Skocz do zawartości

Battlefield 3 - online


waldusthecyc

Rekomendowane odpowiedzi

Co za wieczór...

Pozdro dla wariatów Tommi, Pryxfus, Gumiś...

@Kaczor - nienawidzę Cię!!! :)

Zdrowie wariaci :)

 

Twoje też... :)

 

No, wieczor byl konkretny (poranek zreszta tez :D ), nawet piwo jakos lepiej smakowalo ;)

@Kaczor: w ktoryms momencie nawet gremialnie postanowilismy, ze dopoki nie przeprosisz, to nie bierzemy Cie z powrotem do skladu ;)

 

Przepraszam... Dziękuję za te urocze bluzgi :) Szkoda, że tak rzadko dostaję na priv takie budujące pozdrowienia...

Przyznam jednak, że jak już czasem ;) udało się któregoś nadziać na lufę mego czołgu to satysfakcja była duuuuużo większa niż jechanie po anonimowych ludziskach :)

 

http://battlelog.battlefield.com/bf3/battlereport/show/27997532/4/216401239/

 

Pozdro dla Tommiego i Gęsiora.

Kaczor wal się nemesisie jeden ;]p

 

To się więcej nie powtórzy... chyba :)

Edytowane przez rob1979
Odnośnik do komentarza

Szturmowiec juz prawie skonczony, za chwile kolej na zwiadowce, wiec dwa pytania do specjalistow:

- jak to jest z radyjkiem obecnie, jak zwiadowca na wlasnym radiu sie zrespi, to je rozwala?

- i tak bede z shotgunem/PDW biegal, ale baretke kiedys trzeba bedzie zrobic, a wiec: ktora snajperke polecacie?

Edytowane przez tommi___t
Odnośnik do komentarza

Szturmowiec juz prawie skonczony, za chwile kolej na zwiadowce, wiec dwa pytania do specjalistow:

- jak to jest z radyjkiem obecnie, jak zwiadowca na wlasnym radiu sie zrespi, to je rozwala?

- i tak bede z shotgunem/PDW biegal, ale baretke kiedys trzeba bedzie zrobic, a wiec: ktora snajperke polecacie?

Radyjko znika jak się na nim zrespisz. Co do gry snajperem to polecam grać SV98 aż do odblokowania M98B (osobiście nie mogę wyczuć M40A5). Reconem graj sanajpami daje to duży FUN.

Odnośnik do komentarza

Dzieki.

Rany, ale sie w(pipi)ilem... Udalo sie w koncu zdobyc baretke za zwyciestwo w squad dm, w kolejnym meczu tez łoiliśmy i bylem prawie w euforii, kiedy nagle wstalo moje dziecko i wykorzystujac chwile nieuwagi wzielo headseta i zaczelo go uzywac zamiast lyzeczki do jedzenia jogurtu :wallbash:

 

Po pol h czyszczenia uruchomil sie, ale mikrofon i zmiana glosnosci glosnika nie dzialaja, nie da sie go tez juz wylaczyc, migaja tylko czerwona z zielona dioda na zmiane... Zobaczymy jak wyschnie, ale cos czuje, ze czeka mnie zakup nowego...

Edytowane przez tommi___t
Odnośnik do komentarza

Szturmowiec juz prawie skonczony, za chwile kolej na zwiadowce, wiec dwa pytania do specjalistow:

- jak to jest z radyjkiem obecnie, jak zwiadowca na wlasnym radiu sie zrespi, to je rozwala?

- i tak bede z shotgunem/PDW biegal, ale baretke kiedys trzeba bedzie zrobic, a wiec: ktora snajperke polecacie?

 

Ja mam jakies 45% procent zwiadowcy bez używania snajperek :D jakoś nie mogę się przekonać do kampienia :(

Odnośnik do komentarza

L96 ma chyba najmniejszy bullet drop w porównaniu z resztą snajperek,a powyżej 75m damage wszystkich bolt-operated snajp się wyrównuje na poziomie ok. 55% życia, dlatego wydaje mi się, że będzie najlepszym wyborem, m98b przebija je tylko zasięgiem.

Ja się nauczyłem podziałki M98B,więc nie chce mi się od nowa uczyć.Próbowałem M40,ale strasznie ją skopali wzgledem Vietnamu.

Odnośnik do komentarza

Mi komórka wpadła do kibla,jak wyschła działała dalej,także jest szansa :P

Litwin, ty to jednak musisz we wszystkim być lepszy ;]

Najlepsze to musialo byc bankowo wyciaganie jej z tego kibla, zwlaszcza ze woda pewnie nie byla jeszcze spuszczona :D mam nadzieje, ze tylko sika pusciles, a nie jaka grubsza sprawa byla :P

 

Sprzet dziala, wiec na dzis wieczor jakby co zglaszam gotowosc bojową ;]

Edytowane przez tommi___t
Odnośnik do komentarza

To akurat nastąpiło po sikaniu w czystej wodzie :P Próbuję wbić po 1 killu z każdej broni przybocznej,ale nie mogę się doszukać M1911 z latarką i tłumikiem i "czystego"M9 w moim inwentarzu.

 

Wczoraj miałem 15 minutowy pojedynek z 2 typami w samolotach,szkoda że nie ma nagrywania,od czasów Top Gun kręcą mnie takie akcje.

Edytowane przez Litwin25
Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

Boze jak mnie te gra wk.urwia.2 ch.ujki w odrzutowcach caly czas rozwala mojej druzynie odrzutowce,a chwile po tym jak wystartujesz viperem,to i viper idzie to piachu. A jak juz uda sie wystartowac,to zmowa 2 odrzutowcow i atak na heli.

Edytowane przez zaq123456
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...