Skocz do zawartości

Battlefield 3 - online


waldusthecyc

Rekomendowane odpowiedzi

 

@szpic

Jeździłeś czołgiem pod mapą??? Ja miałem tą przyjemność.

na przeprawie przez sekwane przez moment bylem w t90 na dachu kamienicy ale spadlem xD

trafilem tam po zderzeniu z kartonem przy A

Edytowane przez szpic
Odnośnik do komentarza

Walduś pisał ze poprawili przenikanie przez podłoże,a ostatnio na Metro w podboju kolo "zapadł" się na "A" i naparzał we wszystkich,jak w becie.

Ostatnio też właśnie w Metrze przy pierwszych m-comach widziałem zapadających się gości pod ziemie :D Patrze, a tu biegnie jakiś gość któremu tylko głowa wystawała :D potem nastepny do pasa .W becie to by było na porządku dziennym ,w fullu pierwszy raz udało mi sie to zaobserwować .

Odnośnik do komentarza

z tym że paczka ammo odnawia sprzet to wiadome od dawna, czasem nawet wkurza, np jak snajper ustawi se mava w jakimś fanym miejscu i na chwile go zostawia żeby zmienić własną pozycje , i przypadkiem wlezie na paczke ammo to w jego kieszeni pojawia sie nowy mav i tego starego nie da sie juz używać bo przy próbie użycia odrazu stawia nowego a stary znika

 

chociaż oczywiscie ma to też wielkie plusy, np jak sie ma w okolicy paczke ammo to można bezkarnie taranować ludzi mavem i nawet jak ktoś sie w koncu wkurzy i go zestrzeli to mozna odrazu pobrać nowego i dalej masakrować z bezpiecznego miejsca

Odnośnik do komentarza

Walduś pisał ze poprawili przenikanie przez podłoże,a ostatnio na Metro w podboju kolo "zapadł" się na "A" i naparzał we wszystkich,jak w becie.Odkryłem inną ciekawą sprawę,jeżeli wam zniszczą moździerz,MAV-a lub radio wystarczy poszukać ammo,te sprzęty się odnawiają tak samo jak granaty,teraz można wiecznie tłuć.

kurcze nie gram szturmu w ogóle więc nie wiedziałem :( ja to jakiś szczęściarz jestem: jedyny bug mój to sławetny PECH, poza tym gram mi się świetnie. czołgi jeżdżą tak jak mają, nic się nie zapada. Czołg potrafię zniszczyć jednym strzałem z RPG/SMAWa celując łączenie wieżyczki z korpusem. A unieruchomienie to wpada w 90% przypadków.

Zawsze z paczki można było pobrać wszystkie zabawki, dzięki temu na metrze w podboju zawsze moja ekipa ma respa (radyjko) przy B :D

 

powoli kończę wbijać gwiazdki z RPG i SMAW i kończę zabawę inżynierem (czas na ammo boxa!) i powiem jedno - dalej mimo wszystkich paczy/(pipi)zy inżīnier to one man army nie do zdarcie. generalnie jesteśmy w stanie zabić wszystkim co mamy w rękach: broń standardowa, pistolety, rpg, spawarka, granaty... cokolwiek wcisnę na padzie inżynierem mam coś czym mogę zabić. w BC2 chociaż bronie miał słabsze od innych a tutaj już jest no mercy - rambo jak nic

Odnośnik do komentarza

Walduś pisał ze poprawili przenikanie przez podłoże,a ostatnio na Metro w podboju kolo "zapadł" się na "A" i naparzał we wszystkich,jak w becie.Odkryłem inną ciekawą sprawę,jeżeli wam zniszczą moździerz,MAV-a lub radio wystarczy poszukać ammo,te sprzęty się odnawiają tak samo jak granaty,teraz można wiecznie tłuć.

kurcze nie gram szturmu w ogóle więc nie wiedziałem :(

Toć ja napisałem o podboju :P

Odnośnik do komentarza

Szpic dużo jeżdżę czołgami i nie jest tak kolorowo jak piszesz. Da się nabijać takie staty tylko że wcale takie banalne ostatnio to nie jest.

