Skocz do zawartości

Battlefield 3 - online


waldusthecyc

Rekomendowane odpowiedzi

W czym A-91 jest lepsze od takiego M4 u inżyniera? Pytam bez złośliwości, nigdy nie próbowałem grać tą bronią, a na papierze niczym się nie wyróżnia.

 

Poza tym 870MCS > USAS, na Metrze czy Bazarze to jest one shot = one kill, koleś z Noobtube nie zdąży nacisnąć spustu, nie trzeba nawet przycelowywać.

Jak dla mnie poręczniejszy i szybszy.

Szczerze? Z moich ostatnich doświadczeń to

Szturmowiec: USAS

Inżynier: USAS

Wsparcie: USAS

Zwiad: USAS

;)

Tyle ze ja ogolnie shotguny bardzo lubie.

Mam w planie wyprobowac tez F2000 i KH2002, ale jak pomysle o przedzieraniu sie przez 70 trupow do odblokowania tlumika, to mi sie odechciewa...

Moim zdaniem to troche kwestia gustu tez (i przyzwyczajenia do danej giwery).

Ostatnio poza AKS nie używam tłumików,ratio nadal w górę :P

Edytowane przez Litwin25
Odnośnik do komentarza

Wracając do tematu broni. Dla kogoś kto ma skilla zapewne nie ma różnicy natomiast niejednokrotnie zdarzało mi się dostać po (pipi)ebralem takiego famasa lub usasa po trupie I jechalem z tym ktory ie uzywal wspomnianych broni. Wiem ze gram średnio ale ewidentne idzie zauważyć przewagę i to dość spora pewnych broni:) do zmian jeszcze miło by było gdyby miny nie były oznaczone na mapie. Chociaż samemu mi się Zdarza wjechac p(tak to jest jak jest się noobem i slepokiem)

 

(null)

Odnośnik do komentarza
Gość szpic

musialem wejsc na hc aby dobic pare kili z870 i sie zalamalem.

ten tryb za przeproszeniem jest dla samych degeneratow i zboczencow chyba.

gra 12vs12 i jestem jedynym bez usas'a...

gine co 30 sekund z rak swoich, ktorzy napierdalaja pociskami w kazda sciane aby zabic kogos z drugiej strony...

Odnośnik do komentarza

Nigdy nie dziękują :P Chociaż dziś kolo podziękował mi za naprawianie go i przeprosił za jedną wpadkę.

musialem wejsc na hc aby dobic pare kili z870 i sie zalamalem.

ten tryb za przeproszeniem jest dla samych degeneratow i zboczencow chyba.

gra 12vs12 i jestem jedynym bez usas'a...

gine co 30 sekund z rak swoich, ktorzy napierdalaja pociskami w kazda sciane aby zabic kogos z drugiej strony...

Dlatego dla mnie USAS to broń tylko na normal,wg. osobliwego mego zdania noob mode :P Bolączką jest brak ujemnych pkt. za zabicie swojego.

Odnośnik do komentarza
Gość Darude

Dla tych co wyczekuja na zapowiedz DLC to zapowiedza je prawdopodobnie 6 marca na Game Developers Conference.

Czekam tak samo jak na tego grubego pacza ktory miał wyjsc w lutym :D (muahahaha szyderczy uśmiech ).

Nie wiem kto wieksze bajki opowiada Tłuszck ,czy DICE.

Edytowane przez Darude
Odnośnik do komentarza

Dla tych co wyczekuja na zapowiedz DLC to zapowiedza je prawdopodobnie 6 marca na Game Developers Conference.

 

Jeszcze trzeba dodać że osoby oczekujące na dużego patcha w tym miesiącu mogą o nim zapomnieć, bo właśnie DICE temu zaprzeczyło i nie wiedzą skąd takie info było. Dziękuję nie mam pytań

Odnośnik do komentarza

Wiem, ze pytanie nieco z dupy i do tego raczej odpowiedzi beda subiektywne, ale - jaka bron dla jakiej klasy? ;D Na ta chwile, na wszystkim (poza reconem) gram UMP-45, bo wtedy Service Stary wpadaja caly czas nie wazne jaka klasa gram. Tylko nie wiem czy ma to jakis wiekszy sens.

 

E: Bez broni w B2K jesli mozna, poniewaz na ta chwile go nie mam.

Szturmowiec kh2002/f2000/Famas/M16A3 Technik AKS/SG553/M4/A91, Wsparcie tylko M249

 

Kiedy ekipa z tego forum grywa? Tez chcialbym sie dolaczyc. :P

 

Szczerze? Z moich ostatnich doświadczeń to

Szturmowiec: USAS

Inżynier: USAS

Wsparcie: USAS

Zwiad: USAS

;)

Tyle ze ja ogolnie shotguny bardzo lubie.

