Skocz do zawartości

Battlefield 3 - online


waldusthecyc

Rekomendowane odpowiedzi

A ja wczoraj mialem najlepszy dzien latadlami ever ;-) nie wiem jak to mozliwe ale samo obejzenie filmiku jak gosciu kosi scoutem (ze dwie strony wczesniej) podnioslo moj skill o jakies 50% :-P. Co do wbijania gwiazdkiem w pukawkach to juz mam dosc bo ratio spadlo przez to masakrycznie jeszcze "tylko" snajperki (sic!) i shotguny. Bzdura ze kille z pistoletow liczone sa osobno dla tych z tlumikiem, latarka itp. itd

Odnośnik do komentarza

Ja mam takie pytanko. Zakupiłem Battlefielda 3 ponoć z działającym online passem. jak mogę sprawdzić czy kod jest wykorzystany ale nie zużywając go? Po prostu chce przejść singla i sprzedać lub wymienić na coś innego. Czy wbijając online passa od razu go wykorzystuje czy mogę jeszcze wtedy zrobić anuluj i kod nie zostanie zużyty? Pozdrawiam i proszę o odpowiedź.

Odnośnik do komentarza

Wiesz wszystko fajnie tylko praca, dziewucha i wiele gier na półce do ogrania - życia nie starczy. Niektórzy mówią, że można sprawdzić wpisując kod i nie kontynuować. Zobaczę dzisiaj jak wrócę do domu. pewnie do Battlefielda 3 to od cholery aktualizacji jest? Do singla warto je instalować czy to typowo patche pod multi? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

ja wczoraj nie pograłem, przerwa serwisowa spowodowała, że do 12 w nocy nie udało się połączyć (w sumie zgodnie z zapowiedzią). aż dziw bierze, że Ci się udało

Grałem po południu także nie było żadnego problemu. Dla zainteresowanych online już śmiga. Zawsze robią przerwy jak mam urlop grrrr

Odnośnik do komentarza

Litwin mozesz mi powiedziec,co daje skaner okolicy w mysliwcu?Bo odblokowalem dopiero i jakos nie widze specjanej roznicy

 

to samo co w czołgu , ale jest calkowicie nieprzydatny bo samolot tak szybko lata że nikogo nie zobaczy na radarze , potem odblokujesz lepszy radar z wielkim zasięgiem

Odnośnik do komentarza

Skarżypyta i konfident! ;)

 

Litwin mozesz mi powiedziec,co daje skaner okolicy w mysliwcu?Bo odblokowalem dopiero i jakos nie widze specjanej roznicy

 

 

Typ mi napisał"sigh hail bitch"nie będę tego tolerował :P Skaner jest lepszy niż nic,jak samolot jest za tobą i zaczyna strzelać to ci pokazuje jego pozycję na mini mapie,ale do radaru się nie umywa.

Edytowane przez Litwin25
Odnośnik do komentarza

Po wczorajszym a w zasadzie dzisiejszym w(pipi)u stwierdzam, że Merson to faktycznie cyborg.

 

@Łebi chłopie, ale Ty masz melodie do nawijania :D Nie wiem czy zdajesz sobie sprawę, ale chyba przez 1,5h non stop gadałeś. Nie, żeby mi to przeszkadzało, wręcz przeciwnie chciałem włączyć się do dyskusji nad sensem naszej egzystencji, nad przyszłością naszych dzieci w obliczu zagłady ze strony WaldeMara :rofl2: , ale żona przez to spać nie może.

Odnośnik do komentarza

Po wczorajszym a w zasadzie dzisiejszym w(pipi)u stwierdzam, że Merson to faktycznie cyborg.

 

@Łebi chłopie, ale Ty masz melodie do nawijania :D Nie wiem czy zdajesz sobie sprawę, ale chyba przez 1,5h non stop gadałeś. Nie, żeby mi to przeszkadzało, wręcz przeciwnie chciałem włączyć się do dyskusji nad sensem naszej egzystencji, nad przyszłością naszych dzieci w obliczu zagłady ze strony WaldeMara :rofl2: , ale żona przez to spać nie może.

 

mam to samo też drzeć ryja nie mogę, albo jak wybuchnę śmiechem i obudzę dzieci to wpie.rdol gwarantowany. BTW ustaliliśmy, że to powiem: merson to cheater, booster, wallhacker i prawdopodobnie pochodzi z rosyjsko-żydowskiej rodziny osiedlonej w Niemczech. No (pipi)a. przy statsach 1-7 dla niego w serii, jak mi wpadł ten 1 to mogłem tylko tańczyć na jego zwłokach (więcej już się nie udało :D)

Edytowane przez waldusthecyc
Odnośnik do komentarza

Po wczorajszym a w zasadzie dzisiejszym w(pipi)u stwierdzam, że Merson to faktycznie cyborg.