Ja rowniez czolgiem lubie pojezdzic i ze swojej strony dorzuce, ze ostatnio piechota sie wycwaniła, calymi chamarami rpg czesto atakuja (choc moze to glownie przez ten matchmaking, o ktorym wspominalem- ostatnio co gram, to u przeciwnikow zwykle 6-9 pulkownikow, a u mnie w porywach do 4). Zwlaszcza te mapy z BtK wypelnione budynkami i waskimi uliczkami temu sprzyjaja- jak atakuje kilku z roznych stron jednoczesnie, to czołg praktycznie szans nie ma.

 

stajemy na prost siebie ja i wrog 1vs1 w czolgach.

Ja strzelam 1 on 2 i tak na zmiane i konczy sie, ze ja wladuje mu 2 pociski i nie mam nawet unieruchomienia a ja po 2 wylatuje w powietrze :D

Zwrociles uwage, kto w jakim czolgu siedzi? Z moich doswiadczen jak pojedynczy abrams i T-90 staja naprzeciwko siebie i zaczynaja naparzac, to nie ma bata, zeby T-90 wygral. Podobnie z little birdem i Z-11, tylko ze tu little bird jest bez szans.

 

2 gosci w 1 czolgu i pozamiatane, jeden na CITV a drugi tylko strzela rakietami.

Co ciekawe tych rakiet nie gubią flary wiec pozamiatane xD

Teoretycznie tak, praktycznie- CITV ma bardzo duzy kąt widzenia, ale główne działo w czołgu wrecz przeciwnie, przez co trudno nim namierzyc heli jak leci wyzej czy jest blisko nad czolgiem. Inna sprawa, ze jedno i drugie maja beznadziejny zasięg- o namierzeniu samolotu mozesz od razu zapomniec, a i z heli nie jest latwo (zwlaszcza, ze musi sie znajdowac w zasiegu oraz polu widzenia przez caly czs namierzania najpierw CITV, a pozniej działem).

 

ja to jakiś szczęściarz jestem: jedyny bug mój to sławetny PECH, poza tym gram mi się świetnie. czołgi jeżdżą tak jak mają, nic się nie zapada.

jest nas dwoch :) Czasem jak czytam te wszystkie narzekania, to sie zastanawiam, czy w ta sama gre gramy... Moze ja po prostu nie zwracam na to uwagi, albo tez to kwestia tego, ile czasu kto gra... Tak czy inaczej cale szczescie, ze kupilem ta gre w miare wczesnie, bo gdybym czytal to forum najpierw przez pare tyg. dluzej, to chyba bym nabral przekonania, ze to jakiś zabugowany, podnoszacy cisnienie chłam, na ktory sie tylko wszyscy w(pipi)iaja, i zamiast tego kupilbym MW3. Moja prawda jest taka, ze to fantastyczna gra- zadna w 2011 nie dala mi tyle frajdy i pewnie zadna kolejna do ukazania sie BF4 czy BC3 nie da :) A jak wiadomo, moja prawda jest mojsza niz twojsza ;)

inżīnier to one man army nie do zdarcie. generalnie jesteśmy w stanie zabić wszystkim co mamy w rękach: broń standardowa, pistolety, rpg, spawarka, granaty... cokolwiek wcisnę na padzie inżynierem mam coś czym mogę zabić. w BC2 chociaż bronie miał słabsze od innych a tutaj już jest no mercy - rambo jak nic

No, ostatnio robie gwiazdke supportem i czesto lipa jest i brakuje inżyniera: wyskakuje pojazd opanczerzony- nic nie zrobisz, mozesz tylko spieprzac, wyskakuje jakiekolwiek latadło- jest to samo...

