Skocz do zawartości

Battlefield 3 - online


waldusthecyc

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy nie osłabili pancerza w heli zwiadowczych,bo ginę non toper,od broni wsparcia i często od snajperek łamie heady.Brakuje mi 105 killi by wymasterowac miny,współczuje tym co teraz muszą to zdobywca,bo tym patchu jest to Syzyfowa praca.Niektórzy mają genialnie wyczute maszyny latające,ja do nich nie należę :P

Edytowane przez Litwin25
Odnośnik do komentarza

ja dziś sobie trochę pograłem w CoD:Black Ops i powiem że sprawia mi on więcej frajdy niż BF3 (co to się dzieje... może to tęsknota za CS'em, bądź co bądź są to podobne tytuły) nawet gdy dostaje w(pipi) :P dziś moje ratio było fatalne wręcz ;p w okolicach 1 a czasem poniżej (w CoD) i się zastanawiam nad MW3 lol.

Oj kolego co do tego porównania z CS to się nie zgodzę. Przecież Cs to typowa gra na skill gdzie rządzą praktycznie tylko HS, a CoD to wpadasz na pełnej pi***e i prujesz gdzie popadnie:) Ja wolałem BF3, bo nie jest taki monotonny, ale ilość bugów, problemy z połączeniem się z grą naprawdę zniechęca. No i widać, że nie które mapy są za duże na taką ilość graczy. Niedługo zainwestuję w dodatek to pewnie znowu będzie weselej, ale jednak widać, że wersja PC jest dużooooo lepsza.

A co do latania to kolego jak Ty masz 1571 killi samolotem i mówisz, że nie umiesz latać:) Ja dzisiaj zrobiłem w końcu beretkę 6 zabić heli i skakałem z radości:)

Odnośnik do komentarza

ja dziś sobie trochę pograłem w CoD:Black Ops i powiem że sprawia mi on więcej frajdy niż BF3

Ehehe, to ja z kolei jak po pierwszych paru tyg. z BF3 włączyłem znowu CoD:BO, to je potem natychmiast sprzedałem :)

 

Nie wiem czy nie osłabili pancerza w heli zwiadowczych

Litwin, ja jak wlaczylem BF po parotygodniowej przerwie swiatecznej, to mialem identyczne wrazenie z karabinkiem na wiezyczce w czolgu. Przeciez zeby tym zabic kogokolwiek, to trzeba go trafic chyba wiecej razy niz pistoletem! Tyle tylko, ze nie bylo w ostatnim czasie zadnych patchy- to w ogole mozliwe, zeby cos zmienili w rozgrywce bez patcha?

Edytowane przez tommi___t
Odnośnik do komentarza

ja dziś sobie trochę pograłem w CoD:Black Ops i powiem że sprawia mi on więcej frajdy niż BF3

Ehehe, to ja z kolei jak po pierwszych paru tyg. z BF3 włączyłem znowu CoD:BO, to je potem natychmiast sprzedałem :)

 

Nie wiem czy nie osłabili pancerza w heli zwiadowczych

..... to w ogole mozliwe, zeby cos zmienili w rozgrywce bez patcha?

 

Tak - hotfix

Odnośnik do komentarza

Na konsoli tyle osób w 1 miejscu to nie realne.Dzisiaj pobiłem rekord odległości strzału ze snajpy-718 metrów(ledwo już cokolwiek widać :P )Ale zeby nei było zbyt miło to w Bugfiled 3 doznałem znowu kilku wpadek:

 

-przeskakuję przez przeszkodę i zgon :P

-puściłem flary a i tak igła poszła z mną i zabiła mnie 1 strzałem(nówka Bird)

-przesiadłem się na siedzenie pasażera w Birdzie by naprawić go i wpadały mi pkt. za naprawę,ładny sposób na masterowanie w pojedynkę :P

-lecę heli i tłucze we mnie czołg i nic,nagle spadam i widzę że zabił mnie typ z M249,przepotężna broń :P

 

Trafił mi się też dziś zacięty mecz,przegraliśmy,ale kolesiom zostały tylko 2 bilety.

Odnośnik do komentarza

:D

Ale tego jednego w 0:48 to mogł spokojnie dziabnąć :D

 

Mnie ostatnio matchmaking w(pipi)ia strasznie- wczorajszy szczyt to 9 pułkowników na 12 graczy w druzynie przeciwnej i ani jednego w mojej (u mnie zamiast tego dla odmiany 9 z 12 poziomy 7-28). I niech mi nikt nie pieprzy, ze to zadnego znaczenia nie ma, jak wszędzie odłamki z USAS-a latają, a specjalnosci druzynowych w zespole praktycznie nie ma...

Moje statsy od paru dni to rownia pochyla...

Edytowane przez tommi___t
Odnośnik do komentarza

Więc wtedy warto grać np. by coś wymasterować,jakąś broń,bo robienie celów z taką drużyną to udręka.Najlepszy motyw widziałem wczoraj,kolo porzucił heli bo chciał się szybko na miejsce dostać i go nam zabrali :P Albo siedzę w LAV i osłaniam strzelca by podłożył mcoma,on nie domyślny,więc wyskakuję bo myślę że on mnie będzie osłaniał,on też wyskakuje,ginę i kradną na LAV-a :P

Odnośnik do komentarza

wczoraj mialem jak zwykle w bf3 lagi niemilosierne to chcialem przesiasc sie na bc2.

a tam jeszcze gorzej, same gry 1vs1....

tez mialem wczoraj wrazenie ze little bird cos slaby jest teraz. latalem a gosc karabinu mnie zabijal :/

 

 

btw dopiero dzieki filmowi z trickami heli dowiedzialem sie ze tym kanalem pod magazynem da sie przejsc na 2 strone :D

Odnośnik do komentarza

wczoraj mialem jak zwykle w bf3 lagi niemilosierne to chcialem przesiasc sie na bc2.

a tam jeszcze gorzej, same gry 1vs1....

 

Musiałeś na jakieś pustki trafić, ja ranem ( 6.00 - 7.00 ) trafiam na gry 7 vs 7, 8 vs 8, a po południu normalnie 12 vs 12. Masa ludzi jeszcze gra.

to byla 21 ;)

Odnośnik do komentarza

wczoraj mialem jak zwykle w bf3 lagi niemilosierne to chcialem przesiasc sie na bc2.

a tam jeszcze gorzej, same gry 1vs1....

 

Musiałeś na jakieś pustki trafić, ja ranem ( 6.00 - 7.00 ) trafiam na gry 7 vs 7, 8 vs 8, a po południu normalnie 12 vs 12. Masa ludzi jeszcze gra.

to byla 21 ;)

o 21 to conquest/rush arica harbor mecze 8vs8 i wiecej

Odnośnik do komentarza

Pustki z rana i pustki wieczorem. Liczyłem ,ze sobie pogram porządnie, ale takie nudy ,że się nie chce grac, do tego masa ton wkurzania za cały tydzień gry .Strzelam do goscia z czołgu pod nogi dostał 2 razy i sobie uciekł ,nastepny gość pod nogi i w klate z kartacza i nic dopiero za 3 strzałem padł .Następnie Amtrac ,strzela gość z rpg, ja sobie siedzę na działku ,kierowca cofa do tyłu "ucieka" ten za nami z rpg goni mam go na celowniku cały czas i cały magazyn wyżłopałem i nie padł :D .Zaśmiałem się sobie w twarz i powiedziałem pie**le nie gram już.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...