Skocz do zawartości

Battlefield 3 - online


waldusthecyc

Rekomendowane odpowiedzi

lol to włącz i sprawdź xd

 

warto też patrzeć na szybkostrzelność, odrzut i szybkość zmieniania ammo, niby famas najlepszy ale czas przeładowania ma ok. 3 sekundy więc najdłużej ze wszystkich broni u medyka, aek za to ma też troche większy odrzut jak inne bronie, ja preferuje m16 :)

Odnośnik do komentarza

Tutaj prawie każda broń jest taka sama(prócz tych z dodatków), a te silniejsze bronie mają taki odrzut, że praktycznie nie opłaca się z nimi chodzić(SCAR i te CKM-y u Wsparcia). A u medyka to albo z F2000 albo z Aek-97 chodzę. Na temat BC2 nie wypowiem się ponieważ grałem tylko single i to kawał czasu temu.

:D:D Tak to u mnie wygląda:) I czasem mnie to drażni, bo takim M4A1 daję full-auto i zabiję jednego no dwóch,a jednym magazynkiem powinienem spokojnie móc zabić 4:) Może dziś z testuje SCAR-a na spokojnie. A M16 to ta co ma potrójny strzał?

Ja akurat famasa nie posiadam, ale większość pojedynków 1vs1 ginę. I zauważyłem, że czasami zabiję postać, a ona jakby jeszcze 3-4 kroki zrobiła i dopiero upadła, nie wiem czy to lagi czy tak powinno być.

Odnośnik do komentarza

Wazna tez pojemnosc magazynka jest moim zdaniem- właśnie to mi najbardziej w SCARze przeszkadzalo- 20 kulek i koniec. Dwoch wrogow ciezko bylo tym ubic bez przeladowania, a ze nie wyrobilem sobie jeszcze odruchu przeladowywania po kazdym starciu, to czesto spotykalem kolejnego przeciwnika z kilkoma kulkami w magazynku- skutek latwo przewidziec...

 

...no i dla mnie osobiscie sprawny (nie wyswietlajacy sie na minimapie) tłumik to podstawa- gram praktycznie wyłącznie takimi broniami, to mi robi naprawde duza roznice.

 

Obie te sprawy (50 kulek magazynek, tylko 30 fragow do tłumika) plus szybkostrzelnosc równa Famasowi (oraz mega wygląd :D ) powoduja, ze za(pipi)isty na krotki dystans wydaje mi sie P90- naprawde sam nie mam pojecia, jak to sie stalo, ze jeszcze go nawet ani razu nie wyprobowalem :D

Edytowane przez tommi___t
Odnośnik do komentarza
...no i dla mnie osobiscie sprawny (nie wyswietlajacy sie na minimapie) tłumik to podstawa- gram praktycznie wyłącznie takimi broniami, to mi robi naprawde duza roznice.
powaznie? To tlumik cos daje? Z tego co slyszalem i tak jest sie wyswietlanym na mapie.

Tłumik zmniejsza odrzut i jest się niewidoczny na mapie, ale na niektórych broniach to nie działa.https://docs.google....der=true&gid=15 tu masz link. Jeśli dobrze rozumiem to tłumik działa u inżyniera tylko przy Aku? Bzdura. Jak tłumik może tłumić dźwięk M249 czyli CKM-u!, a nie tłumi M4A1. Absurd

Edytowane przez SetoPL
Odnośnik do komentarza
Gość szpic

Tłumik zmniejsza odrzut i jest się niewidoczny na mapie, ale na niektórych broniach to nie działa.https://docs.google....der=true&gid=15 tu masz link. Jeśli dobrze rozumiem to tłumik działa u inżyniera tylko przy Aku? Bzdura. Jak tłumik może tłumić dźwięk M249 czyli CKM-u!, a nie tłumi M4A1. Absurd

witaj w swiecie DICE... Mistrzów balansu

 

btw wyszedl ostatnio jakis hotfix?

mam wrazenie ze Havoc teraz zawraca jakby mial podwieszone z 2 czolgi na podwoziu,

za to Viper jest zwrotny niczym little bird....

