Skocz do zawartości

Battlefield 3 - online


waldusthecyc

Rekomendowane odpowiedzi

Gość szpic

Ehehe, w ogole po piatkowych meczach naszla mnie refleksja, ze jak sie gra z Gesiorem i Kaczorem w jednym skladzie, to czlowiek sam czuje sie co najmniej jak kogut :D

 

Z innej beczki- jak tak przegladam sobie bronie, to najwieksze wrazenie chyba robia na mnie produkty belgijskiej mysli zbrojeniowej :) M240/249, F2000, P-90... Te giwery wymiataja kazda w swojej klasie- wysoka szybkostrzelnosc, celnosc, do tego polaczone z za(pipi)istym designem! Masakra- do tej pory nie mialem pojecia, ze Belgowie w ogole bron produkuja :)

PDW-R wydaje mi się lepsze od P-90.

 

Głupio jest metro zrobione,jak grasz usa to z bomby masz więcej biegu do "A" i "B". Dzisiaj w końcu "naumiałem"się zawozić MAV-em na wysokie budynki,całkiem przydatne.

Wczas sie nauczyles hahhaa.

od jutra to usuwaja ;)

 

jakbyscie grali dzis troche wczesniej to dajdzie znac.

Odnośnik do komentarza

Panowie, ja będę pewnie dzisiaj jak zwykle dopiero 22:00-23:00.

Jakoś się złapiemy i możemy rozkminić Rusha bo też w ogóle nie pogrywam w ten tryb.

 

Tak na marginesie to zauważyłem, że tłumik założony do M249 strasznie osłabia tą giwere.

 

drużyna przeciwna to same ciecie... bez obrazy

Jaranie sie takim rapotrem,to tak jakby barca wygrala z 3-cio ligowym zespolem

Hmmm...pewnie jestem cienki jak dupa węża, ale chciałbym osiągnąć taki wynik nawet z takimi "cieniasami".

Odnośnik do komentarza

PDW-R wydaje mi się lepsze od P-90.

 

Jest lepszy, ale 50 pestek vs 20 robi robotę.

P90 ma w grze w standardzie 50 naboi? Czy tylko z powiększonym magazynkiem,PDW-R ma wtedy 31 naboi.

 

Mnie zastanawia jak Merson tak szybko awansował na 17 lvl orła,nie dawno zaczynał od zera.

Edytowane przez Litwin25
Odnośnik do komentarza

drużyna przeciwna to same ciecie... bez obrazy

Jaranie sie takim rapotrem,to tak jakby barca wygrala z 3-cio ligowym zespolem

 

Ja sie jaram a ty możesz pomarzyć o takim wyniku bo wątpie czy byś w ogóle taki osiągnął.

 

Podnosiłem dużo broni po trupach bo często mi brakowało ammo więc tylko 19 killsów miałem z m16.

 

Litwin mam 17 orzełka bo dużo gram i też jak sie trafia na noobków to pkt jeszcze szybciej wlatują.

Edytowane przez mersi
Odnośnik do komentarza

P90 ma w grze w standardzie 50 naboi?

Ano.

Teraz w tygodniu jak bede mial krotkie wieczory na granie, to popykam troche squad dm albo squad rush tym P90, zeby go wyprobowac w koncu, bo naprawde mnie ciekawi. F2000 i KH2002 to samo zreszta :)

 

Podnosiłem dużo broni po trupach bo często mi brakowało ammo więc tylko 19 killsów miałem z m16.

Ale jak podniesiesz czyjąś broń, to kille liczy do Twoich statsow tej właśnie broni, zdaje sie. O ile dobrze pamietam, ktorąś zdobyczną giwerą na poczatku zrobilem jednego czy dwa fragi, ktore pozostaly w statsach, pomimo ze jeszcze dlugo sam nie mialem jej odblokowanej.

 

PS:

 

Kobieta wyszła z kuchni?0_0 :P

Litwin, jak przestaniesz "jeździć po dziewczynę" i zamieszkasz z nią, to zobaczymy jak Twoje granie bedzie wygladalo i pogadamy wtedy :empathy2:

Edytowane przez tommi___t
Odnośnik do komentarza

drużyna przeciwna to same ciecie... bez obrazy

Jaranie sie takim rapotrem,to tak jakby barca wygrala z 3-cio ligowym zespolem

 

Ja sie jaram a ty możesz pomarzyć o takim wyniku bo wątpie czy byś w ogóle taki osiągnął.

 

Podnosiłem dużo broni po trupach bo często mi brakowało ammo więc tylko 19 killsów miałem z m16.

 

Litwin mam 17 orzełka bo dużo gram i też jak sie trafia na noobków to pkt jeszcze szybciej wlatują.

