Skocz do zawartości

Battlefield 3 - online


waldusthecyc

Rekomendowane odpowiedzi

Ta gra jest robiona przez nieudaczników. Przed chwilą grałem w Autostradę. I klasycznie, snajperzy wywozili się MAVami na autostradę. TYLKO (pipi) ONI MOGLI NAS ZABIJAĆ A MY ICH NIE. BYŁY PRZEZROCZYSTE TEKSTURY PRZEZ KTÓRE NIE MOGLIŚMY ICH TRAFIĆ!!! Co to ma być do (pipi)a pana?!

Odnośnik do komentarza

Mogłeś stanąć na MAV,trochę bardziej niż na połowie i powoli do góry,kosy rozdać.Dzisiaj miałem takie 3 akcje ze już nic nie kumam:

 

-chce dołączyć do drużyny,to nie mogę bo wszystkie składy pełne ale jeden ma 5/4 :P

-naprawiam BWP palnikiem i nagle zgon i napis,który wszystko wyjaśnia"pech"(wiedziałem ze spawacz to szkodliwy zawód,ale bez przesady :P )

-gram na kanałach z polakami i nawalamy z czołgu do heli,sporo ich rozwaliliśmy ale 4 razy flary zgubił rakietę p-z,o co chodzi jakby?Do tego strzeliłem z lufy w chama,to tylko unieruchomienie wpadło,inżynier momentalnie go naprawił,poprawiłem po chwili,znowu to samo,dopiero 3 pocisk z czołgu go rozwalił(czaicie jaki skill :P 3 strzały pod rząd z lufy w heli :P)

Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

Ta gra jest robiona przez nieudaczników. Przed chwilą grałem w Autostradę. I klasycznie, snajperzy wywozili się MAVami na autostradę. TYLKO (pipi) ONI MOGLI NAS ZABIJAĆ A MY ICH NIE. BYŁY PRZEZROCZYSTE TEKSTURY PRZEZ KTÓRE NIE MOGLIŚMY ICH TRAFIĆ!!! Co to ma być do (pipi)a pana?!

 

Jak by byla przezroczysta sciana to by do ciebie nie mogli strzelac.

Odnośnik do komentarza

Ta gra jest robiona przez nieudaczników. Przed chwilą grałem w Autostradę. I klasycznie, snajperzy wywozili się MAVami na autostradę. TYLKO (pipi) ONI MOGLI NAS ZABIJAĆ A MY ICH NIE. BYŁY PRZEZROCZYSTE TEKSTURY PRZEZ KTÓRE NIE MOGLIŚMY ICH TRAFIĆ!!! Co to ma być do (pipi)a pana?!

 

Jak by byla przezroczysta sciana to by do ciebie nie mogli strzelac.

Niestety mogą ? miałem to samo co Rozi :( za często.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ta gra jest robiona przez nieudaczników. Przed chwilą grałem w Autostradę. I klasycznie, snajperzy wywozili się MAVami na autostradę. TYLKO (pipi) ONI MOGLI NAS ZABIJAĆ A MY ICH NIE. BYŁY PRZEZROCZYSTE TEKSTURY PRZEZ KTÓRE NIE MOGLIŚMY ICH TRAFIĆ!!! Co to ma być do (pipi)a pana?!

 

Jak by byla przezroczysta sciana to by do ciebie nie mogli strzelac.

W grach nie jest trudno robić niewidzialne ściany przepuszczające tylko w jedną stronę. Większość powierzchni, które grający może oglądać tylko z jednej strony mają teksturę, kolizje, FXy itp. ustawione tylko z "z zewnątrz".

 

Dzięki wszystkim za grę wczorajszą! Ja pier do le, Merson to one man army.

Odnośnik do komentarza

Rowniez dzieki za wczoraj i sorki, ale juz sie pod koniec na tych skladowych meczach w(pipi)ilem ostro... Na tym squad rushu to nawet mi sie nie chcialo liczyc, ile razy pod rzad nas zloiliscie, ale chyba z 15... Kurna, Kaczor, Ty to chyba jakas lunete 30x z autonaprowadzaniem masz w giwerze, cyborgu :P Jedyny plus to kilka kos no i jak na Teheranie ze Szpicem do pojazdu wbilismy :) Potem Kozbinio szukal podboju, a znalazl oczwiscie squad dm :D Jak musialem przerwac na chwile, zeby zadzwonic na pały,bo jacyc idioci robili w srodku nocy halas ze mi dziecko i zone budzili, to mnie z gry wywalilo, a jak potem wbilem z Gumisiem i Sedrrakiem do starego dobrego podboju, to o 3:30 dziecko na dobre sie obudzilo. Poszedlem spac ok. 5., a o 8. juz na dobre trzeba bylo wstac- masakraaaaa....

 

W ogole z tymi nozami to myslalem, ze mnie (pipi) strzeli wczoraj- ok., wszystko rozumiem, ze trzeba sie podkrasc i jestem calkowicie za, ale do (pipi) ten czas "naladowywania" sie noza przed kolejnym ciosem to nie wiem co za kretyn wymyslil...

