Skocz do zawartości

Battlefield 3 - online


waldusthecyc

Rekomendowane odpowiedzi

razem z mersonem. I kaleczysz trochę polski, wydaje mi sie, ze jesteś Niemcem :D

 

Jeszcze kilka takich postów i uzbierasz z 10 plusów :P

 

 

Nie udało mi się zestrzelić z rakiety p-z heli zwiadowczego,albo wtedy byłem namierzony przez kogoś laser,albo kolo namierzył mnie najpierw a później szybko przełączył się na rakietę.

Edytowane przez Litwin25
Odnośnik do komentarza

Kurde, Gęsior, jak o tym ostatnim meczu na Wake'u pomysle, to jeszcze sie wpieniam... :verymad: Czlowiek o 3. w nocy to juz nie mysli trzezwo jednak- jak te dwa lemingi doslownie...

Nie wiem, po ilu zgonach oprzytomnialem na tyle, zeby w koncu inzyniera zamiast supporta wziac i we dwoch go naparzac stingerami...

O wziaciu czolgu i zdjeciu typa rakietami nawet nie wspomne, a jak juz w koncu doszlismy do tego, to oczywiscie zdazyli nam tunguske pod(pipi)ic i wzieci w dwa ognie znowu zdechlismy.

O opcji z soflamem i javelinem tez w ogole nie pomyslelismy...

 

Ale generalnie to prze(pipi)ane bylo, ze zadnego wsparcia lotnictwa nie mielismy- jak u wroga heli razem z jetami lataja, to samemu w heli (pipi) zdzialasz... Tak naprawde to w tym meczu trzeba bylo od poczatku wbic do czolgu i jezdzic, zajmowac flagi i zdejmowac ten cholerny helikopter zanim na dobre wyleci z lotniskowca. Ehhh...

 

Ale ta tunguska to naprawde potezna zabawka- nie myslalem :)

Odnośnik do komentarza

Kurde, Gęsior, jak o tym ostatnim meczu na Wake'u pomysle, to jeszcze sie wpieniam... :verymad: Czlowiek o 3. w nocy to juz nie mysli trzezwo jednak- jak te dwa lemingi doslownie...

Nie wiem, po ilu zgonach oprzytomnialem na tyle, zeby w koncu inzyniera zamiast supporta wziac i we dwoch go naparzac stingerami...

O wziaciu czolgu i zdjeciu typa rakietami nawet nie wspomne, a jak juz w koncu doszlismy do tego, to oczywiscie zdazyli nam tunguske pod(pipi)ic i wzieci w dwa ognie znowu zdechlismy.

O opcji z soflamem i javelinem tez w ogole nie pomyslelismy...

 

Ale generalnie to prze(pipi)ane bylo, ze zadnego wsparcia lotnictwa nie mielismy- jak u wroga heli razem z jetami lataja, to samemu w heli (pipi) zdzialasz... Tak naprawde to w tym meczu trzeba bylo od poczatku wbic do czolgu i jezdzic, zajmowac flagi i zdejmowac ten cholerny helikopter zanim na dobre wyleci z lotniskowca. Ehhh...

 

Ale ta tunguska to naprawde potezna zabawka- nie myslalem :)

 

Graliście do 3? Kurna, Gęsior, o której ty zaczynasz grać? :)

Nie wiem tommi jak tobie poszło ale ja wczoraj na minusie skończyłem - 6 zwycięstw i 10 porażek zespołowych...

Konkluzja wieczoru - hardcore ssie pauke po całości... Daleki jestem od tego żeby kogoś o cziterstwo oskarżać ;) jak marudzący Coma (czemu wy wszyscy (ok, niektórzy) jesteście tacy marudni w czasie grania? Ratio rzędu 20-2 w czołgu to żaden wyczyn a już na pewno nie czit) ) ale jakieś dziwne ograniczenia w tym trybie - o co cho z tymi respawnami? Plusik - kille wpadają od trafienia w piętę albo czubek ciulika więc można biegać nawet z pistoletami na wodę...

