery pośmiertne),gdy mu napisałem że żal i w ogóle,to on że nie wie o co chodzi,gdy wyjaśniła się kamera,powiedział ze chciał się przywitać-lol :P

Edytowane przez Litwin25
Odnośnik do komentarza

Znany uzytkownik z tego forum(takeshix)wbił mi kiedyś kosę w BF3(akurat walczyłem z dwoma,chyba crazy daro i akai i on na 3 się wbił od tyłu)po czym zrobił nad moimi zwłokami pompowanie,wkur.wiłem się,bo to skrajny przykład braku szacunku,myślał ze nie widać,bo to HC(czasami i tam są kamery pośmiertne),gdy mu napisałem że żal i w ogóle,to on że nie wie o co chodzi,gdy wyjaśniła się kamera,powiedział ze chciał się przywitać-lol :P

 

czuję się troszkę wywołany do tablicy więc:

gdybym myślał że nie widać to po co miałbym to robić ? po za tym nie chciałem Ciebie jakoś urazić, szkoda że tak to do tej pory to odbierasz. pierwszy raz od BC2 spotkaliśmy się w meczu i nawet nie wiedziałem że jesteś na serwerze :gram: kosa : patrze Litwin , stąd tak spontaniczna "reakcja" (może niewłaściwa), zapomniałem że sama kosa wystarczy aby zwrócić Twoją uwagę. następnym razem honorowo i z szacunkiem strzelę Ci w plecy z metra. wyluzuj

 

-------

 

co do BF3 multi to ta gra to najlepszy crap jaki grałem: żeby mimo tylu błędów* przegrać 300h .... eh zmarnowany potencjał. powoli kończę robić medale te które da się samodzielnie zrobić (przygwożdżenia, stacjonarka i moździeż) w sumie sam nie wiem po co, bo komplet i tak jest dla mnie nie osiągalny (znacznik laserowy, obrona mcom'ów) i wracam do MAGa

 

* wszyscy o tym vchat'cie ale żeby w normalnym "ukończonym" produkcie nie było dźwięku (jakieś dziwne zwiechy zaniki itp)? po kij mi 5.1 i te całe taśmy wojenne jak nie słychać przejeżdżającego obok czołgu. o skakaniu, leżeniu czy upadkach też można dużo pisać. największy nemezis w tej grze ? PECH: płyniesz sobie pontonem z kumplami na Kanałach a tu nagle ... PECH (3x zgon, wszyscy za jednego jeden za wszystkich) ... na środku morza, w obrębie mapy, bez ostrzeżenia ... <_<

Edytowane przez TakeshiX
Odnośnik do komentarza

Daj sobie na luz,po prostu uwolniłeś swoje prawdziwe ja :P Bo jak do ciebie napisałem,to udawałeś że nic się nie stało,dopiero wyszło gdy okazało się że jest kamera.Uważasz że pompowanie jest ok(bo napisałeś zbyt spontaniczna,ja zawsze myślałem że to robią hamburgery by dodatkowo upokorzyć)?I tak,kosa przykuwa moja uwagę,mimo iż w BF3 znaczniej mniej niż w BC2,nie napisałem że masz ładować w plecy z metra,tylko cieszyłeś się jakbyś złapał pana Boga za nogi i nie rozumiałem tego uniesienia.

Edytowane przez Litwin25
Odnośnik do komentarza

A odkryłeś już przedni chwyt?Jak dla mnie to jedna z najlepszych broni.

tak mam przedni chwyt i acog 4. wstrzymuje oddech i strzelam i strzelam i strzelam i seriami i goscie i tak nie chca pasc, W najlepszym wypadku dostaje asyste

ofc SC

Odnośnik do komentarza

Famas + p chwyt + kolimator + długa lufa = masakrator straszny na każdym dystansie

spradze dzis takie kombo, jesli o mnie chodzi to moglby byc dac mozliwosc jak w CS ze wybieram czyc hce widziec bron czy nie, bo np model famasa jest okropnie brzydki.

Odnośnik do komentarza

Famas + PCH+Kobra =mega wytrzep :unknown: .Tylko czy łojenie z tego daje przyjemność ?Tak samo z USASem .Nie ma to jak wybrać coś słabszego i się wkorwiać :rofl2: ale jak ci się uda być wysoko w meczu z nędznikiem to przyjemność jest znacznie wieksza.

