Skocz do zawartości

Battlefield 3 - online


waldusthecyc

Rekomendowane odpowiedzi

"Patrzymy na to jak na serwis działający 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Mamy ludzi w Sztokholmie, w Ameryce Północnej i w innych regionach świata, którzy poświęcają temu każdą godzinę każdego dnia. 365 dni w roku. Mamy zespół operacyjny w DICE, który śledzi dane telemetryczne. Jak ludzie grają w naszą produkcję, jak możemy ulepszyć doświadczenie? Czy ludzie maja jakieś problemy? Czy serwery nie działają? Czy działają? Wszystkie tego typu rzeczy."

"Myślę, że sprawiedliwie będzie powiedzieć, że przyglądamy się temu. Jak wszystkie inne firmy szukamy sposobu na zmaksymalizowanie inwestycji i wyciągnięcie z niej jak najwięcej, a także aby więcej osób zagrało w nasz produkt. Może nas to zabrać w różne miejsca, ale na razie jeszcze nie mówimy o tym, gdzie dokładnie."

 

Co za je.bani hipokryci,zaraz wyjdzie że Bf3 jest bez wad a to gracze nie umieją grać,jeżeli do nowej gry będzie trzeba płacić dodatkowo za online to ja wysiadam z tego pociągu.Nie dość że obecne gry fps są poziomem trudności dla debili,co chwila save-y żebyś czasem się nie zawiesił(przykład MOH:F,jeden zgon i mapa od nowa) to jeszcze wypuszczają wersję beta za pełną kasę i szukają dodatkowego sposobu na wydymanie graczy.
Edytowane przez Litwin25
Odnośnik do komentarza

Chyba ich poyebało :( Najlepszya część : '... jak możemy ulepszyć doświadczenie? Czy ludzie maja jakieś problemy? Czy serwery nie działają? Czy działają? Wszystkie tego typu rzeczy.'' Lol . To ich dbanie o ''produkt końcowy'' spowodowało w moim przypadku odstawienie bf3 - i pewność na przyszłość, zero bf a w dniu premiery.A znając ich zapędy naprawcze - pewnie nigdy.

Odnośnik do komentarza

Dokładnie. Ja odejdę od EA jak dadzą abonament. Mogą dać za jakieś ulepszenia, ale za samą grę online - sorry to już nawet MMO przechodzą na FTP i model mikro-transakcji, mam nadzieję że gamingowe lemingi nie zapchają w ten sposób kabzy EA i proceder skończy się tak szybko jak się zaczął. Choć patrząc jak CoDzieci smarują sobie odbyty wazeliną przed każdym DLC, to mam wątpliwości :/

 

Our world is corrupted.

Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

Dokładnie. Ja odejdę od EA jak dadzą abonament. Mogą dać za jakieś ulepszenia, ale za samą grę online - sorry to już nawet MMO przechodzą na FTP i model mikro-transakcji, mam nadzieję że gamingowe lemingi nie zapchają w ten sposób kabzy EA i proceder skończy się tak szybko jak się zaczął. Choć patrząc jak CoDzieci smarują sobie odbyty wazeliną przed każdym DLC, to mam wątpliwości :confused:

 

Our world is corrupted.

 

Wiesz przynajmniej jak kupisz cod elite to masz wszystkie DLC za darmo,dostajesz dostep do turnieji z nagrodami(od koszulki po samochod),dlc miesiac wczesniej.Jak duzo grasz w CoD to sie oplaca.a czy Ea tak zrobi? watpie.

Edytowane przez zaq123456
Odnośnik do komentarza

też mi się marzy taka akcja z bojkotem produktu... ale powiedzcie - kiedy gracze tak naprawdę coś zbojkotowali na tyle skutecznie, żeby dać wydawcy/developerowi do myślenia? Przypominam sobie, że DRM od Ubisoftu na PC w końcu nie przeszło ale poza tym...?

Zawsze znajdzie się gromada kretynów, która zracjonalizuje sobie fakt, że w ich odbytach znalazł się właśnie nieco za duży korporacyjny ch...

Odnośnik do komentarza
Gość szpic

No te problemy z przenikaniem wróciły,wczoraj kolo koło mnie biegł do pasa w peronie a później 1 menda siedziała pod torami i tłukł z usasa.

one nie wracaja. One sa caly czas tylko trzeba wiedziec gdzie mava dac ;)

Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

A ja nie zagram, he he he he h... :confused:

 

Nawet się do EA dodzwonić nie mogę.

30sek szukania w google.

 

Uszkodzoną grę łącznie z pudełkiem i instrukcją ewentualnie dowodem zakupu należy wysłać na adres:

Wymiana Gier
Electronic Arts Polska
Ul. Iłżecka 26
02-135 Warszawa

Wymiana gier może zająć dwa-trzy tygodnie, ponieważ zamawiamy te gry z magazynu, ale w większości przypadków nie ma problemu.

Odnośnik do komentarza

Wczoraj widziałem typa,który miał ponad 4 tys killi z PP-19,jakiś masochista albo fan broni helgastów :P

 

albo fan bazaru i metra, bo 900/min potrafi siać spustoszenie + się za(pipi)iście szybko przeładowuje

 

I kąsa z siłą komara :P lub papierowego samolotu rzuconego pod wiatr :P

Edytowane przez Litwin25
Odnośnik do komentarza

Wczoraj widziałem typa,który miał ponad 4 tys killi z PP-19,jakiś masochista albo fan broni helgastów :P

 

albo fan bazaru i metra, bo 900/min potrafi siać spustoszenie + się za(pipi)iście szybko przeładowuje

 

I kąsa z siłą komara :P lub papierowego samolotu rzuconego pod wiatr :P

 

fakt, może zadaje strasznie małe obrażenia, lecz za to nadrabia szybkostrzelnością, co jest zarazem jej największy minus, gdyż naboje połyka niesamowicie szybko, i gdy nikt z teamu nie gra supportem to jesteś skazany na pistolet po 4/5 seriach z pp-19

 

EDIT: Dobra po głębszym teście stwierdzam że ta broń ssie po całości :D

Edytowane przez Grez
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...