Odnośnik do komentarza

Graliście do 3? Kurna, Gęsior, o której ty zaczynasz grać? :)

Nie wiem tommi jak tobie poszło ale ja wczoraj na minusie skończyłem - 6 zwycięstw i 10 porażek zespołowych...

Konkluzja wieczoru - hardcore ssie pauke po całości... Daleki jestem od tego żeby kogoś o cziterstwo oskarżać ;) jak marudzący Coma (czemu wy wszyscy (ok, niektórzy) jesteście tacy marudni w czasie grania? Ratio rzędu 20-2 w czołgu to żaden wyczyn a już na pewno nie czit) ) ale jakieś dziwne ograniczenia w tym trybie - o co cho z tymi respawnami? Plusik - kille wpadają od trafienia w piętę albo czubek ciulika więc można biegać nawet z pistoletami na wodę...

Chyba do 3:20 nawet :) a Gesior jeszcze dluzej zostal pozniej, ale on pojawil sie naprawde pozno, jak juz praktycznie sam na placu boju bylem :)

U mnie identyko wczoraj: 6/10 To ostatnio (jak gramy ekipą) naprawde rzadko sie zdarza, ale jednak sie zdarza. Coz, we mnie to tylko wzmaga rzadze rewanzu :) Po takim dniu wstaje nastepnego ranka (albo raczej poludnia :D ) rozdrazniony i tylko mysle o tym, zeby sie odegrac :D Za jakies pol godzinki wpadne byc moze na godzinke- dwie jakby co ;)

Co do HC to jak dla mnie to tez lipa. Co prawda paradoksalnie akurat te mecze na hc wygralismy, ale mnie tylko wpienial ten tryb. Ok.,rozumiem jeszcze wieksze zadawanie obrazen, brak kill cama czy spotowania, ale ten brak mozliwosci respy na plecach ziomka to dla mnie kretynstwo. Pare razy widzialem, ze w czolgu siedzisz i walczysz, chcialem wbic i wesprzec, a tu lipa...

Slowem, przybylem, zobaczylem, zwyciezylem, ale wiecej nie wroce...

 

W ogole wczoraj jakis wieczor niedokonczonych spraw byl: zostalo mi do zadania 5 min. na sharquim do pelnych 2h i 1 kill DPV (jednego kolesia uratowala palma), 2 min z 20h w heli do medalu, tego gnoja w heli na Wake'u tez nie zdazylismy z Gesiorem zgnoic.

 

W ogole niech mi ktos jeszcze napisze, gdzie tego BTR-90 znajde, bo tych 10 killi mi tez jeszcze brakuje? Kiedys w czasie meczu pytalem i mowiliscie o Omanskim przy C, ale wczoraj tam tylko czolg byl zwykly :confused: Czy to tylko w czasie zwyklego podboju wystepuje, a nie podboj i najazd?

Edytowane przez tommi___t
Odnośnik do komentarza

 

W ogole niech mi ktos jeszcze napisze, gdzie tego BTR-90 znajde, bo tych 10 killi mi tez jeszcze brakuje? Kiedys w czasie meczu pytalem i mowiliscie o Omanskim przy C, ale wczoraj tam tylko czolg byl zwykly :confused: Czy to tylko w czasie zwyklego podboju wystepuje, a nie podboj i najazd?

 

Jak dobrze pamiętam to tylko zwykły podbój, najlepiej wbijaj się na serwery nie mające w nazwie B2K.

No mi wczoraj też nie szło, ale zwalam to na braku u mego boku złotego trunku :turned: dziś zrobiłem już zapasik więc liczę ze będzie lepiej :P

Odnośnik do komentarza

Jak dobrze pamiętam to tylko zwykły podbój

Tak, dzieki, jezdzilem nim przed chwila- Zatoka Omanska, zwykly podboj. Nie wiem niestety, gdzie dokladnie sie respi, bo dosiadlem sie do kolesia na srodku mapy, ale jest tam na bank. Niestety zabilem tylko dwoch- jakas posucha z przeciwnikami byla, no i pare asyst zamiast killi. Ale teraz to juz nie potrwa dlugo- jeszcze tylko tych 8 killi mi brakuje i biore MK3A1 :D A wtedy- drżyjcie narody :D

 

