Skocz do zawartości

Battlefield 3 - online


waldusthecyc

Rekomendowane odpowiedzi

Zabicie szturmowcem,później czołgiem bez zgonu i samolotem bez ustawki wydaje się nie mozliwe.

kto ja kto ale Ty nie dasz rady ? chyba że myślisz że musi być ta kolejność....

najprościej jest podczas rush'a : obrona wyspa kharg na plaży: wsiadamy do su: kill, ; potem wyskakujemy i hyc do T-90: kill a potem na piechotę po plaży ... banał

Odnośnik do komentarza

Zabicie szturmowcem,później czołgiem bez zgonu i samolotem bez ustawki wydaje się nie mozliwe.

kto ja kto ale Ty nie dasz rady ? chyba że myślisz że musi być ta kolejność....

najprościej jest podczas rush'a : obrona wyspa kharg na plaży: wsiadamy do su: kill, ; potem wyskakujemy i hyc do T-90: kill a potem na piechotę po plaży ... banał

 

Nie,dla mnie to nie do zrobienia.

Odnośnik do komentarza

 

:) A co do misji ze snajperkami to chyba dwie godziny się męczyliśmy, raz gra nas oszukała i nie zaliczyła nam pucharku.

Kuźwa... miałem to samo z jak grałem tę (pipi)ą misję snajperską z Danielskim! Nie zaalarmowaliśmy wrogów i wystrzelaliśmy wszystkich uciekających do heli a pucharku nie ma... a w sumie próbowaliśmy z kilkadziesiąt razy!

Odnośnik do komentarza

wow, dzisiaj wszedłem pograć i VOIP żeczywiście działa :D

 

niech tylko jeszcze :

 

-wyrzucą odłamkową amunicję

-naprawią błąd z taranowaniem nyśliwcami helikoptery

-naprawią błąd z zatapianiem się i przewracaniem (w miejscu) naziemnych pojazdów

-usuną ładunki zostające po śmierci

-naprawią resp pointy w DM

-całkowicie usuną 'pech' (btw. co ma (pipi) oznaczać ten pech ?)

-bardziej ograniczą wchodzenia przeciwników na resp

-naprawią kosy

-dodzadzą kolejki do każdego serwera

-poprawią animacje jak i same przechodzenie przez przeszkody

-naprawią błąd z niemożnością wskrzeszenia toważysza będąc medykiem (czasami za 5tym razem dopiero się udaje) tak robie to poprawnie, stoje nad zwłokami i przytrzymuje 'spust' do zakończenia animacji

-poprawią stabilność serwerów

-naprawią igły (ile to razy nie trafiałem w helikopter, pomimo że on nie wypuszczał rac [na 100% miał raze i rakiety p-p])

-usuną mav-windy

-naprawią imput lag

-osłabią famasa i f2000 (bo w przeciwnym wypadku bez sensu jest mieć 90% broni) chyba, że taki był cel aby reszta broni była tylko zapychaczem

-zrobią coś z moździerzami, bo ludzie potrafią wszystkie mecze na mozdzierzu przesiedzieć, i nawet jak cię nie zabije to i tak jest irytujące jak co chwila napierdala koło ciebie pocisk trzęsąc w posadach całą planszą.

(możliwe, że podczas mojej nieobecności większość rzeczy została załatana) i to tyle na wstępie :)

 

 

myślę, że te poprawki by wystarczyły abym mógł stwierdzić że 200pln nie zposzły się (pipi) doszczętnie.

Edytowane przez Grez
Odnośnik do komentarza

wow, dzisiaj wszedłem pograć i VOIP żeczywiście działa :D

 

niech tylko jeszcze :

 

-wyrzucą odłamkową amunicję

 

-usuną ładunki zostające po śmierci

 

 

-osłabią famasa i f2000 (bo w przeciwnym wypadku bez sensu jest mieć 90% broni) chyba, że taki był cel aby reszta broni była tylko zapychaczem

 

-zrobią coś z moździerzami, bo ludzie potrafią wszystkie mecze na mozdzierzu przesiedzieć, i nawet jak cię nie zabije to i tak jest irytujące jak co chwila napierdala koło ciebie pocisk trzęsąc w posadach całą planszą.

(możliwe, że podczas mojej nieobecności większość rzeczy została załatana) i to tyle na wstępie :)

 

 

myślę, że te poprawki by wystarczyły abym mógł stwierdzić że 200pln nie zposzły się (pipi) doszczętnie.

 

Pozostałe są takie jak większość chce,ale te tutaj to koncert życzeń.Najlepiej niech kamienie dadzą zamiast Famasa i F2000,żeby uczciwiej było.Chyba jesteś pierwszym,któremu przeszkadzają nie znikające ładunki.Ludzie na moździerzach siedzą,bo są głupie medale za to,a amunicja odłamkowa została osłabiona.

Edytowane przez Litwin25
Odnośnik do komentarza
Gość szpic

niech naprawia lepiej przenikanie przez tekstury zamiast nerfienia broni.