Edytowane przez tommi___t
Odnośnik do komentarza

Grubo było w nocy, od 8 do 12 znajomych ciągle na serwerze. Zaczęliśmy od 7 zwycięstw pod rząd w Squad Rush ze Szpicem, Fruu i Kaczorem nad Danielskim, Waldusiem, Sedrakiem i Tomim, aż chłopaki wyszli z serwera :] Potem zmiana na Squad DM na serwer wbili Rozi, Kosa, Fourty, Kabotyn, Merson i skończyło się babci sr.anie. Ale wpiernik dostawaliśmy, szczególnie od Mersona. Tak jak kiedyś pisałem, kolega ogarnia ponadprzeciętnie. Kiedyś boostował, teraz gra na nowym koncie uczciwie i mam w du.pie, że kiedyś coś tam kręcił na boku, lał nas jak chciał. Na pociechę udało mi się ściągnąć trzy jego blachy, hihi.

 

Edit. Kaczor, ale nas wkur.wiałeś MAVem na Kaspijskiej, kiedyś znajdę tą miejscówkę w której się kitrasz sterując MAVem i zdejmę Ci blachę ;]

Edytowane przez Pryxfus
Odnośnik do komentarza

Tak sobie myślę że ludzie narzekają na MAV windy,a już na taranowanie rzadziej,a obie te czynności są sprzeczne z zastosowaniem,tyle że na ogół korzystając z MAV windy człowiek nie kitra na respie i można go zdjąć.Ja z Mersonem staram się nie grać od czasów BC2,takie lagi tam miałem ze często nie ogarniałem gry.

Odnośnik do komentarza
Gość szpic

Rowniez dzieki za wczoraj i sorki, ale juz sie pod koniec na tych skladowych meczach w(pipi)ilem ostro... Na tym squad rushu to nawet mi sie nie chcialo liczyc, ile razy pod rzad nas zloiliscie, ale chyba z 15... Kurna, Kaczor, Ty to chyba jakas lunete 30x z autonaprowadzaniem masz w giwerze, cyborgu :P .

wygrywalismy poniewaz spelnialismy w 100% zalozenia taktyczne :P

kazdy znal swoje miejsce :sorcerer:

Odnośnik do komentarza

Czy ktoś z Was spotkał stronę www, gdzie mogę sobie przejrzeć ilość killi, ale gdzie bede miec pkazane TYLKO te bronie ktore mam odblokowane? Battlelog i inne pokazują mi wszystkie brone dostępne w grze.

A tutaj: http://bf3stats.com/stats_ps3/kozbinio ?

 

Wczoraj dobra rozgrywka była. Po tym jak Pryxfus wyszedłeś, grałem z oTomo i malymskrzatem. Udało się zrobić 31:9 i główna zasługa w tym kochanego MASS'a <3

Edytowane przez Rozi
Odnośnik do komentarza

Czy ktoś z Was spotkał stronę www, gdzie mogę sobie przejrzeć ilość killi, ale gdzie bede miec pkazane TYLKO te bronie ktore mam odblokowane? Battlelog i inne pokazują mi wszystkie brone dostępne w grze.

A tutaj: http://bf3stats.com/stats_ps3/kozbinio ?

 

Wczoraj dobra rozgrywka była. Po tym jak Pryxfus wyszedłeś, grałem z oTomo i malymskrzatem. Udało się zrobić 31:9 i główna zasługa w tym kochanego MASS'a <3

 

No właśnie tutaj tez pokazuje wszystko, np ze mam zero killi z broni ktorej jeszcze nie mam (bo coopa nie gralem prawie w ogole). Chodzi mi o to, ze np. przed grą wchodzę na statsy, sprawdzam np medyka i wychodzi mi ze musze jeszcze wbic gwiazdke z danej broni. Wchodze do gry, wybieram broń i lecę. A tak wchodzę do gry, szukam broni a się okazuje ze mam miec ileś tam coop score zeby ją w ogóle dostać...

 

@szpic myśmy też super spełniali założenia taktyczne - bania po każdym zgodnie :D i to dlatego przez Was narąbaliśmy się w 5 minut

 

 

Odnośnik do komentarza

Walduś, ja bym to na battlelogu sprawdzał, jest aktualizowany na bieżąco.

 

Wczoraj dobra rozgrywka była. Po tym jak Pryxfus wyszedłeś, grałem z oTomo i malymskrzatem. Udało się zrobić 31:9 i główna zasługa w tym kochanego MASS'a <3

Muszę się przyjrzeć temu maleństwu. Nie mam zajawki na sprawdzanie każdej pukawki w BF3, gram głównie tymi podstawowymi. Nie chcę mi się cisnąć nową bronią tylko na szczerbince aż odblokuję sobie jakieś x4 i red dota.

Odnośnik do komentarza

Tak sobie myślę że ludzie narzekają na MAV windy,a już na taranowanie rzadziej,a obie te czynności są sprzeczne z zastosowaniem,tyle że na ogół korzystając z MAV windy człowiek nie kitra na respie i można go zdjąć.

