Skocz do zawartości

Battlefield 3 - online


waldusthecyc

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zaqair

niekoneicznie jak np na kanalach gdzie piechota jest albo pochowana w pojazdach albo kampia miedzy kontenerami,w budynkach to pozostaja tylko pojedynki z innymi helli, a majac enga co naprawia mozna zrezygnowac z flar.

 

btw jest gdzies napisane ile zabiera ckm z heli czolgom ?

jak kiedys moglem czolgi rozpieprzac bez problemu to teraz za cholere nawet nie unieruchomiam

z dzialka strzeleckiego na viper albo havoc bezbropelmu mozna rozwalic jak sie ma rakiete i dobijasz magazynkiem z dzialka. littlebird to z 10% jednym magazynkiem.

Odnośnik do komentarza

Dobra juz nie bede sie klocil. Przetestuje i sam ocenie. :P BTW zagralem z zachwalanym tlumikiem i wg. moich obserwacji znaczaco zmniesza DMG, przy 10 - 20 m jest ciezko kogos ustrzelic.

 

Chyba grając cały mecz w czołgu,bo nie piszesz chyba o 10 tys za heli w kwestii całego meczu?

biegajac od flagi do flagi, na Chark, badz Kaspiskije spokojnie w okolicach 10 tys mozna zrobic. Chodzilo mi o to, ze naprawiajac moze i te tys pkt. uzyskasz, ale na nic innego nie bedziesz mial czasu, bo tickety sie skoncza.

Odnośnik do komentarza

@tommi - pierwsze co robie zanim odpale jakiekolwiek multi to czytam 120stron tematu na forum, zeby sie dowiedziec co zmienili <_< No bez jaj, jeszcze jakies ciekawe zmiany ktorych powinienem wiedziec zanim poijde grac? O tym, ze headshot=/=instant death to wiem juz z singla i coopa, ale zapewne jest jeszcze cos ciekawego.

Odnośnik do komentarza

Dobra juz nie bede sie klocil. Przetestuje i sam ocenie. :P BTW zagralem z zachwalanym tlumikiem i wg. moich obserwacji znaczaco zmniesza DMG, przy 10 - 20 m jest ciezko kogos ustrzelic.

 

Chyba grając cały mecz w czołgu,bo nie piszesz chyba o 10 tys za heli w kwestii całego meczu?

biegajac od flagi do flagi, na Chark, badz Kaspiskije spokojnie w okolicach 10 tys mozna zrobic. Chodzilo mi o to, ze naprawiajac moze i te tys pkt. uzyskasz, ale na nic innego nie bedziesz mial czasu, bo tickety sie skoncza.

Bo ja to polecałem nie do ogólnego zdobywania punktów,tylko by masterować heli.

 

Szpic 2 pełne serie z guna unieruchamiają,a jest to ciężkie ze robi się to na małej wysokości i można dostać z działa.

Edytowane przez Litwin25
Odnośnik do komentarza
Gość szpic

@tommi - pierwsze co robie zanim odpale jakiekolwiek multi to czytam 120stron tematu na forum, zeby sie dowiedziec co zmienili <_< No bez jaj, jeszcze jakies ciekawe zmiany ktorych powinienem wiedziec zanim poijde grac? O tym, ze headshot=/=instant death to wiem juz z singla i coopa, ale zapewne jest jeszcze cos ciekawego.

jak biegniesz gdzies na terenie wroga i widzisz na ziemi skrzynke z ammo to uwazaj. Strzel dla pewnosci lub kucnij i przejdz. W 90% przypadków Ammo boxy skrywaja claymora.

Jak latasz uwazaj na ciuli w samotach, ktorzy nie strzelaja tylko taranuja w powietrzu. On leci dalej a ty rozbijasz sie o ziemie.

odblokuj jak najszybiej termowizje w pojazdach wtedy bedziesz widzial schowanych w krzakach c4 kamikaze oraz wszelakie miny.

Odnośnik do komentarza
Gość Darude

Czy w tej grze jest jakiś balans drużyn ,bo ostatnio udaje mi się trafić gdzie na 12 luda ,10 ma pułkownika a w przeciwnej 2 :/.Zaczełem pogrywać w CQ i czasem po prostu nie zalicza punktów przy przejmowaniu flag .Czekam na patcha zobaczymy co on poprawi jezeli tylko voip i osłabienie broni to rzucam tą gre w diabły .

