Skocz do zawartości

Battlefield 3 - online


waldusthecyc

Rekomendowane odpowiedzi

Ja ostatnio zrespilem sie raz przypadkiem w jecie i musialem chwile polatac- ja pieprze, nie mam pojecia, jak wy ogarniacie to dziadostwo... Toż to jeszcze gorsze do opanowania niz snajperki... :confused:

Także ostatnio zacząłem latać i muszę powiedzieć, że nie jest tak źle. Fakt, że każdy zakręt sprawia mi trudność, ale można ogarnąć. "hamowanie" i przełączenie R3 sporo pomaga :P

Odnośnik do komentarza

No tak, tyle, że jest pewna zasadnicza różnica pomiędzy naszymi zdolnościami w lataniu jetami (jak niebo a ziemia).

 

I w snajperce jest ciężkie zapamiętanie czasu lotu pocisku a także jego trajektorii

 

To później wchodzi w krew,że jak celujesz z 12 razy to sam już dobierasz odległość i na ogół trafiasz.Mogę podpowiedzieć ze ok.400 metrów to jest pierwsza kreska :P Na normalu fajnie się lata,bo można sobie spotować,ale uleczanie się maszyn zabija fun.Wczoraj wziąłem rakietę p-z do samolotu i jakie to uczucie jak przelatujesz nad czołgiem,chwilę później dogania go twoja rakieta i wpadają 2 kille :P Ale na to można sobie pozwolić tylko jak są mało ogarnięci piloci.Wczoraj kolo z 26 lvl zaparkował an naszym lotnisku i fakt zaskoczył mnie i zabił w SU-35,ale później zrespiłem się obok,ściągnąłem go z M4A1 i tłukłem ich bazę ze zdobycznego samolotu,ten kolo też padł ofiarą mojego nalotu :P po meczu grzecznie podziękowałem za samolot

Odnośnik do komentarza

Jak taka lama jak ja nauczała się walić heady po prawie 1 km to każdy się nauczy :P

 

tabela skilla:

1.cyborg

2.mistrz

3.chińczyk

4.b.dobry

5.w miarę ogarnia.............................. /\

6.lama (Litwin ?? no way! jak coś to... | znacznie wyżej

7.cienias

8.weź się schowaj (tutaj jestem ja :) )

9. :sleep:

10.camperska pinda

 

po pierwsze na pewno nie jesteś lamą

po drugie nawet jeżeli lama to i tak dzielą nas lata swietlne przeleciane samolotem i dekady skilla

Edytowane przez Grez
Odnośnik do komentarza

To miłe ale to kwestia ogrania,jak powiedział mój chorąży w wojsku do osoby,która nie mogła się czegoś nauczyć:"nauka to wielokrotność powtarzania danej czynności,jednym przychodzi to szybciej,innym wolniej,ale każdy może się nauczyć" :P Mnie najbardziej boli ze są kolesie z 14 lvl orła,którzy są lepszymi lotnikami ode mnie,ale to jak w kulturystyce,genów się nie przeskoczy,tak samo tutaj nie przeskoczę tego ze zbyt późno zacząłem uczyć się latać i tego ze ktoś ma po prostu dryg do tego.

Edytowane przez Litwin25
Odnośnik do komentarza
Gość Darude

Latanie latadłami jest nudne przynajmniej dla mnie .Do tego wysyp idiotów którzy wlatują w ciebie i zaliczasz pecha. Przy trafieniu to najczęściej jest asysta za stracenie pojazdu ,nuda :P.

Edytowane przez Darude
Odnośnik do komentarza
Gość szpic

tabela skilla:

1.cyborg

2.mistrz

3.chińczyk

4.b.dobry

5.w miarę ogarnia.............................. /\

6.lama (Litwin ?? no way! jak coś to... | znacznie wyżej

7.cienias

8.weź się schowaj (tutaj jestem ja :) )

9. :sleep:

10.camperska pinda

 

ciekaw jestem do której grupy mnie bys zaliczyl :rofl2:

