Skocz do zawartości

Battlefield 3 - online


waldusthecyc

Rekomendowane odpowiedzi

to ty nie widziales jak ja i Pryxfus robilismy desant na baze wroga.

Na poczatku zdziwlismy sie dlaczego nie ma strefy smierci i dlaczego ciagle nam kradna sprzet.

Po chwili skapnelismy sie ze zrobilismy zaskakujacy desant na wlasna baze xD

O rany, dobre :rofl2: Chcialbym widziec Wasze miny jak sie skapneliscie :D

jak się skapneliśmy, to laliśmy dobre dwie minuty z tego :]]

Odnośnik do komentarza

Waldemarze byndzie byndzie:) to jest wlasnie lipa odkad pamietam ze w skladzie moga byc tylko 4osoby. dobrze ze chociaz mozna gadac zespolowo:)

 

PS. Kozbinio KRK mi sie przesunal ale bede w wakacje wiec szykuj nalewke, Kaczor chyba tez gdzies z tego co pamietam tamte okolice mozna by sie gdzies tam spiknac ekipa battlefieldowcow zrobic flache i uderzyc pod przewodnictwem Kozbinia na miejscowe studenteczki - ci.peczki. W koncu jako lokalny bonzo pewnie wie gdzie mozna "szarpac jak Reksio szynke" dobre sztunie.

 

Okazuje się, że 4 - osobowe składy stanowią ostatnio mega problem... Tylu ludzi z forum (i nie tylko) jest chętnych do grania, że czasem człowiek musi wybierać a to fajne nie jest :) Brakuje jakiejś możliwości zarządzania kilkoma drużynami - jak już konsolowa brać musi ganiać po 64-osobowych mapach w 24 osoby to przydałoby się żebyśmy mogli ustalać z kim konkretnie chcemy grać... ale kto by tam przejmował potrzebami molestatorów padów Dual Shock :)

 

Najgorzej jak zaczniesz grać z ziomkiem a za chwile zjawia się Danielski, tommi, Gęsior, kozbinio, Pryxfus itd... głupio tak zostawić kumpla, z którym zaczynasz granie a chciałoby się zmienić drużynę... Jak żyć? :)

 

PS. "szarpanie sztuni jak dobrej szynki" w wykonaniu kilku kochających swe żonki panów w średnim wieku może być sporym wyzwaniem :) Na pewno wybiorę się do Krakowa... heheh... może jeszcze poprosimy żonę kozbinio żeby nas podrzuciła do Centrum na te akcje? :)

Odnośnik do komentarza

ale teraz jest spoko opcja pt voip na drużynę - czyli słyszysz wszystkie 12 osób w teamie. to daje super pomysł na granie na 2 składy i dziele się akcją na mapie. i wszystko słychać. @tommi wiesz ja to jest - pracować musi ktoś by grał mógł ktoś :) zarobiony byłem teraz z tydzień przerwy więc coś pociupię.

 

@mersi oświeć nas. ja czytałem z kilka wersji więc ciekaw jestem Twojej (SPM)

Odnośnik do komentarza

ale teraz jest spoko opcja pt voip na drużynę - czyli słyszysz wszystkie 12 osób w teamie. to daje super pomysł na granie na 2 składy i dziele się akcją na mapie. i wszystko słychać.

 

Nie wyobrażam sobie żeby w łatwy sposób zebrać w jednym zespole 2 "nasze" druzyny... Często jest problem żeby się znaleźć we 4 na serwerze... 8 osób to już czary :)

Odnośnik do komentarza

ale teraz jest spoko opcja pt voip na drużynę - czyli słyszysz wszystkie 12 osób w teamie. to daje super pomysł na granie na 2 składy i dziele się akcją na mapie. i wszystko słychać.

