Skocz do zawartości

Battlefield 3 - online


waldusthecyc

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też wcześniej grałem Inżynierem RPG na metrze ale teraz Support i M249 po prostu miazgę się robi(jak nie ma USAS-ów). Ja właśnie w Alejce na Bazarze jak się chowają podczas przejmowania flagi to wale z RPG, nie raz już miałem multi kille, ale racja, że trzeba strzelić prosto w klatę. Wystarczy, że strzelisz 30 cm obok i przeżywa to, ale ja akurat do RPG nie mam żadnych zastrzeżeń. Jedna z moich ulubionych broni.

Odnośnik do komentarza
bez sensu, takie pociski istnieją w realu, więc dlaczego mieliby je kasować?
dla balansu, bo nie można o takim mówić w momencie gdy nikt nie używa pozostałych typów amunicji

dodatkowo dochodzi do nadużyć jak na Metrze czy Bazarze gdzie ludzie nawet nie celują tylko walą po ścianach i wiedzą, że i tak coś trafią

 

co nie zmienia faktu że Litwin ma tu rację, na takiej zasadzie można zbanować połowę rzeczy. to mi przypomina sytuację jak robiliśmy ligę Killzone2 i przy ustalaniu regulaminu wyszło na to, że najlepiej zostawić tylko podstawowy karabin :D. Mi jakoś te USASy nie doskwierają, a Metro, Sekwana i Bazar to jedne z moich ulubionych map. Chcą ludzie tak walczyć, niech walczą, a innych typów amunicji też ludziska używają.

 

@kaczor, @Tommi i @Gęsior ale Wam zazdroszczę, miałem sobie chwilę odpocząć i włączyć konsolę, ale skończyło się na tym, że zaliczyłem zgon w zbroi (zasnąłem w ubraniu przez TV) i obudziłem się dopiero o 3 rano :( masakra jak potrafię być zmęczony wieczorami. będzie większa motywacja jak już będzie działać VOIP kurka

 

Walduś witaj w klubie :D

Ja podczas naszych wczorajszych wojenek zrobiłem butle wina, siorbnąłem parę drinów, podziękowałem Tommiemu za partyjke i....no właśnie. Obudziłem się w opakowaniu o 6:00 rano na kanapie w salonie. Z trudem złapałem pion, zawlokłem swoje zwłoki do sypialni i tylko słyszałem swoją żonę, że jestem nienormalny żeby do tej godziny grać :D

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Walduś witaj w klubie :D

Ja podczas naszych wczorajszych wojenek zrobiłem butle wina, siorbnąłem parę drinów, podziękowałem Tommiemu za partyjke i....no właśnie. Obudziłem się w opakowaniu o 6:00 rano na kanapie w salonie. Z trudem złapałem pion, zawlokłem swoje zwłoki do sypialni i tylko słyszałem swoją żonę, że jestem nienormalny żeby do tej godziny grać :D

Ehehe, ja dzis tez sie nasluchalem, mimo ze kulturalnie przed 4. sie położyłem w łóżku normalnie :D

Odnośnik do komentarza

Masakryczny odrzut? To sprobuj M240 ;)

Ja jezeli gram biegajac to zwykle mam kolimator lub holograficzny. Do leżenia z dwojnogiem na troche wiekszy dystans bardzo skuteczny byl ten z 3,4x powiekszeniem.

Tak czy inaczej jak nie wyskakujesz sam na grupe kilku przeciwnikow, to najlepiej krotkimi seriami strzelac- wtedy odrzut sie tak nie daje we znaki.

 

Kurcze, wczoraj ciezko bylo cos ugrac... Troche zly na siebie jestem za ten mecz na metrze, jak nas na respie zamkneli- trzeba bylo wziac cos z tlumikiem i dobrym celownikiem, polozyc sie i po cichu z dystansu ich zdejmowac posuwajac sie pomału naprzod, zamiast probowac sie wprost przedrzec. Dopiero ze dwa ostatnie tickety tak zrobilem i efekt byl znacznie lepszy.

 

W ogole wczoraj na zywo mialem okazje ten radar terenu w akcji zaobserwowac, jak z Danielskim na Wake'u z innym helikopterem na poczatku meczu walczylismy. Lecielismy za nim scigajac go, w pewnym momencie gosciu obnizyl lot i nisko nad woda lecial- namierzanie przestalo wtedy w ogole dzialac, mozna bylo jedynie zwyklej broni uzywac. Fajna sprawa, walka tez fajna byla :) Gdyby sie ta cholerna tunguska chwile pozniej wmieszala, to ja tez bysmy rozwalili- niestety zdazylismy tylko unieruchomic...