Wczoraj dluzsza chwile bawilismy sie z snajperem co siedzial na dachu i lezal za murkiem ostrzeliwujac nas.

Nie moglismy go zabic bo za murek wystawala mu tylko lufa...

On mogl w nas strzelac bo luneta magicznie nie widziala murku pewnie a my w niego nie bo go murek chronil...

Odnośnik do komentarza

 

Pozostałe są takie jak większość chce,ale te tutaj to koncert życzeń.Najlepiej niech kamienie dadzą zamiast Famasa i F2000,żeby uczciwiej było.Chyba jesteś pierwszym,któremu przeszkadzają nie znikające ładunki.Ludzie na moździerzach siedzą,bo są głupie medale za to,a amunicja odłamkowa została osłabiona.

 

z mozdźierzami to w takim razie ok, nie brałem tego pod uwagę, bo dziwne dla mnie wydaje się , że ktoś chciałby użerać się z tą grą dłużej z powodu medali (może trochę przesadziłem z tym użeraniem się, bo właściwie gra potrafi być przyjemna).

Z ładunkami to sprawa jest mocno naciągana. . . . . . .

"amunicja odłamkowa została osłabiona" to już słysze chyba z 10 raz i jedyne co może świadczyć na korzyść tego stwierdzenia jest to że na większych mapach już tylko 5/24 osoby biega z usasem (lub tą inną bronią z dodatku). podczas gdy wcześniej biegała praktycznie cała drużyna.

natomiast z famasem i f2000 to ile można, z tych 19 pozostałych graczy to 18 biega z którąś z tych broni. w tej grze jest chyba z 50 broni głównych i to w tym wypadku nie wygląda jak pole walki tylko jak potyczka klonów. Tęsknie za starymi czasami (z początku tej gry gdy jeszcze ww. bronie nie były tak eksploatowane) i po samej broni mogłeś poznać z kim walczysz.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

ja sie zgodze z wieloma punktami mojego poprzednika. Niestety 90% grajac widze ludzi z USASmi, FAMASEM tudziez G36 etc. zaczyna sie robic tak jak w fifce ze co grasz z online to kazdy bierze real barce albo mu...troche to nudne wiadomo ze nikt nie kaze nam brac tych broni ale czesto biorac cos innego sami skazujemy sie na porazke. Sam z checia pobiegalbym czasami z czyms innym ale za kazdym razem jak zaczynam eksperymentowac z bronia wyskakuje mi ktos z wspomniana bronia.

Odnośnik do komentarza

Wiem, ze pytanie nieco z dupy i do tego raczej odpowiedzi beda subiektywne, ale - jaka bron dla jakiej klasy? ;D Na ta chwile, na wszystkim (poza reconem) gram UMP-45, bo wtedy Service Stary wpadaja caly czas nie wazne jaka klasa gram. Tylko nie wiem czy ma to jakis wiekszy sens.

 

E: Bez broni w B2K jesli mozna, poniewaz na ta chwile go nie mam.

Edytowane przez Owiec
Odnośnik do komentarza
Gość szpic

sory ale jesli ktos uwaza ze g36 jest przesadzone to jest w bledzie. Po grze famasem daje sobie zawsze g36 jako pokute bo ta bron jest slabsza i to duzo.

dla enga jedynie a-91

@down: Powodzenia z usasem na mapie typu firestorm ;)

Edytowane przez szpic
Odnośnik do komentarza

Szczerze? Z moich ostatnich doświadczeń to

Szturmowiec: USAS

Inżynier: USAS

Wsparcie: USAS

Zwiad: USAS

;)

Tyle ze ja ogolnie shotguny bardzo lubie.

Mam w planie wyprobowac tez F2000 i KH2002, ale jak pomysle o przedzieraniu sie przez 70 trupow do odblokowania tlumika, to mi sie odechciewa...

Moim zdaniem to troche kwestia gustu tez (i przyzwyczajenia do danej giwery).

Edytowane przez tommi___t
Odnośnik do komentarza

Na odblokowywanie dodatkow do broni jest latwy sposob - TDM, runda srednio 10min i po godzinie jestes w okolicach 150killi. Przynajmniej ja z moim niezbyt ogarnietym poziomem jak na ten moment.

 

E: Co do USASa, to chetnie zeby sie odegrac na tych wszystkich ciotach co biegaja i strzelaja na oslep z Fragami, ale do 43lvl jeszcze sporo.

Edytowane przez Owiec
Odnośnik do komentarza

Też właśnie zauważyłem, że mnie osób z usasem chodzi. Mi akurat żadne famasy(który jest bardzo dobrą bronią) nie przeszkadza, przecież tak powinno być, że jedne są lepsze od drugich. Ja nie mam famasa i chodzę z F2000 albo Aek może wypróbuję tego KH2002. W sumie ja i tak medykiem gram tylko na metrze, więc za bardzo mnie te bronie nie jarają. Wiadomo czy tłumiki poprawili u Inżyniera, bo poprzednio działał tylko w Ak-u

Edytowane przez SetoPL
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...