Skocz do zawartości

Battlefield 3 - online


waldusthecyc

Rekomendowane odpowiedzi

prawda jest taka, że jak wbijałem setkę USASem, to i na Caspianie po 10-15 killi wpadało. nawet jak kolo chował się w oknie (stacja benzynowa na D) to spokojnie z 50 metrów pizg pizg pizg i zza ściany go zdejmowałem. wbicie medalu za shotguny to jeden z najszybszych medali ever.

 

podoba mi się, że jest więcej kombinowach serwerów:

- urban warfare (mniejsze mapy i pomieszane tryby: podbój, rush i tdm)

- most popular (tutaj to już w ogóle trzeba patrzeć wcześniej o co chodzi)

Odnośnik do komentarza

co sądzicie o ump-45? latam z nim ciągle inżynierem (holo) i broń naprawdę daje radę, jedynie kuleje na większych dystansach. później odblokowuje się jakąś lepszą pukawkę dla niego?

 

z usasa wystarczy strzelać parę centymetrów w ziemię od wroga i też zabija? leżąc za betonowym murkiem koleś mnie tak ściągnął, a nawet palca za ten murek nie wychyliłem.

 

kolejna sprawa to miny - podbiegam do czołgu, stawiam jedną z tyłu, dwie z boku i odbiegając zawsze rzucam w nie granatem, żeby wybuchły, bo tak to nie ma szans na eksplozję. ma ktoś jakiś wygodniejszy sposób?

Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

co sądzicie o ump-45? latam z nim ciągle inżynierem (holo) i broń naprawdę daje radę, jedynie kuleje na większych dystansach. później odblokowuje się jakąś lepszą pukawkę dla niego?

 

z usasa wystarczy strzelać parę centymetrów w ziemię od wroga i też zabija? leżąc za betonowym murkiem koleś mnie tak ściągnął, a nawet palca za ten murek nie wychyliłem.

 

kolejna sprawa to miny - podbiegam do czołgu, stawiam jedną z tyłu, dwie z boku i odbiegając zawsze rzucam w nie granatem, żeby wybuchły, bo tak to nie ma szans na eksplozję. ma ktoś jakiś wygodniejszy sposób?

 

W BF3 niema magnum ammo,wiec bron lepsza juz nie bedzie. Usas wystarczy strzelac w przod i zawsze kogos zabije. A co do min to nie warto tym grac,bo kazdy je widzi z daleka.

Odnośnik do komentarza

co sądzicie o ump-45? latam z nim ciągle inżynierem (holo) i broń naprawdę daje radę, jedynie kuleje na większych dystansach. później odblokowuje się jakąś lepszą pukawkę dla niego?

 

z usasa wystarczy strzelać parę centymetrów w ziemię od wroga i też zabija? leżąc za betonowym murkiem koleś mnie tak ściągnął, a nawet palca za ten murek nie wychyliłem.

 

kolejna sprawa to miny - podbiegam do czołgu, stawiam jedną z tyłu, dwie z boku i odbiegając zawsze rzucam w nie granatem, żeby wybuchły, bo tak to nie ma szans na eksplozję. ma ktoś jakiś wygodniejszy sposób?

 

Miny są praktycznie nieskuteczne odkąd możną je spotować,dlatego kładę np. wszystkie w jedno miejsce,dzięki czemu w termowizji wygląda jak jedna i w takich miejscach,które się z zasady świecą,jak worki z piaskiem koło flag.

 

Wczoraj jeden kolo przecenił działanie USAS-a,przelatywałem koło niego Havociem a on zaczął do mnie strzelać :P Swoją drogą latając Havociem czuję się jakbym sterował workiem ziemniaków.

Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

Gościu z Dice potwierdził że jutro będzie tylko data patcha a nie sam patch zdanie zakończył takim znaczkiem =) jestem za stary więc nie wiem co to znaczy. :).

 

=) = :),szkoda. Miejmy nadzieje,ze chociaz bedzie w marcu

Edytowane przez zaq123456
Odnośnik do komentarza

idiotów biegających z usasem po otwartym terenie nie brakuje :P.

Idiotow gadajacych glupoty rowniez... Majac prawie tys. killi USAS-em mysle, ze moge sie wypowiedziec i wierz mi, ze na otwartym terenie i na duza odleglosc tez da sie nim spokojnie zabijac (wlacznie np. z waleniem w biegajacych kolesi czy ze zdejmowaniem snajperow z żurawi).

 

Moze po prostu do tego tez odpowiedni skill potrzebny jest? :P

Edytowane przez tommi___t
Odnośnik do komentarza
Gość Darude

idiotów biegających z usasem po otwartym terenie nie brakuje :P.

Idiotow gadajacych glupoty rowniez... Majac prawie tys. killi USAS-em mysle, ze moge sie wypowiedziec i wierz mi, ze na otwartym terenie i na duza odleglosc tez da sie nim spokojnie zabijac (wlacznie np. z waleniem w biegajacych kolesi czy ze zdejmowaniem snajperow z żurawi).

 

Moze po prostu do tego tez odpowiedni skill potrzebny jest? :P

Ale o co chosi ?(drapie się w czoło )przecież o tym zem powiadał .

Odnośnik do komentarza
Gość szpic

heh wystarczy teraz że jak podbiegniesz do byle jakiego czołgu z przeciwnikiem to gdy ten cie straci ze wzroku abo będzie widział ze kręcisz sie obok niego to wysiądzie z niego, nawet jak grasz snajperem czy medykiem lol

najgorzej jak dostaniesz c4 i te mysli -> wie czy nie wie o bugu xD

Odnośnik do komentarza

Ostatnio przez te mieszane serwery tępę tłuki stały się gorsze niż boty na easy, nosz ku.rwa jak dzieci we mgle normalnie.

 

Co do tego, że wysiadają to czesto jak podbiegniesz wsparciem, i poudajesz że coś podkładasz, to wysiadają :P Chociaż wysiadanie niewiele daje jak naprawdę podkładasz, zwykle i tak jak się pośpieszę to wysadzę czołg, siebie i wroga który akurat stoi jeszcze obok ;)

 

O co chodzi z bugiem C4?

Odnośnik do komentarza

Ktos z was uzywa moze tego headseta stereo sony 7.1? Jak to sie sprawuje (mam na mysli glownie wygode przy kilkugodzinnym posiedzeniu oraz dzwiek przestrzenny- to 7.1 dziala faktycznie czy jest zwykle stereo, a reszta to sciema marketingowa)?

Bede wdzieczny za opinie- zastanawiam sie nad kupnem, zeby nie musiec kombinowac z normalnymi sluchawkami i zwyklym headsetem jednoczesnie...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...