Edytowane przez tommi___t
Odnośnik do komentarza

Kurcze, wczoraj ciezko bylo cos ugrac... Troche zly na siebie jestem za ten mecz na metrze, jak nas na respie zamkneli- trzeba bylo wziac cos z tlumikiem i dobrym celownikiem, polozyc sie i po cichu z dystansu ich zdejmowac posuwajac sie pomału naprzod, zamiast probowac sie wprost przedrzec. Dopiero ze dwa ostatnie tickety tak zrobilem i efekt byl znacznie lepszy.

 

kurcze ta mapa jest masakratyczna pod tym względem: zaczynając w tunelu nie ma się szans dobiec szybciej do B, więc od razu na początku rundy jesteśmy zepchnięci do defensywy i trzeba być wyraźnie lepszym teamem aby zgarnąć rundę. próbowałem coś z radyjkiem podziałać - podejść cicho i wrzucić nam radyjko na tyłach, ale nie było opcji aby wyjść do B... ale na plus działający VOIP - byliśmy w różnych drużynach, więc VOIP ustawiony na cały team i super Was słyszałem. choć szkoda na ulubionych mapach jak sekwana czy metro dostawać tak w d.upkę hehe

 

będzie rewanż

Odnośnik do komentarza
Gość szpic

testowalismy wczoraj combo Soflam + javelin i myslalem ze sie kurna poplacze.

Te (pipi) w nic nie trafia.

z czolgami to wiem bo sam uciekam przed soflamem ( jak Cie namierzy to wystarczy pelen gaz i jechac w przeciwnym kierunku niz rakieta )

ale z heli to jest dramat. Rakieta robila okrazenia w kolo heli nie mogac go trafic az spadala ....

Odnośnik do komentarza

Kurcze, wczoraj ciezko bylo cos ugrac... Troche zly na siebie jestem za ten mecz na metrze, jak nas na respie zamkneli- trzeba bylo wziac cos z tlumikiem i dobrym celownikiem, polozyc sie i po cichu z dystansu ich zdejmowac posuwajac sie pomału naprzod, zamiast probowac sie wprost przedrzec. Dopiero ze dwa ostatnie tickety tak zrobilem i efekt byl znacznie lepszy.

 

kurcze ta mapa jest masakratyczna pod tym względem: zaczynając w tunelu nie ma się szans dobiec szybciej do B, więc od razu na początku rundy jesteśmy zepchnięci do defensywy i trzeba być wyraźnie lepszym teamem aby zgarnąć rundę. próbowałem coś z radyjkiem podziałać - podejść cicho i wrzucić nam radyjko na tyłach, ale nie było opcji aby wyjść do B... ale na plus działający VOIP - byliśmy w różnych drużynach, więc VOIP ustawiony na cały team i super Was słyszałem. choć szkoda na ulubionych mapach jak sekwana czy metro dostawać tak w d.upkę hehe

 

będzie rewanż

Ja zawsze się staram biec do tych ostatnich ruchomych schodów, jak wyjdziesz w dobrym momencie, to można bardzo fajnie wyjść za plecy przeciwnika i wtedy oj wtedy robi się rzeźnie. Tylko często się ginie i trzeba bardzo szybko gdzieś pobiec, ja z reguły biegnę w prawo do tego tunelu z szafkami i takim sposobem można coś ugrać.

Odnośnik do komentarza

Ehehe, w ogole po piatkowych meczach naszla mnie refleksja, ze jak sie gra z Gesiorem i Kaczorem w jednym skladzie, to czlowiek sam czuje sie co najmniej jak kogut :D

 

Z innej beczki- jak tak przegladam sobie bronie, to najwieksze wrazenie chyba robia na mnie produkty belgijskiej mysli zbrojeniowej :) M240/249, F2000, P-90... Te giwery wymiataja kazda w swojej klasie- wysoka szybkostrzelnosc, celnosc, do tego polaczone z za(pipi)istym designem! Masakra- do tej pory nie mialem pojecia, ze Belgowie w ogole bron produkuja :)

Odnośnik do komentarza

Ja zawsze się staram biec do tych ostatnich ruchomych schodów

Jeśli Ruscy są ogarnięci, to porozkładali tam claymory i nici z chytrego planu. :D

Ta mapa jest po prostu głupia, bo nie dość, że Amerykańce na starcie są na przegranej pozycji (choćby się mieli zesrać, nie zdążą zająć B przed Ruskimi, chyba, że grają z noobami), to ich wyjście z respa też jest o wiele gorsze od RU - spokojnie można ich zamknąć na respie, czego praktycznie nie da się zrobić w drugą stronę.