 

Mam w planie wyprobowac tez F2000 i KH2002, ale jak pomysle o przedzieraniu sie przez 70 trupow do odblokowania tlumika, to mi sie odechciewa...

Bez jaj uzywasz do USASa tlumika? :E

 

Na cholere Wam tlumik w tej grze, tyle przydatny co nic wg. mnie. I tak nie dziala na wiekszosci pukawek. IMO efekt placebo, a dmg na dalsze odleglosci spada.

 

A co do USASa, wiele godzin przegralem i jakos nie zauwazylem, aby goscie nim grajacy byli tzw "wymiataczami". Wiele szumu robi i tyle,shotgun jak kazdy inny, z tym, ze ta wybuchowa amu wiele daje. Ostatnio widzialem goscia z nokto (tak jeszcze ktos uzywa :D), latarka i USASem. :D

Edytowane przez Kuba0101
Odnośnik do komentarza

Kiedy ekipa z tego forum grywa? Tez chcialbym sie dolaczyc. :P

Bez jaj uzywasz do USASa tlumika? :E

Na cholere Wam tlumik w tej grze, tyle przydatny co nic wg. mnie. I tak nie dziala na wiekszosci pukawek. IMO efekt placebo, a dmg na dalsze odleglosci spada.

Grywamy poznymi wieczorami (zwykle od 22.-23.), zazwyczaj w weekendy, czasem tez w tyg.

Dla USASa nie ma tłumika- niestety :) Kwestia gustu- dla mnie tłumik to podstawa skutecznej walki i taktyki w kazdej grze, nie tylko BF3 (lubie zabijac po cichu, bez zwracania uwagi) i moim zdaniem tu rowniez dziala za(pipi)iscie (tzn. korzysci z niego sa dla mnie duzo wieksze, niz mniejszy dmg- i to nie zadne placebo :P ). Niektorym to obojetne, czy ich widzi pół zespolu przeciwnego, bo jak sie ktorys pojawi, to i tak go wykoszą, ale jak sie nie jest mistrzem skilla, to glownie taktyka mozna cos zyskac :P

 

Co do USASA, to macie zupełną rację- ja tez nie jestem zadnym wymiataczem, ratio mam marne i uzywam go, bo mysle, ze ta bron mi pomoze :D I wiecie co? naprawde pomaga :P Wole chwycic USASa, ubic kogos i niech sie w(pipi)ia, niz mam samemu zginac i sie w(pipi)iac- no sorry... I cos mi sie wydaje, ze nie jestem jedynym, ktory tak uwaza...

 

Swoja szosą najlepsze, ze wiekszosc osob jadacych po USASie ma nim kilka razy wiecej killi, niz chociazby ja, hipokryci... :D

W ogole jak juz zaczalem to dokoncze i powiem, ze zaczyna mnie to to cale gadanie o nim denerwowac- nie kumam, o co Wam chodzi! Jak dali taka bron, to ludzie jej uzywaja, jezeli ona daje przewage- to chyba normalne?? Jak sie komus czym innym lepiej gra, to bierze cos innego, proste...

 

Jak jest np. z samolotami? Litwin nie powiesz mi, ze nie bierzesz najlepszego dostepnego (czy tego, ktorym najlepiej Ci sie lata) tylko jakiegos przecietniaka, zeby przypadkiem zbyt latwo przeciwnikow nie kosic?

 

Czołgi? Przestanmy korzystac z termowizji i skanera, to przeciez zbyt łatwe! Do tego kto naprawia czołg w czasie walki, ten ciota i mięczak bez skilla...

 

O wielkich "wymiataczach" snajperach wbijajacych sie na dachy na MAV-ach juz nawet nie wspomne...

 

Dlatego dajcie juz lepiej spokoj temu USASowi...

 

Aj, kurcze, unioslem sie, wybaczcie ;) Musze sie przespacerowac po swiezym powietrzu ;)

 

PS: M416 naprawde super giwera- chwile nia pogralem i bylem naprawde milo zaskoczony w paru starciach.

