Skocz do zawartości

Battlefield 3 - online


waldusthecyc

Rekomendowane odpowiedzi

Szkoda ze w BF3 nie dali naszych nowych snajperek,potężne armaty:

 

 

Ja ostatnio Radoxa wziąłem do heli i posialiśmy na Kaspianie zamęt :P on 6 killi,ja jako pilot 9 i to na normal :P

 

Sorry za offtop'a, ale warto przypomniec ze polskie wojsko we wrzesniu 1939 roku mialo "snajperke", ktora rozpiepszala w owym czasie kazdy niemiecki... czolg! :woot: Chce DLC BF3 w klimatach II wojny swiatowej.

 

http://www.youtube.com/watch?v=LQDovu7AIGM

Edytowane przez walek
Odnośnik do komentarza

Ale mega faila załapałem jade na całej pi.pie hummerem na zioma ,przejezdzam go i nic dalej cofam i drugi raz nagle pojazd w płomieniach ,wyskakuje i załapuje kosę.Jeszcze nikt mnie tak nie załatwił :D.Ale wyzywałem .

Edytowane przez Darude
Odnośnik do komentarza

Mam problem..jakis czas temu odblokowalem uchwyt przedni i jeden z celownikow, w battlelogu mam ze odblokowane ale jak wejde w konfiguracje zolnierza to mam te przedmioty caly czas z kłódeczkami...Nie wiem o co chodzi..

jestes pewny że probujesz je założyć do broni w ktorej je odblokowałeś? w BF3 w przeciwienstwie do BC2 wszystkie dodatki do broni odblokowują sie dla konkretnej broni a nie ogolnie do wszystkich

Odnośnik do komentarza

Mam problem..jakis czas temu odblokowalem uchwyt przedni i jeden z celownikow, w battlelogu mam ze odblokowane ale jak wejde w konfiguracje zolnierza to mam te przedmioty caly czas z kłódeczkami...Nie wiem o co chodzi..

jestes pewny że probujesz je założyć do broni w ktorej je odblokowałeś? w BF3 w przeciwienstwie do BC2 wszystkie dodatki do broni odblokowują sie dla konkretnej broni a nie ogolnie do wszystkich

 

 

o tym nie wiedzialem...tylko teraz jak sprawdze do jakiej broni to odblokowalem..

Odnośnik do komentarza

Mam problem..jakis czas temu odblokowalem uchwyt przedni i jeden z celownikow, w battlelogu mam ze odblokowane ale jak wejde w konfiguracje zolnierza to mam te przedmioty caly czas z kłódeczkami...Nie wiem o co chodzi..

jestes pewny że probujesz je założyć do broni w ktorej je odblokowałeś? w BF3 w przeciwienstwie do BC2 wszystkie dodatki do broni odblokowują sie dla konkretnej broni a nie ogolnie do wszystkich

 

 

o tym nie wiedzialem...tylko teraz jak sprawdze do jakiej broni to odblokowalem..

 

Jeśli masz lepszą pamięć niż ludzie z alzheimerem to powinieneś sobie przypomnieć.

Odnośnik do komentarza

:) masz po do 10 dodatków do każdej broni osobno, które odblokowują się wraz z ilością zabitych graczy(tą bronią oczywiście), więc najlepiej biegać ze swoją ulubioną chyba, że punkty chcę się nabić. Za każdy dodatek jest 200pkt

hmm wiecej niz 10 ;)

Odnośnik do komentarza

Mam problem..jakis czas temu odblokowalem uchwyt przedni i jeden z celownikow, w battlelogu mam ze odblokowane ale jak wejde w konfiguracje zolnierza to mam te przedmioty caly czas z kłódeczkami...Nie wiem o co chodzi..

jestes pewny że probujesz je założyć do broni w ktorej je odblokowałeś? w BF3 w przeciwienstwie do BC2 wszystkie dodatki do broni odblokowują sie dla konkretnej broni a nie ogolnie do wszystkich

 

 

o tym nie wiedzialem...tylko teraz jak sprawdze do jakiej broni to odblokowalem..

zobacz sobie na battlelogu ktorymi broniami zrobiles np 20 , 30 albo wiecej killi, kazda ktora ma powyżej 10 killi ma już coś odblokowane

 

podpowiem ci ze a ak-74 masz 3 dodatki, w m16 i rpk po jednym dodatku

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Mam problem..jakis czas temu odblokowalem uchwyt przedni i jeden z celownikow, w battlelogu mam ze odblokowane ale jak wejde w konfiguracje zolnierza to mam te przedmioty caly czas z kłódeczkami...Nie wiem o co chodzi..

jestes pewny że probujesz je założyć do broni w ktorej je odblokowałeś? w BF3 w przeciwienstwie do BC2 wszystkie dodatki do broni odblokowują sie dla konkretnej broni a nie ogolnie do wszystkich

 

 

o tym nie wiedzialem...tylko teraz jak sprawdze do jakiej broni to odblokowalem..