Odnośnik do komentarza

Ehehe, w ogole po piatkowych meczach naszla mnie refleksja, ze jak sie gra z Gesiorem i Kaczorem w jednym skladzie, to czlowiek sam czuje sie co najmniej jak kogut :D

 

To przez to nieszczęsne Metro... pojechali nas jakbyśmy byli drobiem z hodowli klatkowej :)

Swoją drogą... jak już naprawili/naprawią VOIP i sensowne staje się granie z drużyną to - dla odmiany - refleksja mnie nachodzi następująca... Mapy są za duże albo ludzi na serwerze za mało... Zwłaszcza mapy z BTK w CQ potrafią nieźle znudzić... i te wyniki na koniec: 11-8, 10-4 i 3800pkt... to bieganie w poszukiwaniu wroga, brak punktów gdzie ścierają się znaczne siły... Biegnie człowiek te 500m żeby odbić flagę, 100m do celu okazuje się, że flaga przejęta... w tył zwrot i znowu bieg... No nie mają dla mnie te mapy Żadnej IKRY... Albo inaczej - one nie są projektowane dla nas - konsolowców... Może marudzę ale wiem jak mogłoby być wspaniale - w betę grałem na PC - tam to jest WOJNA... na PS3 to jest potyczka grup przedszkolnych - Tygryski vs. Puchatki... Wiem, że to niemożliwe ale +4 osoby do teamu i było by miodniej - teraz jest co najwyżej słodkawo :) Konkluzja - zarżnąć tę generację konsol i zacząć robić prawdziwe gry multiplayer (MAG to żaden przykład) już na PS4 :)

Dzisiaj też pogramy? Proponuję wysłać żony do kina żeby zacząć WCZEŚNIEJ GRAĆ!!! co wy myślicie, że ja nie potrzebuję snu... kuźwa, przed północą włączają konsole i graj z nimi do 2 A.M. Dziecko mi wstaje o 6.30!!!

 

 

EDIT. Olśnienie! Przecież jest RUSH! Z VOIPem możemy miodnie pograć w RUSH! Ukochany tryb z BC2 - tam zawsze wiadomo gdzie będzie lała się wirtualna krwawica...

Edytowane przez rob1979
Odnośnik do komentarza

Dzisiaj też pogramy? Proponuję wysłać żony do kina żeby zacząć WCZEŚNIEJ GRAĆ!!! co wy myślicie, że ja nie potrzebuję snu... kuźwa, przed północą włączają konsole i graj z nimi do 2 A.M. Dziecko mi wstaje o 6.30!!!

 

 

EDIT. Olśnienie! Przecież jest RUSH! Z VOIPem możemy miodnie pograć w RUSH! Ukochany tryb z BC2 - tam zawsze wiadomo gdzie będzie lała się wirtualna krwawica...

No wlasnie u mnie tez- poza żoną- głównie to dziecko reguluje, z tym ze moje rano spi do 9., ale za to wieczorem przed 21. rzadko sie kladzie, a ze żona z jakiegos niezrozumialego dla mnie powodu suszy mi głowe jak zabijam przy małej, to przed 22. rzadko mi sie udaje wbic... :confused: W piatek-sobote jeszcze mozna pocisnac do pozna, ale w tygodniu tez o 6:30 do roboty wstaje, wiec dzis chetnie jakby co popykam tak ok. 21.-23:30.

 

Heh, z tym Rushem dobry pomysl- moze to w koncu ogarne przy okazji :D Jestem za!

PS: No, Sedrrak, troche lipa z tym- wczoraj tez co chwila wrzucalo na BtK i dupa byla :/

Edytowane przez tommi___t
Odnośnik do komentarza

Ehehe, w ogole po piatkowych meczach naszla mnie refleksja, ze jak sie gra z Gesiorem i Kaczorem w jednym skladzie, to czlowiek sam czuje sie co najmniej jak kogut :D

 

Z innej beczki- jak tak przegladam sobie bronie, to najwieksze wrazenie chyba robia na mnie produkty belgijskiej mysli zbrojeniowej :) M240/249, F2000, P-90... Te giwery wymiataja kazda w swojej klasie- wysoka szybkostrzelnosc, celnosc, do tego polaczone z za(pipi)istym designem! Masakra- do tej pory nie mialem pojecia, ze Belgowie w ogole bron produkuja :)

PDW-R wydaje mi się lepsze od P-90.

 

Głupio jest metro zrobione,jak grasz usa to z bomby masz więcej biegu do "A" i "B". Dzisiaj w końcu "naumiałem"się zawozić MAV-em na wysokie budynki,całkiem przydatne.

Edytowane przez Litwin25
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...