 

Dzis przy obiedzie porcje trailerow z BF3 obejrzalem i taka mnie chec naszla na granie, ze uhhhh!!! ;) Do teraz mnie trzyma ;)

Odnośnik do komentarza

Zgadza się. Inżynier to Arnie. Ja jeszcze 10h supporta muszę mordować, dobić do 300 claymorów i przesiadka na Recona. I jak se pomyśle to słabo mi się robi :ph34r:

 

aaa sorki Litwin przyćmiło mnie. mi to się nigdy nie zdarzyło niestety :(

 

@Gęsior weź mnie nie załamuj - odkąd lecisz kolesiem z ammo boxem ja mogę spokojnie kille robić z RPG (dzięki Tobie mam infinite ammo) :D dlatego nie lubię jak latasz. co do recona to nie jest tak źle: mam już 40% do pierwszej gwiazdki nabite a łącznie oddałem może z 10 strzałów ze snajperek: mój recon to shotgun lub PDW w łapie, wejście ostre na tyły, postawienie radyjka i szarża. wkurza mnie tylko jak postawię radyjko na wolnej przestrzeni to wszyscy respią się w spadochronach (debilizm). dlatego szukam nawet budek strażniczych na caspianie. taka gra daje radę, narazie oddalam widmo snajperki jak najdalej

Odnośnik do komentarza

Tylko tym cholerstwem jakoś dziwnie się lata,

jak ktoś lata helikopterami to moze miec problem bo sterowanie jest odwortne, w dodatku heli cały czas sam opada jak sie pusci "gaz", nie mowiac już o trzymaniu guzika "do dołu" , wtedy heli wali o glebe w 2-3 sekundy. mav za to o wiele lepiej sie utrzymuje, nie wymaga trzymania "up" i za to żeby szybciej sie zlbizyć do ziemi trzeba to robić guzikiem, w heli wystarczy puścic gaz. no i chyba wychylenie gałek ma odwrotne ustawienie

 

ja wiecej latam mavem, i jak wsiade do heli to mam wielkie problemy w pierwszej chwili :P

Odnośnik do komentarza

Zgadza się. Inżynier to Arnie. Ja jeszcze 10h supporta muszę mordować, dobić do 300 claymorów i przesiadka na Recona. I jak se pomyśle to słabo mi się robi :ph34r:

 

aaa sorki Litwin przyćmiło mnie. mi to się nigdy nie zdarzyło niestety :(

 

@Gęsior weź mnie nie załamuj - odkąd lecisz kolesiem z ammo boxem ja mogę spokojnie kille robić z RPG (dzięki Tobie mam infinite ammo) :D dlatego nie lubię jak latasz. co do recona to nie jest tak źle: mam już 40% do pierwszej gwiazdki nabite a łącznie oddałem może z 10 strzałów ze snajperek: mój recon to shotgun lub PDW w łapie, wejście ostre na tyły, postawienie radyjka i szarża. wkurza mnie tylko jak postawię radyjko na wolnej przestrzeni to wszyscy respią się w spadochronach (debilizm). dlatego szukam nawet budek strażniczych na caspianie. taka gra daje radę, narazie oddalam widmo snajperki jak najdalej

Walduś - obiecuje, że jak gramy razem partyjke to do latadeł nie wsiadam :)

Chociaż brakuje mi strzelca obok bo z reguły latam sam. Wkręciłem się w heli i zaczyna się koszenie. Z pomocą na pokładzie byłoby genialnie.

Nadal nie ogarniam samolotów. Kutwa ani razu nie ubiłem nikogo.

Żona zara idzie w kimono więc montujem ekipe i napier.... :dance2: Iiiiiihhaaaaa...

Odnośnik do komentarza

chce ktoś przejść wszystkie misje coopa na hardzie? mój psn: merson_

Ja mogę.

 

Zamek dwu taktowy jest dobry na małe odległości,jak mierzysz ponad 200 m to stojak musi być,bo ręce chodzą na boki.