Edytowane przez szpic
Odnośnik do komentarza

Jak Litwin pisze, że jest lama to jest i tyle. Wtajemniczeni wiedza jak Litwin sobie radzi. Wiadomo, że w trójmieście mieszka i dorabia wypakowywaniem gołymi rękoma kontenerowców. Jakoś, jeszcze za czasów bc2 z jednego kontenera wysypało mu się stado chińczyków, w zamian za milczenie 30 osobowa skośnooka rodzina oddała mu małego chłopczyka. Litwin trzyma go w piwnicy, faszeruje stymulantami i zmusza do ciorania w wiadomo jaki tytuł. My sobie z Litwinem przez hs gadamy a na padzie, tak naprawdę, zaiwania mały, żółty cyborg.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jak Litwin pisze, że jest lama to jest i tyle. Wtajemniczeni wiedza jak Litwin sobie radzi. Wiadomo, że w trójmieście mieszka i dorabia wypakowywaniem gołymi rękoma kontenerowców. Jakoś, jeszcze za czasów bc2 z jednego kontenera wysypało mu się stado chińczyków, w zamian za milczenie 30 osobowa skośnooka rodzina oddała mu małego chłopczyka. Litwin trzyma go w piwnicy, faszeruje stymulantami i zmusza do ciorania w wiadomo jaki tytuł. My sobie z Litwinem przez hs gadamy a na padzie, tak naprawdę, zaiwania mały, żółty cyborg.

 

Kurde wyszło to :P

latając pół godziny temu z litwinem poczułem moc bf'a znowu. zawiśnięcie heli przed hangarem, on odpala rakiety w ściany, a ja na działku zajmuję się towarzystwem w środku, bezcenne. i staty jak w bc2, 39-6, jejeje ;)

 

No mecz udany,szkoda tylko dorysowujących się latarni :P jak lata się nisko to jest to problem,byłoby więcej killi a mniej zgonów.

 

 

Ty wbiłeś 38 killi z vipera?

 

http://battlelog.bat...06/4/179749130/

 

Jeśli tak to szok :P

Edytowane przez Litwin25
Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

zanim zrobicie jeszcze lodzika Litwinowi to powiedzie proszę - czy w samolocie da sie regulować prędkość lotu? W sensie hamować, bo afterburner to ja znam :)

Bo nie wiem jak maksymalnie sciesniac zakrety i przegrywam dogfajty

 

L2 do oporu i samolot zwalnia..

Odnośnik do komentarza

zanim zrobicie jeszcze lodzika Litwinowi to powiedzie proszę - czy w samolocie da sie regulować prędkość lotu? W sensie hamować, bo afterburner to ja znam :)

Bo nie wiem jak maksymalnie sciesniac zakrety i przegrywam dogfajty

 

L2 do oporu i samolot zwalnia..

 

Hmmm myślałem ze to tylko moje wrażenie. To muszę szukać innego sposobu. Problem polega na tym, ze lecę za kolesiem, on robi JEDEN zwrot i już go nie mogę znaleźć. Sytuacja odwrotna: kOles leci za mną, robię milion zwrotów, beczki

I inne kombinacje tak ze w sumie to sam nie wiem gdzie jestem a o tak chwili mam zgon z karabinka :(

Odnośnik do komentarza

zanim zrobicie jeszcze lodzika Litwinowi to powiedzie proszę - czy w samolocie da sie regulować prędkość lotu? W sensie hamować, bo afterburner to ja znam :)

Bo nie wiem jak maksymalnie sciesniac zakrety i przegrywam dogfajty

 

L1,postawienie go na 90 stopni i pionowo w dół :P Nie jest to łatwe,ale mi się udaje z 95% graczy.

Odnośnik do komentarza
Gość szpic

zanim zrobicie jeszcze lodzika Litwinowi to powiedzie proszę - czy w samolocie da sie regulować prędkość lotu? W sensie hamować, bo afterburner to ja znam :)

Bo nie wiem jak maksymalnie sciesniac zakrety i przegrywam dogfajty

 

L1,postawienie go na 90 stopni i pionowo w dół :P Nie jest to łatwe,ale mi się udaje z 95% graczy.

pozostałe 5% wyskakuje ? ;)

Odnośnik do komentarza

W samolotach powinny być podstawowe wskaźniki wysokości i prędkości, choćby uproszczone, No i przy locie poziomym powinno dać się tak zwolnić aby samolot stracił siłę nośną (tak dla lekkiego utrudnienia :) )

Są przecież... (cyferki w takich prostokącikach w górnej części HUDa)

 

Aż będę musiał sprawdzić hehe

 

L1,postawienie go na 90 stopni i pionowo w dół

 

Czyli jak? L1, pionowo w górę a potem beczka przez plecy?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...