 

Edit: Co do wczoraj jeszcze, to lasery naprawde jak złoto wchodzily :] Z Kaczorem stwierdzilismy, ze pod coraz wiekszym wrazeniem ich jestesmy :) Raz nawet za pierwszym podejsciem heli Javelinem stracilismy :)

Edytowane przez tommi___t
Odnośnik do komentarza
Co do USASA, to macie zupełną rację- ja tez nie jestem zadnym wymiataczem, ratio mam marne i uzywam go, bo mysle, ze ta bron mi pomoze :D I wiecie co? naprawde pomaga :P Wole chwycic USASa, ubic kogos i niech sie w(pipi)ia, niz mam samemu zginac i sie w(pipi)iac- no sorry... I cos mi sie wydaje, ze nie jestem jedynym, ktory tak uwaza...

A wiesz co? Korzystales tylko z USASa, wiec nie masz porownana. Sprobuj inna bronia. A ogolnie to tak nudno naparzac caly czas, chcoc co ja tam wiem, z innego forum jest koles, ktory zdobyl bodajze 90 gwiazdek, wiec raczej mu sie podoba. :P

 

 

Grywamy poznymi wieczorami (zwykle od 22.-23.), zazwyczaj w weekendy, czasem tez w tyg.

Tak pozno? Europa kladzie sie juz spac. :P Moze uda mi sie dolaczyc.

 

 

W ogole jak juz zaczalem to dokoncze i powiem, ze zaczyna mnie to to cale gadanie o nim denerwowac- nie kumam, o co Wam chodzi! Jak dali taka bron, to ludzie jej uzywaja, jezeli ona daje przewage- to chyba normalne?? Jak sie komus czym innym lepiej gra, to bierze cos innego, proste...

Tak nie do konca. Nie ma wtedy balansu jak prawie kazdy uzywa USASa badz FAMASa najbardziej OP broni w grze, z ta druga to kazdy amator moglby wymiatac, bez celownika, gripa swietnie sie strzela.

 

 

O wielkich "wymiataczach" snajperach wbijajacych sie na dachy na MAV-ach juz nawet nie wspomne...

Takze mnie to wpienia! Wlasnie skonczylem z Autostrzadzie, wbijaja sie w niedostepne miejsca i kampia. Wkurzylem sie wzialem Snajpera i rzez im tam zrobilem.

Odnośnik do komentarza

Nic nie stoi an przeszkodzie,żebyście sami robili to MAV-ami,no chyba ze nie umiecie.Ogólnie ta "strategia"jets pod innych snajperów,a dlatego w miejscach nie dostępnych,by nie musieć się martwić kosą od nie snajpera.

 

Takich sępów na działku nie lubię,sztuką jest tak latać by on mógł tak strzelać.Tu się przydają czarne stroje,nie podświetla ich tak bardzo w termowizji.

Odnośnik do komentarza

A wiesz co? Korzystales tylko z USASa, wiec nie masz porownana. Sprobuj inna bronia.

Przypomne tylko, ze USASa odblokowujesz przy 43. randze- nie sadzisz chyba, ze zrobilem to nie korzystajac z innych broni? :D Potraktuje to jako żart :) USAS, nie USAS- dobry shotgun na bliskim dystansie robi ogromna roznice, i to bez wzgledu czy z odlamkowa czy zwykla- takie jest moje zdanie :) Zwlaszcza, jak wyskakuje na Ciebie kilku przeciwnikow naraz. Zreszta majac ponad tysiaka killi nim tez cos chyba wiesz na ten temat :P

Tak pozno? Europa kladzie sie juz spac. :P

Wczesniej to trzeba dzieci polozyc spac, z żoną wynegocjować dostep do tv, psa wyprowadzic na spacer itd., itp. ;) Zreszta wiele osob gra tez wczesniej, na pewno jakis mecz znajdziesz :)

Tak nie do konca. Nie ma wtedy balansu jak prawie kazdy uzywa USASa badz FAMASa

To ja przekornie napisze, ze wlasnie wtedy balans jest idealny :P Nie ma go, jak np. tylko jedna druzyna USASy i FAMASy używa, a druga pozostale pukawki :P

 

Nic nie stoi an przeszkodzie,żebyście sami robili to MAV-ami,no chyba ze nie umiecie.

Tak samo nic nie stoi na przeszkodzie, zebyscie sami uzywali USASów/FAMASów, no chyba, ze ich nie macie.

Mozna by tak dlugo, ale nie mam zamiaru zasmiecac forum- dla mnie temat jest zakonczony, juz czekam na kolejne mecze :D

Dzis sie chyba spoznie, bo Kliczko walczy- bede chcial obejrzec :)

 

EDIT: Ja pierdykam, ale goscie pozamiatali i tym heli, i jetem (akcja ze skrzydłem- bezcenne :D )

Edytowane przez tommi___t
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...