 

Używam MAVa zgodnie z zastosowaniem - koledzy z drużyny potwierdzą, że na bieżąco są informowani o pozycji wroga a baretki "wsparcie obserwatora" wpadają hurtowo... Dodatkowo każdy udany "gwałt" sprawia, że przeciwnicy zamiast walczyć z piechotą gapią się ze strachem w oczach w niebo ;) Pewnie, że kilka fragów wpadnie jak się uda kogoś skitranego przejechać ale żeby kogoś biegnącego zygzakiem zabić to ... nie daję rady i nie próbuję. Najważniejsze - latam MAVem w Drużynowym DM (ew. w Drużynowym Szturmie uzyłem MAVa raz :) ) - tam nie ma miejsca na mapie do którego nie może dostać się przeciwnik... Każdy głupi może wziąć swojego MAVa i zlokalizować moją pozycję albo zdjąć mojego MAVa. Poza tym to taka frajda Pryxfusa przejechać - za te kosy!

 

Hasło wczorajszego grania - "kochanie, to nie moje narkotyki!"

Było fajnie - najpierw skoordynowane akcje w SquadRush (pozdro Pryxfus, Szpic i Fruu) przeciwko kolegom nadużywającym używek (Danielskii, Kosa i kozbinio oraz tommi), potem mecze w SquadDeathmatchu i chyba 12 polaków na serwerze

http://battlelog.battlefield.com/bf3/battlereport/show/31029766/4/216401239/

a na koniec lanie od Mersona i lekki w(pipi) przed zaśnięciem...

Jest niebezpiecznie fajnie a oznaki uzależnienia już trudno maskować - a ja mam 10x gorzej niż WY! JAK ŻYĆ?

Odnośnik do komentarza

Walduś, ja bym to na battlelogu sprawdzał, jest aktualizowany na bieżąco.

 

Wczoraj dobra rozgrywka była. Po tym jak Pryxfus wyszedłeś, grałem z oTomo i malymskrzatem. Udało się zrobić 31:9 i główna zasługa w tym kochanego MASS'a <3

Muszę się przyjrzeć temu maleństwu. Nie mam zajawki na sprawdzanie każdej pukawki w BF3, gram głównie tymi podstawowymi. Nie chcę mi się cisnąć nową bronią tylko na szczerbince aż odblokuję sobie jakieś x4 i red dota.

 

Mass nie ma optyki,to zamiennik za M320.

Edytowane przez Litwin25
Odnośnik do komentarza

Hasło wczorajszego grania - "kochanie, to nie moje narkotyki!"

Było fajnie - najpierw skoordynowane akcje w SquadRush (pozdro Pryxfus, Szpic i Fruu) przeciwko kolegom nadużywającym używek (Danielskii, Kosa i kozbinio oraz tommi), potem mecze w SquadDeathmatchu i chyba 12 polaków na serwerze

http://battlelog.bat...66/4/216401239/

 

 

Chwila, chwila... ja tam bylem po 6 browcach, jak dolaczylem do skladu. :blum1: Jak zobaczylem tylko mersona w skladzie, myslalem ze baty bedziemy dostawac- zwlaszcza ze zagralem w tym trybie nieco ponad 10 rund. A cyborg merson sial pozoge. W dwoch rundach mysalem, ze bede od niego lepszy, bo co sekunde zaliczalem fraga. A tu niestety drugi, zawsze k*&a drugi... :)

 

To co, znowu dzis gramy. Ja po 3 w nocy bede dostepny, wracajac z imprezy :)

 

Ps. Grasz mersi w 576p? Ja tak gram, bez aiming lag'a czuje freedom w celowaniu. :)

Edytowane przez walek
Odnośnik do komentarza

Podsumowanie wczorajszych partii: 1) jarasz-nie graj 2) tytuł cyborga roku dostaje merson 3) można zjeść 2 pizze XXL samemu 4) małyskrzat - kimkolwiek jesteś dziękuje;) .ps. Sorrki panowie za me wczorajsze pitolenie;)

 

(null)

 

Też dzięki za wczoraj, grało się grubo ;]

 

Zgadzam się z Danielskiim odnosnie pkt. 1 a z wczorajszych doświadczeń dodam, że wydajność spada drastycznie po 5 browarze ;), na SDM nie wiedziałem już co jest grane, co jakiś czas tylko Merson wyskakiwał mi przed lufę z shotgunem i bach mi łeb ;]. Niestety z racji śpiącej obok dziewczyny nie miałem możliwości pobluzgać do HS'a.

 

na kharg island widziałem że roziego skład siedział w czołgu cały czas i każdy strzelał ze wszystkich stron, nie było jak podejść :D chyba była taka taktyka na wygranie ale w końcu udało mi sie wysadzić ten czołg hehe

 

Widziałem tę akcję MAVem :) chyba trójbój wpadł jak chłopaki eksplodowały...

Oczywiście, że taktyka niczym Czterej Pancerni ;] aż do czasu akcji Mersiego i Rudy padł ....

Pozdrawiam wczorajszą brygadę

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...