Skocz do zawartości

Battlefield 3 - online


waldusthecyc

Rekomendowane odpowiedzi

G3A3-najgorszy shit .Ni to na długą odległość ,a ni na krótka ,21 pestek w sam raz do tego ,aby pozdobywać sobie asysty .Werdykt-Ssie.

 

 

Rate of Fire-500

 

Ammunition-20 [7.62x51mm NATO]

 

Range-LONG

 

ma mocną amunicję, lecz pojemność magazynka to żart a także szybkostrzelność. Mało ją używałem, musze obczaić :D

 

ale za to nie wiem, jak ludzie mogą używać broni typu 93r taki pistolety automatyczne to sie do niczego nie nadają

Odnośnik do komentarza

G3 było wg. wielu zbyt mocne w BC2 to ja teraz zlamili :P Dzisiaj jakiś festiwal dziwnych rzeczy w BF3,najpierw kolo na ognistej zaparkował SU35 pomiędzy zbiornikami na "A",nie wiem jak tego dokonał,później na wake wsiadłem do tunguski i nie mogłem z niej wysiąść,nie działały też żadne dodatki do niej,ale na koniec najlepsze puściłem flary jak rakieta leciała we mnie,z sekundę ciszy i słyszę że coś leci i beka taka że 1 igła zabiła pilota,czyli mnie a nie ruszona maszyna spadała na ziemię :P Do tego zastanawiają mnie baretki za wybicie wrogiej drużyny,czemu za to medalu nei dali?To chyba jedyna taka "luźna" baretka.

Odnośnik do komentarza

G3A3 nie ma mocnej ammo.Pluje wolno ,baardzo duży odrzut no i wydaje się baardzo ciężka :P .No i najlepiej nie instalować żadnej lunety .

 

ma duży kaliber i sieje postrach w szeregach przeciwników, lecz ten odrzut jest masakryczny (luneta 4x) i potrafi sprawić nie małe problemy. zobacze jeszcze jak się sprawuje z holo itp. celownikami.

Odnośnik do komentarza

puściłem flary jak rakieta leciała we mnie,z sekundę ciszy i słyszę że coś leci i beka taka że 1 igła zabiła pilota,czyli mnie a nie ruszona maszyna spadała na ziemię :P

No, mialem ostatnio identyko jak z Gesiorem heli na wake'u latalismy. Dostalismy raz, podchodzilem do ladowania zeby naprawiac, nagle drugi raz oberwalismy. Zginalem myslac, ze nas obu razem z heli rozwalili, wiec na luzie czekam na respe- nagle slysze, ze Gesior goraczkowo naprawia i pogania, zeby odlatywac :D Okazalo sie ze maszyna upadla bez szwanku :D Zdazylem na szczescie- ruszylismy i zdjelismy gnoja we wrogim heli :) Jednego killa w tamtym meczu zabraklo, zeby Gesior dwie baretki za powietrzne dostal :)

Do tego zastanawiają mnie baretki za wybicie wrogiej drużyny,czemu za to medalu nei dali?To chyba jedyna taka "luźna" baretka.

Jeszcze odrodzenia druzynowe no i niszczenie ladunkow, ale za to to akurat chyba nie dawali, bo by ludzie hurtowo te medale nabijali :)

Edytowane przez tommi___t
Odnośnik do komentarza

I trafiłem na (pipi)ą runde absurdów !! z początku wszyscy przeciwnicy siedzieli na dachach, a później doatałęm raz pecha i gra się z(pipi)ała, że jak nie biegłem do na ekranie pojawiały się jakieś fioletowo-zielono-czarne figury zasłaniając cały obraz, po czym gra mi się całkowicie zwiesiła, i po cholere ściągałem na nowo te z(pipi)e mapki ??

czyli dzisiaj zaliczam powrót do Killzona. Tam nie ma takiego odpierdalania

Edytowane przez Grez
Odnośnik do komentarza

G3A3-najgorszy shit .Ni to na długą odległość ,a ni na krótka ,21 pestek w sam raz do tego ,aby pozdobywać sobie asysty .Werdykt-Ssie.

 

 

 

Uuu to smutek WaćPanie, bo G3 w BC2 to była moja pierwsza platynka za 1000 killi. Widzę ze to co podobało mi sie w Bc2 to jest zmaszczone, podobn a historia jest z Abakanem (świetny w bc2)

Odnośnik do komentarza
G3A3-najgorszy shit .Ni to na długą odległość ,a ni na krótka ,21 pestek w sam raz do tego ,aby pozdobywać sobie asysty .Werdykt-Ssie.