 

Nie wyobrażam sobie żeby w łatwy sposób zebrać w jednym zespole 2 "nasze" druzyny... Często jest problem żeby się znaleźć we 4 na serwerze... 8 osób to już czary :)

Dokładnie. Ostatnio jak graliśmy to ja z MG byłem w innej drużynie i jak się ustawi VOIP na zespół da radę grać tylko szkoda, że zaraz przenosi Cię do przeciwnej drużyny, bo za mało graczy:/ Mam nadzieję, że jak będą robić BF3 na PS4 to już nie będzie takich numerów, a Boże daj będzie lepszy niż PC:)

Odnośnik do komentarza

A DICE coś chociaż wspominało o prywatnych serwerach czy to tylko nadzieja ?:) Dzisiaj może (w końcu!) będę miał HS to będzie można normalnie pograć, teraz tylko kasę na BtK skręcić i znowu zniknę na kilka dni:)

BTW ja swego czasu jak grałem w CoD:BO to nie pamiętam, żeby takie problemy były z serwerami, grami ze znajomymi itp, ale gdzie tam CoD do BF-a:)

Odnośnik do komentarza

ale teraz jest spoko opcja pt voip na drużynę - czyli słyszysz wszystkie 12 osób w teamie. to daje super pomysł na granie na 2 składy i dziele się akcją na mapie. i wszystko słychać. @tommi wiesz ja to jest - pracować musi ktoś by grał mógł ktoś :) zarobiony byłem teraz z tydzień przerwy więc coś pociupię.

 

@mersi oświeć nas. ja czytałem z kilka wersji więc ciekaw jestem Twojej (SPM)

 

Liczbę swoich punktów dzielisz przez ilość minut, które grałeś i masz spm. Innej możliwości nie ma. Matematyka ;)

Odnośnik do komentarza

Sympatyczne popoludnie mialem dzis- pyknalem 4 meczyki, komplet zwyciestw, a trafilo sie na tyle noobkow, ze raz na Sharqui z jednym ziomkiem heli jako strzelec 16:3 wynik mi wpadl, do tego kilka baretek (m.in. adwersarz i walka powietrznymi 2x :) ). Raz sie tylko zdenerwowalem, bo baretke za PDW chcialem zdobyc- mecz sie idealnie pod to ulozyl (nie-cyborgi, nieustanna walka o wieze tv na schodach i wokol budynku), liczylem te kille, w koncu po siodmym cos czerwonego wpadlo, wiec zmienilem giwere i dalej cisnalem. Po meczu sie okazalo, ze to mściciel a nie pdw byl- do tego 1 killa zabraklo :confused:

Gęsior, jeszcze 2700 pkt i tez ta rakiete tv bede mial, ale jak tak dzisiaj latalem przypominajac sobie wczorajszy wieczor, to nie wiem, czy jednak combo laser (pilot) + kierowana p-z (strzelec) mimo wszystko najskuteczniejsze nie bedzie- warto bedzie dac mu jeszcze jedna szanse... Ale pozyjemy, poprobujemy i zobaczymy :)

 

Co do tego, jak to jest liczone, to kozbinio chyba watpliwosci nie mial- chodzi raczej o tempo zdobywania tych punktow...

Edytowane przez tommi___t
Odnośnik do komentarza

ale teraz jest spoko opcja pt voip na drużynę - czyli słyszysz wszystkie 12 osób w teamie. to daje super pomysł na granie na 2 składy i dziele się akcją na mapie. i wszystko słychać.

 

Nie wyobrażam sobie żeby w łatwy sposób zebrać w jednym zespole 2 "nasze" druzyny... Często jest problem żeby się znaleźć we 4 na serwerze... 8 osób to już czary :)

Dokładnie. Ostatnio jak graliśmy to ja z MG byłem w innej drużynie i jak się ustawi VOIP na zespół da radę grać tylko szkoda, że zaraz przenosi Cię do przeciwnej drużyny, bo za mało graczy:/ Mam nadzieję, że jak będą robić BF3 na PS4 to już nie będzie takich numerów, a Boże daj będzie lepszy niż PC:)

Fakt Sedrrak, grało się super, ale jak chciałem przenieść się do przeciwnej drużyny to wyskakiwało mi info, że "za często zmieniam drużyny i żebym może z pograł dłużej w tym składzie". Jakie kurfa za często ja się pytam jak tego wieczoru tylko raz zmieniłem bo mnie (pipi)ło gdzie indziej.