Edytowane przez Darude
Odnośnik do komentarza

Pyknalem pare meczy, i wiekoszsc ludzi gra FAmase'em lub USAS w tej grze (czyt., czesto od nich ginalem). No po prostu kapitanie zbalansowane bronie. :sleep:

 

Kolejna dziwna akcja/bug. Na rushu w Kharg Island na poczatku rundy, wrzucilo mnie (i moich ziomali z druzyny) na teren gdzie otoczony byl czarna strefa (taka enlawa majaca 50 metrow kwadratowych poza wlasciwa mapa). WTF!? :verymad: Cholerna jasna, niecale 3h a tu taka lawina bug'ow. Nie bede wspominal tez o dziwnych BAd Luck... Pogram troche, i wracam za niedlugo do BAd Company 2. :)

Odnośnik do komentarza

nie wiem skad wasze zachwyty nad Famasem. W close combat moze jest ok, ale na wieksza odleglosc to jest jakas masakra.

cos miales pecha , famas z daleka tez jest bardzo bardzo dobry (a z bliska chyba najlepszy wręcz)

na tej nowej mapie gdzie na koncu broni sie budynku TV a flaga jest na balkonie - to ja siedząc na tym balkonie zabijałem famasem ludzi kampiących ze snajperkami na budowie czyli przy drugiej fladze, to jest chyba z 80-100 metrów albo wiecej, w dodatku headshoty mi wchodziły (w dodatku uzywaja HOLO), sam sie zdziwiłem ale tak było. innymi karabinami nie wyobrazam sobie zrobic czegos takiego.

Odnośnik do komentarza

nie wiem skad wasze zachwyty nad Famasem. W close combat moze jest ok, ale na wieksza odleglosc to jest jakas masakra.

cos miales pecha , famas z daleka tez jest bardzo bardzo dobry (a z bliska chyba najlepszy wręcz)

na tej nowej mapie gdzie na koncu broni sie budynku TV a flaga jest na balkonie - to ja siedząc na tym balkonie zabijałem famasem ludzi kampiących ze snajperkami na budowie czyli przy drugiej fladze, to jest chyba z 80-100 metrów albo wiecej, w dodatku headshoty mi wchodziły (w dodatku uzywaja HOLO), sam sie zdziwiłem ale tak było. innymi karabinami nie wyobrazam sobie zrobic czegos takiego.

moze to wina tego ze miales holo, a ja acog, Moze on przeklamuje tak widok ze nie moglem trafic z wiekszej odleglosci.

co do biegania z famasem to wlasnie zwykle jestem jedyna osobą z nim, reszta ma mp7 lub inne takie kosiarki

Odnośnik do komentarza

Daj sobie na luz,po prostu uwolniłeś swoje prawdziwe ja :P Bo jak do ciebie napisałem,to udawałeś że nic się nie stało,dopiero wyszło gdy okazało się że jest kamera.Uważasz że pompowanie jest ok(bo napisałeś zbyt spontaniczna,ja zawsze myślałem że to robią hamburgery by dodatkowo upokorzyć)?I tak,kosa przykuwa moja uwagę,mimo iż w BF3 znaczniej mniej niż w BC2,nie napisałem że masz ładować w plecy z metra,tylko cieszyłeś się jakbyś złapał pana Boga za nogi i nie rozumiałem tego uniesienia.

 

o majn got... Pastwienie się nad ciałem poległego to świetna zabawa i zupełnie nie rozumiem tej napinki... W multi Uncharted3 możesz sobie wybrać jeden z kilkunastu sposobów "prowokacji", które jak widzę spowodowały by u niektórych tutaj wylew krwi do mózgu... (za używanie ich nad zwłokami pokonanego są nawet medale/baretki)

A sorki... B3 to przecież taka poważna gra... meh.

 

Kolejna sprawa :) skoro już po 4 miesiącach po premierze (wow!) naprawią voice chat to polecam wszystkim ten produkt...

 

http://www.amazon.co.uk/gp/product/B005LN5U42 słuchawki z mikrofonem Gioteck EX05 Wired...

 

zapłaciłem za nie 30,73 funtów co w przeliczeniu na polskie dało 174,64 PLN - dla porównania, w polskim sklepie znalazłem je najtaniej za 239 PLN - zdzierstwo!!!

Słuchawki grają pierwszorzędnie (oczywiście nie dla audiofila!) a czystość głosu z użyciem mikrofonu jest powalająca :) Dziś potestuję w multi... Kapitalne rozwiązanie dla wszystkich nocnych marków, którzy mają tego pecha/szczęście, że mają żony/dzieci :) Koniec kompromisami typu kino domowe na minimalnej głośności + słuchawka z komórki na bluetooth aby pogadać z kumplem.

Edytowane przez rob1979
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...