Odnośnik do komentarza

Zrobiłem coś co wydawało mi się nie realne,zdobyłem medal za walkę bronią stacjonarną :P

 

Dzisiaj życiówka w F-18:

 

http://battlelog.battlefield.com/bf3/pl/battlereport/show/25768123/4/179749130/

 

Bardziej lubię SU-32,ale jakoś w F-18 lepsze wyniki mi wychodzą :P

Edytowane przez Litwin25
Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

@tommi - pierwsze co robie zanim odpale jakiekolwiek multi to czytam 120stron tematu na forum, zeby sie dowiedziec co zmienili <_< No bez jaj, jeszcze jakies ciekawe zmiany ktorych powinienem wiedziec zanim poijde grac? O tym, ze headshot=/=instant death to wiem juz z singla i coopa, ale zapewne jest jeszcze cos ciekawego.

.

Jak latasz uwazaj na ciuli w samotach, ktorzy nie strzelaja tylko taranuja w powietrzu. .

 

Dzis mi tak 4 razy ciul zrobil,(pipi)ca momentami mozna dostac. Zazwyczaj latam na tyle wysoko,zeby wyciagnac helikopter ale czasem jak cie kilku namieza ze stingera to tylko latanie nisko pomaga...A z ciekawych akcji dzis stracilem Havoca z rpg,gosc latal i niszczyl nam pojazdy i dostal z rpg w nagrode.

 

 

Latarek 6 lutego raczej nie naprawia :confused: ani tego z(pipi)anego usasa,dzis ze szpic'em gralismy na metro to przeciwny team to 10 osob z usasem i amunicja frag. chcialbym poznac nazwisko tego idioty co wpadl na ten pomysl.

Edytowane przez zaq123456
Odnośnik do komentarza

kurde ja teraz USASA odblokowałem i muszę nim 100 killi wbić więc czeka mnie sieciowy hejting :(

 

Ty leszczu bez skilla! Tylko płotki biegają z USASEM - ta broń zionie ogniem, zabija z kilometra nawet jeśli strzelasz w przeciwną stronę i pod wiatr! Strąca Jety, szkodzi czołgom, poniewiera Heli... Szejm on ju... (ja też lubię USAS... ale ja mogę - biegałem z nim zanim wybuchła "moda" na USASa :) )

 

BTW... skoro naprawili Voipa... kozbinio i reszta... możemy pograć coś naprawde drużynowego? Nie mam na myśli rozważań teoretycznych na temat długości zebów pterodonów i wpływu czasu na moc wiśniówki - choć to też przydatna wiedza ;)

 

Jako były fanatyk CSa wspominam często czasy kiedy z klanowiczami godzinami ustalaliśmy najlepsze taktyki na mapę DE_Inferno ;) przy piwie w knajpie z drukowanymi mapami walającymi się po całej loży :) Oczywiście nie oczekuję tego samego (choć byłoby fajnie) ale przy sprawnej komunikacji fajnie byłoby wreszcie wykorzystać trzecie miejsce w czołgu, Javeliny, soflam, radyjko kampera.. przepraszam... Zwiadowcy... Czy choćby podzielić się specjalizacjami! Rzygam już beztroskim bieganiem...

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość szpic

kurde ja teraz USASA odblokowałem i muszę nim 100 killi wbić więc czeka mnie sieciowy hejting :(

 

Ty leszczu bez skilla! Tylko płotki biegają z USASEM - ta broń zionie ogniem, zabija z kilometra nawet jeśli strzelasz w przeciwną stronę i pod wiatr! Strąca Jety, szkodzi czołgom, poniewiera Heli... Szejm on ju... (ja też lubię USAS... ale ja mogę - biegałem z nim zanim wybuchła "moda" na USASa :) )

 

Usasem da sie zdjac LittleBIrda :P ( zresztą co nie potrafi )

gralem dzis z zag12456 i potwierdzam ze mozna szalu dostac jak cala druzyna ma usasy... Ja naszczescie nie martwilem sie tym bo siedzialem w scianie ( filmik nizej ) i zdobywalem pkt za nic.

 

Dzis mialem swoj najwiekszy sukces.

Double kill w f-35 tyle ze robilem Low-pass nad lotniskiem i byly 2x smierc na drodze xD

[media='']http://www.youtube.com/watch?v=jWvl8l34jWY[/media]

Edytowane przez szpic
Odnośnik do komentarza

http://www.battlefie..._medium=twitter

za tydzień poznamy nowe DLC

Wprowadzienie Voice-Chat

Zniesienie aiming laga

Commo rose

Nagrywarka meczy

Prywatne gry

Nóż jak w CODzie

(10$, 8 Euro, 29 PLN)

 

;]

 

 

 

 

Tego voice chat'u usprawnionego się chyba nigdy nie doczekamy... zniechęca mnie to do tej gry okrutnie.