Odnośnik do komentarza

Na dalsze odleglosci tak czy inaczej jest ciezko, za to niewidocznosc na minimapie robi duza roznice. Dla mnie tłumik to podstawa- dlatego supportem gram tylko M249, a inżynierem AKS-74. U assaulta jest w wiekszosci broni ok., wiec nie ma problemu, a recona nawet nie sprawdzalem, bo nie gram nim poki co w ogole, a jak zaczne, to i tak z P90 (tez ok) albo USAS-em (brak) w łapie.

 

Co do heli bojowych, to z moich obserwacji na mapach z podstawki lataja tak jak lataly (czyli czuc ich ciezar), z kolei na BtK sa zwrotne jak little birdy.

Edytowane przez tommi___t
Odnośnik do komentarza

Hmm, moze tez cos zmienili z tym ostatnio, bo swojego czasu naprawialem troche w czasie lotu, ale na punkty dla heli sie to nie przekladalo- gdyby bylo inaczej, to juz dawno bym je wymasterowal :D

...ale skoro piszesz, to trzeba bedzie jeszcze raz sprawdzic koniecznie :)

 

PS: Za(pipi)iscie z tym voice chatem- mam nadzieje, ze od poniedzialku skonczy sie w końcu marudzenie, a zacznie na dobre konkretnie forumowe zespołowe szarpanie :D

Edytowane przez tommi___t
Odnośnik do komentarza

Jeżeli ktoś chce wbić sporo ptk. na heli zwiadowczych to polecam latać jako mechanik,baretki zalicza do inżyniera,a wszystkie punkty z napraw zalicza do heli,dzisiaj miałem typa z drużyny w heli,miałem 5 baretek napraw i ponad 1000 pkt. za heli za naprawy drużynowe i asysty gracza.

1000 pkt na mecz to duzo? A reszta?

Odnośnik do komentarza

Chodziło mu pewnie do samego heli, a po za tym jako pasażer jest ciężko jakiekolwiek inne punkty zdobyć, no chyba, że uda Ci się z Javelina coś ustrzelić.

No tak, ale pewnie ten gosciu latal przez caly mecz, bo jak inaczej? Caly czas do nich ktos strzelal, a on naprawial? Kokosow z tych napraw to nie ma. Wiec raczej malo oplacalne...

Edytowane przez Kuba0101
Odnośnik do komentarza

Zależy jak na to spojrzeć. Ja dzięki na początku bardzo dużo punktów zdobywałem. Jedna trafiona rakieta zostawia 55% życia heli, więc jest sporo HP do naprawienia, a po za tym z jednym mechanikiem jeśli jest ogarnięty heli to można latać i latać. Rozumiem, że taka gra nie jest super ciekawa, ale może dać dużo drużynie. Ja nie raz przegrywałem pojedynki z LittleB przez właśnie mechaników. A po za tym ja jak wsiadam to i naprawiam to lekko mam od razu 2 beretki za naprawianie i trochę punktów za asysty. Jak przejmą punkt to odradzam się, jak zginę znowu do heli i tak w kółko. Pamiętajcie w BF nie zawsze ten co zabija najwięcej daję adekwatnie tyle samo drużynie. Postaw się na miejscu pilota, dla niego taki inżynier to cudo.

Odnośnik do komentarza

Dobra pierwszy raz zagralem w mutli i pare '?odafakow' mam:

 

1. Co sie do (pipi)a stalo z nozem? Kumam, ze w BC2 noz czasem przelecial przez kogos jakims cudem, ale to co sie tutaj dzieje to sa (pipi) jakies kpiny. Stoje sobie nad typem ktory siedzi na stacjonarnym AT, ciacham go 3x nozem i co? Penis, musialem go z pistoletu pociagnac, zanim on mnie sciagnie niechcacy. Inny przyklad, lezy sobie snajper ja go 2x nozem ciacham nic, ten wstaje i pieknie nozem mnie ubija. Czy noz w tej grze ma jakiekolwiek zastosowanie poza niszczeniem plotow i szyb?