Ja i tak raczej nie będę snajperkami grał. Zobaczę jak odblokuję tą ostatnią, bo te teraz to padaczka i tak ciężko mi idzie nabijanie Zwiadowcą, jakoś nie lubię tego jak jedzie pojazd, a ja jestem bez bronny. Muszę na metrze pograć. Ja najdalej miałem 280m i na bank nie była to snajperka:)

Jeśli chce ktoś zrobić 2 ostatnie misje i ma HS(ja na razie nie mam) nawet na easy to zapraszam, bo za cholerę nie mogę tej przed ostatniej misji(ze snajperkami:) ) przejść

Odnośnik do komentarza

Chociaż brakuje mi strzelca obok bo z reguły latam sam. Wkręciłem się w heli i zaczyna się koszenie. Z pomocą na pokładzie byłoby genialnie.

Żona zara idzie w kimono więc montujem ekipe i napier.... :dance2: Iiiiiihhaaaaa...

Gęsior, na strzelca w heli to ja sie piszę zawsze i wszędzie :) Tylko nastepnym razem mam nadzieje, ze do jednego skladu sie uda wbic :D Widze, ze laser masz tez odblokowany, wiec bedzie mozna kombosa laser + naprowadzane strzelca wyprobowac- Litwin swego czasu zachwalal go strasznie ;) Dzis sie udalo z Danielskim na ognistej burzy polatac konkretnie- troche wykosilismy czołgów, heli i piechoty :D

Odnośnik do komentarza

Prawy drążek to oś helikoptera/wirnika- tak jak go przechylasz, tak samo pochyla sie ona. Lewym drążkiem obracasz sie wokół tej osi (tylko prawo/lewo).

Do nauki latania przełącz sobie na widok z zewnatrz (R3)- duzo latwiej wtedy zaobserwowac i pojąć, jak reaguje maszyna na Twoje polecenia. Jak to ogarniesz, to widok z kabiny i ogień :)

 

Acha, no i R2 oczywiscie zwieksza ciag (lecisz w gore badz do przodu- w zaleznosci od przechylenia), L2 zmniejsza (opadasz).

 

Zeby "zawiesic" heli w powietrzu, musisz po prostu prawym drazkiem ustawic oś w pionie i R2/L2 korygowac wysokosc.

Edytowane przez tommi___t
Odnośnik do komentarza

Czesc!

 

Moglby mi ktos podpowiedziec jak "zawiesic" helke w powietrzu? Od kilku dni dopiero zaczynam uczyc sie latac i jakos nie moge pojac tego sterowania, szkoda, ze DICE nie udostepnilo mozliwosci praktyk. :D

Ciężko to wytłumaczyć,tak jak ścięcia w lataniu.Kwestia praktyki,byle nie w meczach ze mną :P

Odnośnik do komentarza

Miałem się pochwalić ze wczoraj prawie cały mecz rozegrałem frogiem i wpadło ponad 12 killi mimo iż miałem 35 % życia maszyny,bo debil z drużyny mnie uszkodził c-ramem.Wczoraj wpadł medal za szturm drużynowy,mega intensywne i krótki mecze,ale dzięki temu mam UMP na 5 blach,PDW-R prawie na 4 i 2 medale za respy na radyjku,dużo punktów wpada.No i 13 baretka za obronę przekaźników :P

Edytowane przez Litwin25
Odnośnik do komentarza

Prawy drążek to oś helikoptera/wirnika- tak jak go przechylasz, tak samo pochyla sie ona. Lewym drążkiem obracasz sie wokół tej osi (tylko prawo/lewo).

Do nauki latania przełącz sobie na widok z zewnatrz (R3)- duzo latwiej wtedy zaobserwowac i pojąć, jak reaguje maszyna na Twoje polecenia. Jak to ogarniesz, to widok z kabiny i ogień :)

 

Acha, no i R2 oczywiscie zwieksza ciag (lecisz w gore badz do przodu- w zaleznosci od przechylenia), L2 zmniejsza (opadasz).

 

Zeby "zawiesic" heli w powietrzu, musisz po prostu prawym drazkiem ustawic oś w pionie i R2/L2 korygowac wysokosc.

Dzieki. Sprobuje jak bedzie malo ludzi na serwerach.

 

najlepsza możliwość treningu jest podczas jednej z misji w coop'ie,

No tak, tylko trzeba ogarnac cierpliwego kumpla, ktory zniosl by moje kalekie latanie. ;p

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...