Skocz do zawartości

Battlefield 3 - online


waldusthecyc

Rekomendowane odpowiedzi

Juz oficjalnie ps3,27marca. PC i xbox brak ETA http://blogs.battlef...will-come-soon/

 

No w końcu. Wczoraj z ekipą polaków grałem i tak cały czas każdy narzekał na FAMASy i USASy. :E To teraz pustki się zrobią i k/d ratio pewnie co poniektórym pójdzie w dól. :E

 

-Reduced the black screen fade in time on spawn. The fade is still necessary for properly streaming in loading content at spawn, but it has been substantially reduced.

Dobrze i źle. Dobrze dlatego, że skończy się kradzież pojazdów, a źle bo fajnie było zabijać na strefie śmierci. :E

 

Laser Guided missiles can now be distracted by Flares.

Trzeba będzie powtarzać namierzanie laserowo. Szkoda. :(

 

-Added Extended Mags to the ASVAL. The Extended Mags can be unlocked at 200 kills with the AS VAL.

Super! Te 21 naboi czasem nie starczyło na jednego gracza.

 

Semiautomatic and automatic shotguns firing FRAG rounds now do slightly less splash damage.
USAS-12: Increased the initial recoil. Reduced the total pellets fired from 12 to 9. The USAS 12 has a higher ROF

Żegnaj USAS. :D Mógłby mi ktoś wytłumaczyć co znaczy ROF?

 

-KH2002: No Change. The KH2002 is locked to burst fire, with a high rate of fire and a large muzzle drift the weapon favors accurate mid-range fire.

Uff i dobrze, ta broń jest prawie idealna. :E :P

 

Generalnie to zmiany na plus. Zobaczymy jak wyjdzie w praniu.

 

-FAMAS: The FAMAS combines an extreme rate of fire with extreme recoil making it very difficult to use at anything other than close quarters combat. Due to update restrictions, the FAMAS had different stats on all 3 platforms. The FAMAS is now uniform on all platforms and now has the correct 25 round magazine.

Czy co? Te 25 naboi chyba tylko na asystę starczy. :D

Edytowane przez Kuba0101
Odnośnik do komentarza

Mam wrazenie, ze srednio rozumiesz co tam jest napisane

 

-Reduced the black screen fade in time on spawn. The fade is still necessary for properly streaming in loading content at spawn, but it has been substantially reduced.

Dobrze i źle. Dobrze dlatego, że skończy się kradzież pojazdów, a źle bo fajnie było zabijać na strefie śmierci. :E

Tutaj to juz calkowicie pusciles wodze fantazji. Jest mowa o czarnym ekranie ktory sie pojawia podczas spawnu, zeby wszystko sie zdazylo zaladowac i ze czas zostal skrocony. A Ty wyjezdzasz z kradzieza pojazdow oO

 

Laser Guided missiles can now be distracted by Flares.

Trzeba będzie powtarzać namierzanie laserowo. Szkoda. :(

Gdzie tu jest cokolwiek napisane o namierzaniu? Missile to missile, a nie targeting.

Odnośnik do komentarza

A sobie wypisze pare ciekawszych:

GENERAL GAMEPLAY FIXES

-The Knife now only takes two swipes to kill when attacking from a position where a takedown is not possible.

 

VEHICLE FIXES

-Unguided tank rounds and RPGs will now instantly destroy Jets, Attack Helicopters, and Scout Helicopters.

Do tej pory 1 RPG tylko odymił maszynę,także dobrze że rozwalać będzie,chociaż raz z RPG zabiłem 2 w Apachu,ale to pewnie dlatego ze poszła z przodu w kabinę.

-Fixed a problem when locking on to two nearby targets, the locking should no longer jump rapidly between multiple targets. This applies to all locking weapons and Laser Designators.

W końcu,ile to razy cele mi przeskakiwały.

 

 

-Flares will no longer break the lock of a vehicle that is locked on, it will only distract the missiles.

I tak niegdy nei puszczam flar przy namierzaniu.

-The IGLA and Stinger now lock on much more quickly and disable an attack aircraft in 1 hit, but have significantly reduced range. This should allow Stingers to mount an effective close range point defense, without dominating an entire airspace.