2. Gdzie sa statystyki broni? Fajnie, ze mam sobie bronie, ale co z tego skoro wybieram je po wygladzie i szybkostrzelnosci, gdzie jest podany ich dmg?

3. O co chodzi z dmg? A wlasciwie z jego brakiem? Biegam sobie Assaultem (nie ogarniam, czemu teraz Assault ma apteczki i defibrylator, a nie medyk ktorego nie ma) z ta jego pierwsza bronia to chyba M4A1 jest, staje naprzeciwko typa leci cala seria mu na klate, a ten szczesliwie sobie do mnie podbiega i (pipi) z noza albo heada pierwsza kulka.

4. Jeszcze jedno, gram sobie na jakiejs tam pustynnej mapie (brak nazwy w glowie, bo gralem az godzine) i spawnuje sie na teammacie, tyle ze on jest na jakiejs miejscowie gdzie pojawia sie jeden jet (ktory nie wiadomo z jakiej dupy od razu ma kogos z naszej druzyny kogo tam nie bylo), a inaczej nie da sie stamtad wyjsc... Na cholere takie cos na mapie?

Odnośnik do komentarza

1. Nożem nie zabijasz tak, jak to było w BC2. Teraz jest animacja, coś podobnego do Killzone. I można zabijać tylko od tyłu, ale kucającego/leżącego przeciwnika również. Nie da się szlachtować wrogów używających stacjonarek, czy moździerzy. Pojedyncze chlaśnięcie nożem zabiera 33% życia.

2. Niestety nie ma szczegółowych statystyk w grze, ale masz link do stronki: http://symthic.com/?s=bf3 Tam powinieneś znaleźć wszystko.

3. Tutaj widzę dwa rozwiązania: lagi, albo złe celowanie. W BF3 jest o wiele trudniej strzelać, dlatego też mogłeś po prostu cały czas trzymać spust, a odrzut zrobił swoje i koleżka nie zginął.

4. Ta mapa to Wyspa Chark/Kharg Island (wiem, bo grałem chwilę z Tobą). Zrespiłeś się w bazie, na lotniskowcu i dlatego wydawało Ci się, że nie mogłeś stamtąd wyjść; zazwyczaj są łódki obok. W jetach i helikopterach możesz się odrodzić bezpośrednio, jeżeli oczywiście są dostępne.

Odnośnik do komentarza

Co za kretyn wymyslil to udoskonalenie noza <_< Co do lagow/zlego celowania - lagi odpadaja (20Mb), zle celowanie tez bo wale seriami i kazda seria poszla w goscia. Dlatego stwierdzielm ze wiecej zdzialam z pistoletem i mialem racje, od pistoletu padali normalnie. Potem sobie sprawdzilem ta bron odblokowana z coopa KH2002 czy cos takiego i bylo duzo lepiej. W kazdym razie z tym nozem mnie zezlili, bo z 5x mnie ubili przez nieudana probe ubicia kogos... Szkoda ze nie wiedzialem o tej cudownej zmianie wczesniej.

Odnośnik do komentarza

Chodziło mu pewnie do samego heli, a po za tym jako pasażer jest ciężko jakiekolwiek inne punkty zdobyć, no chyba, że uda Ci się z Javelina coś ustrzelić.

No tak, ale pewnie ten gosciu latal przez caly mecz, bo jak inaczej? Caly czas do nich ktos strzelal, a on naprawial? Kokosow z tych napraw to nie ma. Wiec raczej malo oplacalne...

Czyli co 1000 pkt.(pomijając baretki po meczu) to mało za samo spawanie?Niektórzy jeszcze nie mają odkrytych flar,więc jeden mecz i mają to z głowy.

