Skocz do zawartości

Battlefield 3 - online


waldusthecyc

Rekomendowane odpowiedzi

ja podszedlem do tej broni bardzo pozytywnie, bylem wręcz napalony żeby jej używać, ale jak podczas pierwszego meczu w metrze (czyli małe odległosci) ledwo nabilem 10 kill a zdechlem przy tym wiele razy (tak jak mowilem - zaczynalem stzrelac pierwszy, strzelałem ze 2 sekundy a gość nadal żył, odwracał sie i mnie zabijał) to z przykrością odpuściłem tą broń

 

jej statsy tez troche to potwierdzja - ma najmniejszy dmg ze wszystkich karabinów, i chyba szybkostzrelnosc i magazynek nie do konca to rekompensują , już z jakichs 20-30 metrów wymaga okolo 10 pocisków by zabić (gdzie sporo broni zabija 4-5 pociskami)

I tak AS Val jest nie do pobicia , pruje jak szalone ale w spotkaniu z Usasem czy tam Famasem sam na sam nie ma szans ,cały magazynek i przeciwnikowi zostaje 5 % np. :D oczywiscie ty giniesz ...ale tez zdążają sie kille na dłuzszą odległosc które potrafią zadziwić .

Edytowane przez Darude
Odnośnik do komentarza

Odpaliłem Bugfielda 3 po 2 dniach(przechodziłem U3)i na dzień dobry zwiecha konsoli,jestem ciekaw gdzie są teraz ci,którzy pisali że Dice po demie(wg.niektórych becie)naprawi wszystkie błędy.Dzisiaj miałem kolejny przykład jak źle wyważona jest siła ognia w tej grze.

-na HC M320 zabija 1 pociskiem typa siedzącego w Hummve,mimo iż jets słabsze od obu opisanych poniżej.

-RPG natomiast mimo iż jest na sprzęt pancerny na ogół tylko unieruchamia pojazdy jak samochody.

-tak samo KORN-y,które 1 pociskiem powinny wywalać takie coś w powietrze.

 

Do tego to debilne trofeum ze spycharką,dzisiaj chciałem rozjechać typa,który leżał koło skałek,to go wepchnąłem na nie a nie rozjechałem :P i do tego na takiej mapie,gdzie spycharka sobie nie radzi nawet z małymi górkami :P

Odnośnik do komentarza

Co do spycharki to miałem farta, wziąłem pojazd i ustawiłem na górce i czekałem w krzakach :). Nadjeżdżał czołg więc nawalałem w niego z rakiet z daleka by mnie nie zauważył. Gdy czołg zaczął płonąć wskoczyłem do spycharki i przejechałem kolesia :)

Więc debilne trofeum to raczej "Załatw ich na Amen" prawie nie możliwe bez szczęścia do przejścia

Odnośnik do komentarza

Pamietam jak chciałem zdobyć to tro i zupełnie mi nie wychodziło ,w koncu mi sie udało po kilkunastu set próbach .Wczoraj sobie zagrałem na wake'u (CQ dla odmiany nie lubie tego trybu)na luzaku ,mysle sobie, a wezme DPV i bede rozjeżdżał ludków rozjechałem 6ciu potem do spychacza i udalo mi sie bez wiekszego cisniena ,chyba to klucz do sukcesu .:D

Odnośnik do komentarza

Spinać się nie ma co. Ja starałem się jak głupi, żeby zrobić beretki "asysty przy czujniku ruchu" i "4 zabicia nożem w jednej rundzie",a tu nagle jedna gra i bach bach wszystko powpadało bez żadnego problemu.

Jeśli dobrze zrozumiałem to tak. Po pojawieniu się gwiazdki w danej klasie to wszystkie bonusy są już odblokowane. Np. m4a1 jest dostępne też u Rosjan. Są jeszcze bronie dla każdej klasy dostępne przy zdobywaniu levelu gracza oraz w trybie współpracy. Z reguły są to pistolety(np. magnum44 :rofl2: ),usas :blum1: , Val. I nie jest tak, że kolejna broń jest silniejsza od poprzedniej. Ja jak widzisz chodzę z M4A1 oraz AEK.

Edytowane przez SetoPL
Odnośnik do komentarza

Te asysty z czujnika to mi wpadają co chwile,jak gdzieś zostawię MAV-a.Gdyby nie ambicja,żeby mieć max lvl w grze to chyba skasowałbym tą grę z dysku,jest tak wkur.wiająca.Lecę Z-11 i strzelam,nagle mam czerwone obwódki i pokazuje maszynę,myślę sobie ktoś mnie trafił a tu wyskakuje "pech",mam już tego serdecznie dosyć,cieszę się że RKM mam na wykończeniu,bo to najgorsza broń jaką grałem,obok PP-19.