PS: Dzis juz wszystko wrocilo do normy: z/p = 8/1 :)

Edytowane przez tommi___t
Odnośnik do komentarza

BTR jest na respie ruskich,koło działka AA na omańskiej w podboju.Mnie wkurza ze jak np. unieszkodliwię heli w samolocie i mnie ktoś rozwali przed ich zgonem,to zamiast killa z samoloty wpada tylko zabity.Dzisiaj miałem pojedynek z kolesiem,który naprawdę dobrze ścinał,wygrał 3:1 i mu pisze czy coś czituje,bo go trafiłem i nie miał nawet dymka,ale pełna kultura,bez wyzwisk a on do mnie że jestem gorszy(wcale nie pisałem ze jestem lepszy)i że mnei ownował na Kaspianie :P Kurde 3:1 to teraz już dominacja :P

Edytowane przez Litwin25
Odnośnik do komentarza

BTR jest na respie ruskich,koło działka AA na omańskiej w podboju.Mnie wkurza ze jak np. unieszkodliwię heli w samolocie i mnie ktoś rozwali przed ich zgonem,to zamiast killa z samoloty wpada tylko zabity.Dzisiaj miałem pojedynek z kolesiem,który naprawdę dobrze ścinał,wygrał 3:1 i mu pisze czy coś czituje,bo go trafiłem i nie miał nawet dymka,ale pełna kultura,bez wyzwisk a on do mnie że jestem gorszy(wcale nie pisałem ze jestem lepszy)i że mnei ownował na Kaspianie :P Kurde 3:1 to teraz już dominacja :P

 

A jakie są sposoby na czitowanie w odrzutowcach by obrażeń nie było? Bo hacki softu to na konsoli raczej nie hehe

Odnośnik do komentarza

BTR jest na respie ruskich,koło działka AA na omańskiej w podboju.Mnie wkurza ze jak np. unieszkodliwię heli w samolocie i mnie ktoś rozwali przed ich zgonem,to zamiast killa z samoloty wpada tylko zabity.Dzisiaj miałem pojedynek z kolesiem,który naprawdę dobrze ścinał,wygrał 3:1 i mu pisze czy coś czituje,bo go trafiłem i nie miał nawet dymka,ale pełna kultura,bez wyzwisk a on do mnie że jestem gorszy(wcale nie pisałem ze jestem lepszy)i że mnei ownował na Kaspianie :P Kurde 3:1 to teraz już dominacja :P

 

A jakie są sposoby na czitowanie w odrzutowcach by obrażeń nie było? Bo hacki softu to na konsoli raczej nie hehe

Nie wiem,dlatego go pytałem :P

Odnośnik do komentarza

BTR jest na respie ruskich,koło działka AA na omańskiej w podboju.Mnie wkurza ze jak np. unieszkodliwię heli w samolocie i mnie ktoś rozwali przed ich zgonem,to zamiast killa z samoloty wpada tylko zabity.Dzisiaj miałem pojedynek z kolesiem,który naprawdę dobrze ścinał,wygrał 3:1 i mu pisze czy coś czituje,bo go trafiłem i nie miał nawet dymka,ale pełna kultura,bez wyzwisk a on do mnie że jestem gorszy(wcale nie pisałem ze jestem lepszy)i że mnei ownował na Kaspianie :P Kurde 3:1 to teraz już dominacja :P

 

A jakie są sposoby na czitowanie w odrzutowcach by obrażeń nie było? Bo hacki softu to na konsoli raczej nie hehe

Nie wiem,dlatego go pytałem :P

 

I się dziwisz czemu koleś się wkur.wia jak "kulturalnie" go o cziterstwo posądzasz... hehehe

Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

Cześć!

 

Także macie z "glichowaną" rangę w grze? Pokazuje mi, że mam 100 lvl w statach, a na liście nic się nie wyświetla. Tak się dzieje odkąd wbiłem 83 lvl.

 

Z dużo ilością osób już tak się spotkałem i sądziłem że to są oszuści :) i tak ich EA karze ?

 

Blad w grze,zadni oszusci.Jak ktos oszkuje dostaje reset statow. W patchu maja to naprawic.

Edytowane przez zaq123456
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...