Wejdź w dostosuj i tam przeglądaj dodatki z poziomu gry.

Odnośnik do komentarza

Wejdź w dostosuj i tam przeglądaj dodatki z poziomu gry.

A propo's "Dostosuj"... Wpienia mnie strasznie jedna rzecz, mianowicie grajac inżynierem ze wzgledu na niezabugowany tłumik uzywam zawsze AKS-74 (odblokowane dla obu nacji). Niewazne, ile razy w "menu glownym-> dostosuj" ustawie AKS-74- i tak zawsze po wejsciu do gry domyslnie z powrotem jest M4. Mało tego- zmienie w czasie meczu, dogram do konca, po czym rozpoczyna sie nowy mecz i oczywiscie inzynier znów ma M4!

 

Tez tak macie? Nie da sie nigdzie zapisac na stale zestawu wyposazenia?

Edytowane przez tommi___t
Odnośnik do komentarza

Nie wiem kto odpowiada za odwzorowywanie mocy broni i jej amunicji , ale wiem jedno powinien podać się do dymisji,a najlepiej odejsc na emeryture zeby kolejna ta sama sytucja nie pojawiła sie przy BC3.Zostało mi do wymasterowania MG36 dla supportera i czuje ze strzelam z kapiszonów ,czyste sytuacje łojenie po kilka sekund w przeciwnika i przewaznie zgon ,asysta albo trafienie i poniżej 10 % życia . Fajnie że potrafią przegiąc Famasa i USASa ale do ch.ja niech reszta dostępnych będzie w miare przystępna i zalezy od skilla gracza ,a nie od mocy rażenia która jest w większości przeważnie znikoma.

Edytowane przez Darude
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Zostało mi do wymasterowania MG36 dla supportera i czuje ze strzelam z kapiszonów ,

jest rzeczywiscie słabszy niz m240 i m249 ale to i tak nie jest najslaszba broń

 

najgorsze wrażenie bezradnosci mialem przy PP-19, niby ma duzy magazynek i szybko strzela a mimo to wielokrotnie obrywalem po (pipi)e mimo ze pierwszy zaczynalem strzelac

podobnie było z pdw-r chociaż tam głowny problem to byly troszke wieksze odległości i mały magazynek

Odnośnik do komentarza

ja podszedlem do tej broni bardzo pozytywnie, bylem wręcz napalony żeby jej używać, ale jak podczas pierwszego meczu w metrze (czyli małe odległosci) ledwo nabilem 10 kill a zdechlem przy tym wiele razy (tak jak mowilem - zaczynalem stzrelac pierwszy, strzelałem ze 2 sekundy a gość nadal żył, odwracał sie i mnie zabijał) to z przykrością odpuściłem tą broń

 

jej statsy tez troche to potwierdzja - ma najmniejszy dmg ze wszystkich karabinów, i chyba szybkostzrelnosc i magazynek nie do konca to rekompensują , już z jakichs 20-30 metrów wymaga okolo 10 pocisków by zabić (gdzie sporo broni zabija 4-5 pociskami)

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Flacha:


  1.  
     
    1
    ak74m.png?v=3173239 AK-74M
    35 Kills

  2.  
     
    2
    m16a4.png?v=3173239 M16A3
    18 Kills

  3.  
     
    3
    rpk.png?v=3173239 RPK-74M
    14 Kills

 

 

W AK-74M odblokowałeś:

-PSO-1 (4x)

-Ciężką lufę

-Uchwyt

 

W M16A3 odblokowałeś:

-ACOG

 

A w RPK-74M:

-PKA-S

 

Jak w grze nie masz tych dodatków to jakiś grubszy problem.

z tego wszystkiego to w dostosuj moge zajrzec tylko w m16a3 a reszty broni nie widze wogole..z tych tu

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...