Piszecie, że można ustawić VOIP na całą drużynę, zebrać ekipe i będzie wypas, ale ja jakoś tego nie widzę jak dwunastu chłopa wydziera ryja i nie wiadomo o co kaman.

Odnośnik do komentarza

Taka mysl po wczorejszych batach. Nawet srogi wpierdziel nie jest straszny jak Voip działa jak należy:)

Co prawda to prawda, choc ogolnie nie bylo jeszcze az tak źle (jak juz czasem bywalo :D ) Zwyciestw na koniec tyle samo co porazek zaliczylismy, ale kilka meczow bylo z lekka frustrujacych... Ja sie na Wake'u nawpienialem, jak ciagle tym heli i tunguska wnerwiali, no i oczywiscie jak zwykle metro... Ale na koniec na Kaspianie sie odgryzlismy dosc fajnie :) W robocie dzisiaj to ledwo żyję po tej sesji, ale i tak juz mysle tylko o nastepnej :P

 

PS: Zaq, dawaj znac na Voipie jak dolaczasz, to sie jakos zsynchronizujemy- dopiero przed chwila w raporcie zauwazylem, ze dwa mecze z nami grales :D

Edytowane przez tommi___t
Odnośnik do komentarza

A co w tym takiego wkurzajacego? Jak widze, ze zaraz zgine to lepiej wczesniej wyskoczyc.IMO normalne.

Z perspektywy kogo piszesz?Chyba logiczne że dla mnie to wkurzające,jak latam za kolesiem i zbliża się do ustrzelenia, on się zaczyna dymić i ucieka.Zresztą innego zdania nie mogę się spodziewać po kimś kto ma 8848 killi z czołgu i tylko 1 z samolotu.

Edytowane przez Litwin25
Odnośnik do komentarza

Zresztą innego zdania nie mogę się spodziewać po kimś kto ma 8848 killi z czołgu i tylko 1 z samolotu.

Litwin, a co to za przeproszeniem ma do rzeczy? Przeciez tych 8848 killi tylko na piechocie nie zrobil. Grajac czolgiem co chwila walczysz z innymi pojazdami- myslisz, ze z nich nie spieprzaja po trafieniu? :P Tak samo uciekaja, jak z samolotow. Moim zdaniem rowniez to normalne, ze probujesz ujsc z zyciem i walczyc dalej, jezeli juz nie ma szans pojazdu uratowac i tylko nie mow, ze Ty tak nie robisz, albo ze z czolgami inaczej jest niz z samolotami :)

Odnośnik do komentarza

Zresztą innego zdania nie mogę się spodziewać po kimś kto ma 8848 killi z czołgu i tylko 1 z samolotu.

Litwin, a co to za przeproszeniem ma do rzeczy? Przeciez tych 8848 killi tylko na piechocie nie zrobil. Grajac czolgiem co chwila walczysz z innymi pojazdami- myslisz, ze z nich nie spieprzaja po trafieniu? :P Tak samo uciekaja, jak z samolotow. Moim zdaniem rowniez to normalne, ze probujesz ujsc z zyciem i walczyc dalej, jezeli juz nie ma szans pojazdu uratowac i tylko nie mow, ze Ty tak nie robisz, albo ze z czolgami inaczej jest niz z samolotami :)

 

@tommi olej, @Litwin jest mistrzem w narzekaniu :D . ostatnio pisał że źle bo jak strzelasz do piechoty to uciekają i to go zaczyna denerwować albo że źle bo snajperzy z przeciwnej drużyny używają lunet a powinni tylko pistoletów. i po tym jak on strzela z jeta do jeta to nie powinno się wyskakiwać tylko napisać priva: "Litwin pięknie mnie zabiłeś, to było takie fascynujące uczucie, wręcz krzepiące"

 

a tak serio to nie wiem co w tym dziwnego, jak strzelam czołgiem do przeciwnego czołgu i koleś widzi, że już nie pociśnie więcej, to standardem jest ucieczka. podobnie jak strzelam 5-te RPG to nagle koleś wysiada (co jest akurat spoko bo mogę mieć czołg za darmo)

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...