Odnośnik do komentarza

. Ja starałem się jak głupi, żeby zrobić beretki "asysty przy czujniku ruchu"

hm dziwne, ja w swoim pierwszym meczu po odblokowaniu MAVa zrobilem 9 beretek za asysty czujnikiem, wystarczy latać tam gdzie biegają twoi ludzie i zaznaczac im wrogow, jak zabiją zaznaczonego to masz asyste, ja mam juz 112 tych beretek, chociaz lubie latac mavem wiec duzo mi ich wpada

Odnośnik do komentarza

jestem ciekaw gdzie są teraz ci,którzy pisali że Dice po demie(wg.niektórych becie)naprawi wszystkie błędy.

 

otóż jestem tutaj. beta przy rym to był totalny kod pre-alpha. jak poprawili zdecydowanie destrukcję, kolizję obiektów, znerfili latarki, naprawili bug związany z dodatkiem dla całęgo składu - generalnie wystarcy zobaczyć liste updateów aby dowiedzieć się, że w cholerę rzeczy zmieniono na lepsze.

 

a to że gra nadal wymaga mnóóóóóstwo pracy to już insza inszość :D ja wszystko przeżyję: pech, skakanie przez płotki, przegiętego FAMASA. dajcie tylko voice chat i priv serwery na miłość boską :(

Odnośnik do komentarza

jestem ciekaw gdzie są teraz ci,którzy pisali że Dice po demie(wg.niektórych becie)naprawi wszystkie błędy.

 

otóż jestem tutaj. beta przy rym to był totalny kod pre-alpha. jak poprawili zdecydowanie destrukcję, kolizję obiektów, znerfili latarki, naprawili bug związany z dodatkiem dla całęgo składu - generalnie wystarcy zobaczyć liste updateów aby dowiedzieć się, że w cholerę rzeczy zmieniono na lepsze.

 

 

Destrukcja fakt jest polepszona,ale z kolizją to żartujesz :P Mój przykład z wczoraj gdy spycharka "spychnęła" :P zamiast rozjechać,hummve jak i inne lekkie pojazdy rzadko robią road killa.Czy za poprawioną detekcję kolizji uważasz leżenie w ścianie i wystawianie nóg za nią?Na konsolach latarki nadal są takie jak były,czyli oślepiają w dzień.Do tego wyrywkowo zalicza zgony w samolotach,okopcisz typa,on spada i się rozbija i nie dostajesz nic za to,mimo iż doszło do tego przez ciebie.Przy starcie niszczysz samolot to w 90% takich sytuacji dostajesz tylko killa,bez pkt. za zniszczenie pojazdu.Już nawet mi się pisać nie chce o nożu,że często zamiast się wbić to stoisz z wyciągniętym jak debil.

 

 

Tutaj mały przykład że latanie na normalu to poezja :P

 

http://battlelog.battlefield.com/bf3/pl/battlereport/show/22568557/4/179749130/

 

 

 

W końcu dostałem medal za niszczenie mcomów,ale wątpię bym dostał za ich obronę,nie dość że ciężej to jeszcze 20 baretek więcej.

Odnośnik do komentarza

Destrukcja fakt jest polepszona,ale z kolizją to żartujesz :P Mój przykład z wczoraj gdy spycharka "spychnęła" :P zamiast rozjechać,hummve jak i inne lekkie pojazdy rzadko robią road killa.Czy za poprawioną detekcję kolizji uważasz leżenie w ścianie i wystawianie nóg za nią?Na konsolach latarki nadal są takie jak były,czyli oślepiają w dzień.Do tego wyrywkowo zalicza zgony w samolotach,okopcisz typa,on spada i się rozbija i nie dostajesz nic za to,mimo iż doszło do tego przez ciebie.Przy starcie niszczysz samolot to w 90% takich sytuacji dostajesz tylko killa,bez pkt. za zniszczenie pojazdu.Już nawet mi się pisać nie chce o nożu,że często zamiast się wbić to stoisz z wyciągniętym jak debil.

 

tak, masz rację, ale nadal w porównaniu do bety to duża zmiana bo tak to można się było wczołgać pod ziemię czy zapaść w mostku. więc nie mów, że nic nie zmienili.

 

tak jak mówię jak wszystko przeżyję, ale wojs czata im nie daruję. to nie jest ich pierwsza gra sieciowa.

