Skocz do zawartości

Battlefield 3 - online


waldusthecyc

Rekomendowane odpowiedzi

Kolego, jeszcze Cie DICE nie zbanowało?

 

Ps. gdzie można polatać Thunderboltem? Jedyna maszyna, w której jeszcze nie siedziałem.

W rushu tam gdzie pisał walek i w Operacji ognista burza,ale nie wiem czy ci go zaliczy,ja mam z niego ponad 300 killi,a zaliczonych tylko 29,sporo osób też ma z naliczaniem jego problemy,nalicza do klasy którą aktualnie grasz.

Na caspianie jest ta maszynka, na rushu. Na CQ raczej tez powinna byc.

 

Da sie odblokowac red dot do A-91. Bo ta z trzma kreskami jest lipna.

Każda broń(oprócz snajperek)ma te same przyrządy optyczne,kolimatron jest 3 od końca:

 

http://battlelog.bat.../179749130/ps3/

Edytowane przez Litwin25
Odnośnik do komentarza

Kolego, jeszcze Cie DICE nie zbanowało?

 

Ps. gdzie można polatać Thunderboltem? Jedyna maszyna, w której jeszcze nie siedziałem.

W rushu tam gdzie pisał walek i w Operacji ognista burza,ale nie wiem czy ci go zaliczy,ja mam z niego ponad 300 killi,a zaliczonych tylko 29,sporo osób też ma z naliczaniem jego problemy,nalicza do klasy którą aktualnie grasz.

Na caspianie jest ta maszynka, na rushu. Na CQ raczej tez powinna byc.

 

Da sie odblokowac red dot do A-91. Bo ta z trzma kreskami jest lipna.

Każda broń(oprócz snajperek)ma te same przyrządy optyczne,kolimatron jest 3 od końca:

 

http://battlelog.bat.../179749130/ps3/

nie zalicza Ci bo grasz w trybie rush ale dlaczego nie zalicza w rashu to skieruj to pytanie do dice

Odnośnik do komentarza

Niech juz dadza mozliwosc krecenia filmów z gry bo juz mnie nudzi ta gra i mam coraz glupsze pomysly :D

wczoraj caly dzien biegalem podkladajac miny na lądowiskach. Chcialbym widziec twarze startujacych jak pokazuje im ze zabila ich mina xD

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

eh mimo bugów pograłbym. a tydzień już pada w ręce nie trzymałem - wyjazdy niszczą gracza :(

najważniejsze dla mnie: kiedy patch z voice chat?

nie wiadomo.Ludzie pytaja o patch na twitterze ale odpowiedzi sa dwie: nie wiemy lub nie mozemy mowic o dacie wydania.

Edytowane przez zaq123456
Odnośnik do komentarza

Pany, na jakich mapach występuje pojazd pod nazwą BTR-90? I jak uruchomić battlelog, czy jak to się tam zowie w sytuacji, w której mam BF3 zakupiony na PSS?

 

Co do battlelog musisz napisac do support ea. a btr-90 napewno jest na strike at karkand i Gulf of Oman

Edytowane przez zaq123456
Odnośnik do komentarza

czy ktoś kto gra jak rambo odrazu musi coś boostować? To jest po prostu skill i jestem tak dobry że robie takie wyniki, było jeszcze 52-7 na autostradzie do teheranu czy 41-0 na bazarze ale nie chciało mi sie wklejać, np. najlepsza seria zabicia tego samego ziomka jaką miałem to 9 a boosterzy mają ok. 50-100, scp też bym miał powyżej 1500 bo 1000 można normalnie wbić, i najwięcej zabić w rundzie też bym miał z 100-200 bo boosterzy po tyle mają, gram normalnie bez nabijania i tyle, a jak posprawdzasz Yano to możesz jeszcze spotkać jeszcze lepszych ode mnie hehe

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek87

wpis. zalezy z kim sie gra, jestem ultra casualem i przerasta mnie latanie odrzutowcem, ostatnio trafiłem na team 1-2 lvlców, skonczylem z wynikiem 47-0 w metrze, wiec taki down jak ja potrafi zrobic taki wynik to tym bardziej ogarnięty Mersi. btw musze ogarnąć tego battleloga :F pochwale sie za(pipi)istym ratio.

uwaga moje ratio 0.487 kto jest królem!

 

tak wiem ze to kiespko

 

Edytowane przez Orzeszek87
Odnośnik do komentarza

Za(pipi)isty wynik, gratulacje

mersi możesz jakos udowodnic ze nie boostowales na nowym koncie? bo twoje wyniki wyglądają bardzo nierealnie

 

 

btw twoj licznik ucieczek w kilka dni skoczyl z 14% do 17% , to też nie wyglada zbyt dobrze

Yano, nasz forumowy Maciarewicz ;] Lepiej ty udowodnij, że boostował

Zobacz, że mimo tak wysokiego K/D battlelog odjął mu od skilla 75 punktów, chłop po prostu grał przeciw niskim levelom, ogarnia ponadprzeciętnie to wykręcił taki wynik.

Taki Szpic ma 31% opuszczonych meczy. Czy to znaczy, że oszukuje? Nie, jest naszym forumowym pechowcem :]

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Latanie odrzutowcami na normalu to straszny HC. Przy wylatanych 70 minutach mam jeden kill :D

Ja powiem inaczej,latanie na HC to HC,na normalu gdzie spotujesz to bajka,zrobiłem 600 killi w 2 tygodnie :P

 

Mersi płaci za to że się przyznał do boostowania,teraz kazdy(w szczególności Yano)będzie to podważał.Ta gra jest jak życie,czasami trafia się taki fartowny mecz,że młócisz wszystkich a czasami zaczynasz od 07 zgłoś się :P

 

Sam kilka stron temu wklejałem że miałem 57:30 grając szturmowcem i przekraczając 10 tys pkt. bez baretek,także wierzę mersonowi,a oszukiwanie jest wtedy jak masz się 320 zabić do 0 w jednym meczu,radox mi wczoraj opisał taką sytuację,było dwóch kolesi,przeciwko sobie,jeden siedział poza zasięgiem respa w heli a drugi go ściągał snajperką i tłukł premie za heady,to jest boostowanie.Wynik po meczy 455 tys pkt.

Edytowane przez Litwin25
Odnośnik do komentarza
Mersi płaci za to że się przyznał do boostowania,teraz kazdy(w szczególności Yano)będzie to podważał

może takie typowe boostowanie to złe słowo w tym przypadku , ale jakieś kombinacje podejrzewam (chociazby wysoki wskaznik ucieczek moze swiadczyc o wychodzeniu jesli sie przegrywa)

 

zreszta sam sie pare dni temu smiales z "legalnosci" jego WL

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Latanie odrzutowcami na normalu to straszny HC. Przy wylatanych 70 minutach mam jeden kill :D

Ja powiem inaczej,latanie na HC to HC,na normalu gdzie spotujesz to bajka,zrobiłem 600 killi w 2 tygodnie :P

 

 

:shok: 600 killi na normalu w odrzutowcach ?!nie wierze :hi: Najlepsi maja 3 kille na mecz .

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...