Odnośnik do komentarza

Szkoda ze nie wiedzialem o tej cudownej zmianie wczesniej.

Trzeba było przeczytać cały wątek- byla o tym mowa nie raz ;)

Osobiscie po 100h gry musze powiedziec, ze mimo wszystko jestem zadowolony z tego, jak teraz dziala noz (no, poza tym czasem "naładowania" pomiedzy kolejnymi dziabnięciami- to jest akurat zupelnie bez sensu). Nie ma dzieki temu sytuacji jak np. w Black Ops, gdzie koles powala cie serią na ziemie po czym przebiega obok, a ty leżąc tniesz go w kostkę i zabijasz...

Poza tym dodaje to smaczku, jak musisz sie do kogos podkraść od tylu, zeby mu zabrać blache i upokorzyc- nie wystarczy np. biegnac na siebie twarza w twarz miec tylko szybszy palec. Dla mnie za(pipi)iste :D Bardziej przypomina to polowanie mysliwego na zwierzyne, a nie zwykly test refleksu/szybkości łącza.

Edytowane przez tommi___t
Odnośnik do komentarza

Chodziło mu pewnie do samego heli, a po za tym jako pasażer jest ciężko jakiekolwiek inne punkty zdobyć, no chyba, że uda Ci się z Javelina coś ustrzelić.

No tak, ale pewnie ten gosciu latal przez caly mecz, bo jak inaczej? Caly czas do nich ktos strzelal, a on naprawial? Kokosow z tych napraw to nie ma. Wiec raczej malo oplacalne...

 

Czyli co 1000 pkt.(pomijając baretki po meczu) to mało za samo spawanie?Niektórzy jeszcze nie mają odkrytych flar,więc jeden mecz i mają to z głowy.

Za samo spawanie to faktycznie duzo, ale tak jak pisalem w skali calego meczu to malo, bo mozna zebrac 10x tyle.

Edytowane przez Kuba0101
Odnośnik do komentarza

Grając cał

Chodziło mu pewnie do samego heli, a po za tym jako pasażer jest ciężko jakiekolwiek inne punkty zdobyć, no chyba, że uda Ci się z Javelina coś ustrzelić.

No tak, ale pewnie ten gosciu latal przez caly mecz, bo jak inaczej? Caly czas do nich ktos strzelal, a on naprawial? Kokosow z tych napraw to nie ma. Wiec raczej malo oplacalne...

 

Czyli co 1000 pkt.(pomijając baretki po meczu) to mało za samo spawanie?Niektórzy jeszcze nie mają odkrytych flar,więc jeden mecz i mają to z głowy.

Za samo spawanie to faktycznie duzo, ale tak jak pisalem w skali calego meczu to malo, bo mozna zebrac 10x tyle.

Chyba grając cały mecz w czołgu,bo nie piszesz chyba o 10 tys za heli w kwestii całego meczu?Może i tysiak to dużo nie jest,ale jak pisałem,maszyny latające dla większości są trudne i uważam ze tysiaka dostać za nic nie robienie to bardzo dużo.Udało mi się nawet typa trafić ze SMAW w heli,ale zaliczyło normalnie.

 

Wie ktoś za co jest tak blacha obok operatora broni stacjonarnej i pilota myśliwców?Napisali 5 gwiazdek za współpracę.

Edytowane przez Litwin25
Odnośnik do komentarza
Gość szpic

niekoneicznie jak np na kanalach gdzie piechota jest albo pochowana w pojazdach albo kampia miedzy kontenerami,w budynkach to pozostaja tylko pojedynki z innymi helli, a majac enga co naprawia mozna zrezygnowac z flar.

 

btw jest gdzies napisane ile zabiera ckm z heli czolgom ?

jak kiedys moglem czolgi rozpieprzac bez problemu to teraz za cholere nawet nie unieruchomiam

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...