 

@Łebi chłopie, ale Ty masz melodie do nawijania :D Nie wiem czy zdajesz sobie sprawę, ale chyba przez 1,5h non stop gadałeś. Nie, żeby mi to przeszkadzało, wręcz przeciwnie chciałem włączyć się do dyskusji nad sensem naszej egzystencji, nad przyszłością naszych dzieci w obliczu zagłady ze strony WaldeMara :rofl2: , ale żona przez to spać nie może.

 

mam to samo też drzeć ryja nie mogę, albo jak wybuchnę śmiechem i obudzę dzieci to wpie.rdol gwarantowany. BTW ustaliliśmy, że to powiem: merson to cheater, booster, wallhacker i prawdopodobnie pochodzi z rosyjsko-żydowskiej rodziny osiedlonej w Niemczech. No (pipi)a. przy statsach 1-7 dla niego w serii, jak mi wpadł ten 1 to mogłem tylko tańczyć na jego zwłokach (więcej już się nie udało :D)

 

Kur.wa, dziś mam kaca moralnego. Wróciłem do chaty na gazie i włączyłem BFa na godzinkę bo i tak padnę (tak mi się zdawało). Penie to te soki z tesco, no bo przecież nie wódeczka z lodówki hehe. Nie wszystko chyba pamiętam ale wydaje mi się, że prawie rozwikłałem zagadkę wszechświata :)

 

Może i Mersona nie kosiliśmy tak jak bysmy chcieli ale uporem, metodyką działania i dzięki wzorowej komunikacji połączonej z finezyjną grą (no kto umie zrobić moonwalk'a i potrójnego haselhoffa w BF3, no kto! :D ), udało nam się zmusić tego antychrysta, którego imienia na M się nie wymienia, do ucieczki z podwiniętym ogonem... Tylko oddalający się stukot jego raciczek było słychać w oddali! HA! Na bank się będzie gęsto tłumaczył, że prądu zabrakło, że mama mu kabel od konsoli zabrała itp lecz prawda jest jedna - M to tchórz, nie dość, że ucieka z pola walki to jeszcze boi sie w oczy spojrzeć i wbija noże tylko w plecy! hehehehe

 

PS. Merson to cheater, booster, wallhacker i prawdopodobnie pochodzi z rosyjsko-żydowskiej rodziny osiedlonej w Niemczech. 8) :P

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

e tam cyborg normalnie grałem, myślałem że wczoraj kozbinio wyskoczy jak równy z równym na karabiny ale sie zdziwiłem kiedy kilka razy dostałem z usasa... odpowiedź mogła być tylko jedna :diablo:

 

nono, teraz jestem USAS whore, jeszcze 8 beretek, jeszcze 8 beretek, jeszcze 8 beretek.....

Odnośnik do komentarza

Gadałem dzisiaj z kumplem od fifki, który pracuje w dice przy rzeźbieniu patcha i dostałem w 100% pewne info o nowych zabawkach w pojazdach opancerzonych. Jako, że samoloty dostana w łatce status nietykalnych to dla balansu, byśmy my, gracze byli naprawdę zadowoleni chłopaki z dice zbalansują odpowiednio czołgi takim oto najnowocześniejszym wynalazkiem:

 

http://www.wykop.pl/...-z-korei-wideo/

 

Teraz Mersi nie będzie już nigdy musiał uciekać z czołgu!

Edytowane przez Łebi
Odnośnik do komentarza

No, wpadl obronca M-Comow :) Jeszcze tylko niszczyciel i snajpy :) Szczerze mowiac, po tym jak dowiedzialem sie od Was o co w tym chodzi, bylo znacznie latwiej, niz sie spodziewalem... Wystarczy sie przyczaic przy M-Comie i jak gosciu podbiega zeby podlozyc, to nie zabijac go od razu, tylko zaczekac az zacznie. Zdobylem to na pierwszym ładunku na kanalach, tym w budynku przy samych dokach, nawet raz przy tym nie ginac :) Tak czy inaczej, medal za to tez poki co wyglada na abstrakcje... :confused:

Odblokowalem tez w koncu to cale PP-19: magazynek na 50 pestek i praktycznie brak odrzutu sa za(pipi)iste, ale czasami mialem wrazenie, ze polowa z tych nabojow to slepaki... Ubicie tym kogos to niekiedy sztuka- odkladam i raczej do tego nie wroce...

Edytowane przez tommi___t
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...