Edytowane przez Łebi
Odnośnik do komentarza

Hehe żydki ze EA umieją o siebie zadbać...

Nawet nie żartuj :P

 

Kurde strasznie mi brakuje możliwości nakładania swoich paternów na broń jak w COD(czerwony kałach :P ) . Za te oczekiwania powinni dać jakiś prosty edytor to personalizacji wyposażenia,wyglądu.

 

Przydało by się, oj tak. Np. coś na wzór pierwszego Resistance'a...

 

Ciekawe czy te usprawnienia tyczyć się będą tylko dodatku czy w podstawie też naprawią? Bo po tylu wtopach, wszystkiego możemy się chyba spodziewać hehehe

 

@Darude

nie wiejski ino elitarny hehe a na poważnie to skoro mam camo na ubraniu to czemu nie mam mieć tego samego na broni?

Edytowane przez Łebi
Odnośnik do komentarza

skoro naprawili Voipa... kozbinio i reszta... możemy pograć coś naprawde drużynowego? ;)

przy sprawnej komunikacji fajnie byłoby wreszcie wykorzystać trzecie miejsce w czołgu, Javeliny, soflam, radyjko kampera.. przepraszam... Zwiadowcy... Czy choćby podzielić się specjalizacjami! Rzygam już beztroskim bieganiem...

 

I'm fucking in

Kaczor , Kozbino z przyjemnością coś zagram w weekend cześki:) nawet specjalnie pić nie będę a także postawie obok świnie do której wrzucam kasę za klnięcie jak szewc więc bedzie poprawnie:)

 

Ja też sie z przyjemnoscia piszę :) Akcje moga byc konkretne- dwoch w heli plus dwoch w czołgu z CITV albo jako piechota z soflamem i Javelinem i bedzie miazga :D

 

PS: Aaaaa, widzicie- i przypomniala mi sie jedna z rzeczy, o ktora chcialem zapytac :D Kto wie cos na temat tego radaru terenu w heli? Mam kilka pytan:

1) odblokowalem go, ale nie moge go wybrac w dostosowaniu. Opis przy nim byl, o ile pamietam, ze to stale ulepszenie (jak CITV w czolgu), wiec jak rozumiem to jest po prostu automatyczny upgrade do zwyklego radaru i dziala normalnie po wybraniu go- mam racje?

 

2) Ktos probowal doswiadczalnie, jak nisko nad ziemia trzeba leciec, zeby zniknac z radarów i zeby nie mozna bylo byc namierzonym?

 

3) Czy to dziala rowniez na stingery czy tylko i wylacznie na namierzanie rakietami p-p przez inne jednostki latajace?

 

PS.2: Acha, co do tego naprawiania w scoutach jeszcze. Raz naprawialem jednego dosc ogarnietego pilota z innego składu- dopoki przez przypadek nie wcisnalem O zamiast X i wysiadlem zamiast sie przesiasc pod ostrzałem, to gosc nabił little birdem ratio 31:0 chyba :) Grajac w skladzie tez bedzie mozna sobie wzajemnie pomoc wymasterowac te maszyny.

Edytowane przez tommi___t
Odnośnik do komentarza

skoro naprawili Voipa... kozbinio i reszta... możemy pograć coś naprawde drużynowego? Nie mam na myśli rozważań teoretycznych na temat długości zebów pterodonów i wpływu czasu na moc wiśniówki - choć to też przydatna wiedza ;)

przy sprawnej komunikacji fajnie byłoby wreszcie wykorzystać trzecie miejsce w czołgu, Javeliny, soflam, radyjko kampera.. przepraszam... Zwiadowcy... Czy choćby podzielić się specjalizacjami! Rzygam już beztroskim bieganiem...

 

I'm fucking in

Kaczor , Kozbino z przyjemnością coś zagram w weekend cześki:) nawet specjalnie pić nie będę a także postawie obok świnie do której wrzucam kasę za klnięcie jak szewc więc bedzie poprawnie:)

 

Ja też sie z przyjemnoscia piszę :) Akcje moga byc konkretne- dwoch w heli plus dwoch w czołgu z CITV albo jako piechota z soflamem i Javelinem i bedzie miazga :D

 

Eeee... czyli naprawili tego voipa? (nie bylem na forum jakiś czas) Jeśli tak, to i ja w weekend znajdę czas na odkurzenie płytki z grą.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...