Może czas nauczyć się władać tym karabinem a nie pisać głupoty? G3 to nadal armata tyle, że nie jest to broń do CC (jak F2k czy Famas) i nie do full auto. Mam na nim ponad 500 fragów i nie narzekam.

Odnośnik do komentarza
Gość Darude
G3A3-najgorszy shit .Ni to na długą odległość ,a ni na krótka ,21 pestek w sam raz do tego ,aby pozdobywać sobie asysty .Werdykt-Ssie.

Może czas nauczyć się władać tym karabinem a nie pisać głupoty? G3 to nadal armata tyle, że nie jest to broń do CC (jak F2k czy Famas) i nie do full auto. Mam na nim ponad 500 fragów i nie narzekam.

Tak się składa ,że ograłem wszystkie bronie (bardzo dokładnie) i stwierdzam ,że G3 jest najsłabsze i mało w jakiej sytuacji się sprawdza . Armata ?no to ja polecam zagrać chętnym tak z 15 meczy zeby sami się przekonali co to za armata. ;)

Edytowane przez Darude
Odnośnik do komentarza

(pipi), ja chcę powrotu do quake'a, gdzie liczył się skill, a nie jak bardzo (pipi)ony snajper wejdzie na tyły i wejdzie w karton aby napierdalać w plecy. (pipi)e kartony i krzaki wszystkie lamusy się w nich chowają i w plecy serie władowują, suki jedne. Dzisiaj napisałem do jednego że jest famasową (pipi)ą, a on, riposta, że zdobył więcej pkt odemnie :confused: sorry spędziłem z 5 minut tłumacząc jaką to jest skończoną ciotą, a typ się cieszy, że zdobył więcej pkt. (w tym żałosne ratio zdoby 9/9) i się podnieca z tak żenującą wymówką, (pipi)y gówniarz. Nie ma to jak dzieciaki, które nie spojrzą prawdzie w oczy że są pizdami.

 

jak wejdzie ps4/xbox720 to wszystkie dzieci bedą się podniecać, jak to mogą wsadzić sobie w dupe krzaki i przykampić, będą wpierdalać kartony i inny syf w którym pozostaną niezauważeni.

 

DICE są geniuszami,ze stworzyli grę która czasami potrafi bawić, a kiedy indziej w(pipi)ia po całości.

 

Największy minus gier multiplayerowych jest taki, że są multiplayerowe ! !

Edytowane przez Mendrek
Bez prywaty proszę, bo będzie +20 %
  • Plusik 2
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

(pipi), ja chcę powrotu do quake'a, gdzie liczył się skill, a nie jak bardzo (pipi)ony snajper wejdzie na tyły i wejdzie w karton aby napierdalać w plecy. (pipi)e kartony i krzaki wszystkie lamusy się w nich chowają i w plecy serie władowują, suki jedne. Dzisiaj napisałem do jednego że jest famasową (pipi)ą, a on, riposta, że zdobył więcej pkt odemnie :confused: sorry spędziłem z 5 minut tłumacząc jaką to jest skończoną ciotą, a typ się cieszy, że zdobył więcej pkt. (w tym żałosne ratio zdoby 9/9) i się podnieca z tak żenującą wymówką, (pipi)y gówniarz. Nie ma to jak dzieciaki, które nie spojrzą prawdzie w oczy że są pizdami.

 

jak wejdzie ps4/xbox720 to wszystkie dzieci bedą się podniecać, jak to mogą wsadzić sobie w dupe krzaki i przykampić, będą wpierdalać kartony i inny syf w którym pozostaną niezauważeni.

 

DICE są geniuszami,ze stworzyli grę która czasami potrafi bawić, a kiedy indziej w(pipi)ia po całości.

 

Największy minus gier multiplayerowych jest taki, że są multiplayerowe !!

 

To dla przeciwwagi dam ci plusa.Niestety tak jest jak gra trafia do coraz większego grona,siłą rzeczy coraz więcej dzieci z COD się w niej pojawia.Ja czasami też tak mam,że ginę kilka razy by zdjąć blachę takiej pipce,ale gdy na następnej mapie są samoloty,to wiem ze to dziecko pierwsze tam wsiądzie i wtedy gnoje gnoja :P tak,że latanie mu do głowy nie przyjdzie i jeszcze ich śmieszne PW,kampie w samolocie?Hipokryto,robiłeś to samo,a jak to takie łatwe to sam się naucz.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...