 

Tutaj mały przykład że latanie na normalu to poezja :P

 

http://battlelog.bat...57/4/179749130/

 

wynik ładny, ale miałeś debili w drużynie przeciwnej, sorry ale granie przeciwko drużynie, gdzie na 12 osób 3 ledwo mają orzełka, a reszta to levele 2-20 (16,18...) to śmiech na sali i tylko 25 killi na normalu świadczy o Twoich słabych umiejętnościach.

 

 

:ph34r: :banana:

 

Edytowane przez waldusthecyc
Odnośnik do komentarza

Gra się tak jak przeciwnik pozwala,a że od drugiej bazy naginali z buta to już nie moja wina(w sumie moja,bo za bardzo czołgi kosiłem),ciężko robi się naloty na piechotę.To był mój jedyny mecz wczoraj we frogu i w sumie jak to ma się to latania i celowania w pojazdy?Skoro mowa ostatnio tutaj była że w ogóle ciężko w cokolwiek trafić.Oczywiście teraz będę chciał zobaczyć jak kozbino robi lepszy wynik z 50 lvl,bo skoro krytykuje to chyba ma podstawy :P Co do zapadania się pod ziemię,to chyba nie nazwiesz tego naprawą,uważasz że taki stan rzeczy miał prawo zaistnieć w gotowym produkcie?

 

Kozbinio ty hipokryto,w 1 meczu mam 20 razy więcej killi samolotem niż ty ogólnie i jeszcze po mnie ciśniesz :P Z ciekawości przejrzałem twoje 4 ostatnie mecze i w szczycie miałeś 4 orły w meczu,z czego 2 w twojej ekipie i też nie błyszczałeś,a mnie ciśniesz ze tylko 25 killi :P Nawet jeżeli to było żartem to był nacechowany złośliwością :P

Edytowane przez Litwin25
Odnośnik do komentarza

 

wynik ładny, ale miałeś debili w drużynie przeciwnej, sorry ale granie przeciwko drużynie, gdzie na 12 osób 3 ledwo mają orzełka, a reszta to levele 2-20 (16,18...) to śmiech na sali i tylko 25 killi na normalu świadczy o Twoich słabych umiejętnościach.

No to pojechałeś czyli według ciebie jak ktoś ma orzełka to od razu kozak. Ja już wiele razy przekonałem się, że wyższy poziom to nie zawsze lepszy gracz, i wstrzymałbym się od nazywania takich graczy debilami zwłaszcza kiedy sam masz 37 poziom.

Edytowane przez Prezes666
Odnośnik do komentarza

litwin

jakos dziwnie uwazasz ze zeby cos krytykować to trzeba być lepszym , teraz kozbinio, wielokrotnie mnie sie czepiles ze mam gorsze statsy a coś krytykuje

 

skoro uważasz że żeby krytykowac trzeba byc lepszym to moze rpzestan krytykować DICE i sam zrób lepszą gre? hę? widzisz jaka głupia logika?

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Kozbinio ty hipokryto,w 1 meczu mam 20 razy więcej killi samolotem niż ty ogólnie i jeszcze po mnie ciśniesz :P Z ciekawości przejrzałem twoje 4 ostatnie mecze i w szczycie miałeś 4 orły w meczu,z czego 2 w twojej ekipie i też nie błyszczałeś,a mnie ciśniesz ze tylko 25 killi :P Nawet jeżeli to było żartem to był nacechowany złośliwością :P

 

no przecież żartuję łajzo :blum1: poza tym należę do plutonu "Nienajlepsi" więc to zobowiązuje :D pocisnąłem Cię aby ciśnienie Ci podnieść, przecież wiadomo, że jesteś lepszy ode mnie, więc z definicji to był żarcik. ale odniósł skutek. hehe

 

@prezes666 - wyjdź czasem z nory, przejżyj temat, poczytaj moje posty a dowiesz się, żartuję i niegdy za mocnego się nie uważałem. a z Litwinem od czasów BC2 tyle postów nadrukowałem że chłop wie, że żartuję :D i nikogo nie śmiałbym nazwać debilem. się adwokat nagle znalazł

Edytowane przez waldusthecyc
Odnośnik do komentarza

@prezes666 - wyjdź czasem z nory, przejżyj temat, poczytaj moje posty a dowiesz się, żartuję i niegdy za mocnego się nie uważałem. a z Litwinem od czasów BC2 tyle postów nadrukowałem że chłop wie, że żartuję :D i nikogo nie śmiałbym nazwać debilem. się adwokat nagle znalazł

Jak tak to luz, ale zrozum że nie każdy na tym forum musi rozumieć twoje żarty, a jak sobie tak dogryzacie z litwinem to możecie to robić na pw.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...