 

aggressive mode on ;o

 

http://battlelog.battlefield.com/bf3/en/battlereport/show/25130735/4/285616190/

pierwsza runda po przesiadce z CoD, strasznie sztywny ten BF :P (niestety na kolejnej mapce już mi się odechciało grać i do ponownego przyzwyczajenia się nie doszło). jak widać szału z przeciwnikami też nie było

Edytowane przez dApo
Odnośnik do komentarza

drużyna przeciwna to same ciecie... bez obrazy

Jaranie sie takim rapotrem,to tak jakby barca wygrala z 3-cio ligowym zespolem

Nie każdy na tym forum jest wymiataczem i dla kogoś taki wynik może być bardzo zadowalający(np. dla mnie:) ), granie z wysokimi lvl-ami z reguły polega na wojnie na wyniszczenie USASAmi a tak można chociaż normalnie postrzelać. I nie zawsze jest tak, że jak ktoś ma orzełka to wymiata, a Ci bez nich są słabi

Odnośnik do komentarza

Kobieta wyszła z kuchni?0_0 :P

Litwin, jak przestaniesz "jeździć po dziewczynę" i zamieszkasz z nią, to zobaczymy jak Twoje granie bedzie wygladalo i pogadamy wtedy :empathy2:

 

Toć to był żart :P jak widzę niektórzy nie zrozumieli .

Nie ma problemu, po prostu akurat ten zart chyba nie kazdej kobiecie wydalby sie zabawny, a nie jestem pewien, czy tylko faceci tu zagladaja- moja żona chociazby jakims dziwnym zbiegiem okolicznosci kojarzy np. Twojego nicka :D

Peace :drinks:

Koniec OT

Odnośnik do komentarza

http://battlelog.bat...35/4/285616190/

pierwsza runda po przesiadce z CoD, strasznie sztywny ten BF :P (niestety na kolejnej mapce już mi się odechciało grać i do ponownego przyzwyczajenia się nie doszło). jak widać szału z przeciwnikami też nie było

 

Zaraz Ci pojadą, że grałeś z cieciami ;]

 

Panowie kończę MW3, czekam na pacza z komunikacją głosową i wracam na pole bitwy po trzy tygodniowej przerwie :]

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj rekordzik-963 metry,kurde tak mało zabrakło do kilometra :P Ale tylko M98B,chciałem postrzelać z M40(genialna była w Vietnamie) to nie mogłem wyczuć odległości,myślałem ze bez tłumika podziałka taka sama jak w M98B,ale nie,tutaj trzeba sporo wyżej.

Edytowane przez Litwin25
Odnośnik do komentarza

Hehe wczoraj przez przypadek chyba trafilem na ekipe z tego forum, bo widzialem Litwina jak mnie zabil kapiac z budunku. :PMam nadzieje, ze w patchu uniemozliwia latania na mavie, bo robi sie to irytujace, potem taka zgraja strzela sobie z budunkow do ktorych normalnie nie mozna wejsc, widzac cala mapke. Jeszcze taki snajper postawi radio i mozna respic sie caly czas. Wez ich zabij.

Edytowane przez Kuba0101
Odnośnik do komentarza

Litwin, widze, ze zlote skrzydla juz masz- gratulacje :)

Tez ostatnio swoj rekord odleglosci hs poprawilem: 212 m (ale to zwykla bron z kolimatorem lub karabinek na czolgu byl- sam nie wiem) :)

Ja raz jetem miałem ok. 200 m heada :P i z M1911 150 m(nie wiem jakim cudem).Co do mojego kampienia,to nie chciało mi się biegać po autostradzie bo nie lubię tej mapki,czekałem an coś gdzie będą samoloty lub heli,bo wczorajsza ekipa w większości nie miała odkrytych flar i czułem się jak dziecko w sklepie z cukierkami :P A co do walki z takimi snajperami to jest to łatwe,albo samemu wziąć snajpe albo czołg lub RPG.

Edytowane przez Litwin25
Odnośnik do komentarza

mamy dopiero początek dnia, czas przeszły jest niue

Miał być dzisiaj.

Mamy dopiero początek dnia, czas przeszły jest niepotrzebny.

Hehe wczoraj przez przypadek chyba trafilem na ekipe z tego forum, bo widzialem Litwina jak mnie zabil kapiac z budunku. :PMam nadzieje, ze w patchu uniemozliwia latania na mavie, bo robi sie to irytujace, potem taka zgraja strzela sobie z budunkow do ktorych normalnie nie mozna wejsc, widzac cala mapke. Jeszcze taki snajper postawi radio i mozna respic sie caly czas. Wez ich zabij.

Takiego snajpera można łatwo załatwić moździerzem ;]

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...