 

I bajka,będzie można powalczyć i jakoś te kille wpadną,skończy się campienie heli nad respem.

 

GADGETS

 

-C4 will no longer be detonable after a player respawns, if the player is revived within 5 seconds he can still detonate his C4.

5 sekund styka.

-Claymores can now detonate from vehicles and can be used to disable jeeps or kill the passengers in light jeeps. Claymores will not do any damage to heavy vehicles.

-ciekawa sprawa

Edytowane przez Litwin25
Odnośnik do komentarza

możesz ładować podczas grania

Można i to jest fajne, w moim przypadku mam blisko do laptopa więc podłączam go do niego i z głowy

Za(pipi)iscie- ostatnio sie zaopatrzylem w kabel 2,8 m wlasnie w tym celu, po czym sie okazalo, ze tego malego hs sie nie da :D Tu jest bajka- praktycznie nie trzeba bedzie dzieki temu myslec o naladowaniu go przed meczem :) W ogole te sluchawki swietne sa- naprawde mega wygodne, wczoraj po 4h grania zero jakichkolwiek problemow no i mikrofon bardzo czuly :) Rowniez je moge polecic.

http://battlelog.bat...41/4/305322836/ takie tam z demawendu

http://battlelog.bat...72/4/305322836/ albo z bazaru

:rofl2:

Merson, Tobie tez sie takie przygody przytrafiaja czy tylko z opowiadan znasz? :D

 

Od wczoraj gram F2000- naprawde ekstra giwerka, ale czy lepsza od Famasa? Raczej nie, ale stwierdze to za min. 16 killi, jak tlumik odblokuje i bede mogl nalezycie porownac :)

Edytowane przez tommi___t
Odnośnik do komentarza

Dzięki temu ma zniknąć imput lag którzy niektórzy widzą

 

Skoro, juz zrobilem w dziale z PC to tutaj tez dam, nie kazdemu chce sie to przegladac ;)

 

http://blogs.battlef...will-come-soon/

Mnie z linka powyżej interesuje to:

This update will also bring the “Rent a Server” functionality to Xbox 360 and Playstation 3. For more updated information on this functionality, check back next week.

Jakie ceny za takie cuś, jaka jest funkcjonlaność i czy normalnie można punkty na takim serwerze nabijać.

 

Jak kozbinio nabił 110% celności?

Edytowane przez Pryxfus
Odnośnik do komentarza

Stary cziter :D A powaznie, to Kozbinio wczoraj glownie Massem cisnal, wiec musial po prostu kilku przeciwnikow jednym strzalem trafiac :)

 

Tego Massa tez wczoraj pierwszy raz wyprobowalem i musze przyznac, ze na bliskie dystanse jest naprawde w deche :) Mialem nim raz pogawedke z gosciem z usasem i odlamkowa na klatce schodowej przy A na metrze: on do mnie "bach! bach! bach! bach!", na co ja mu krotkie "puhhh", po ktorym gosciu sie polozyl, zeby odpoczac (ja zbiegalem, on wbiegal, wiec pewnie sie zmeczyl :D ), a ja pobieglem dalej :D

Odnośnik do komentarza

Negocjacje zakonczyly sie sukcesem ;) Jak dobrze pojdzie i znajde je dzis na zakupach, to wieczorem juz bede na nich pykal :)

 

też dzisiaj idę go poszukać, mam nadzieję, że w MM mają to wtedy szybko kupię. Po mojej akcji rzutu słuchawkami w podłogę muszę coś znaleźć nowego.

jak coś to po weekendzie najwyżej zaatakuję, bo Panowie piękny weekend = wyjazd = grill = no PS3 = seks = BF3 przestaje być na chwilę ważny.

 

a po weekendzie powrót do szarego życia i no=life'ienia w BF3

Ja odpoczynek od BF'a robię dopiero na majówkę.

W planach trasa Wilno-Zamość-Lwów-Tokaj-Eger i oczywiście non stop degustacja win.

Chciałem polecieć tez do Kiszyniowa (Mołdawia), ale jak przeczytałem jakie tam mają drogi to najlepiej byłoby pojechać tam AMTRAC'iem :)

 

Co do patcha to chciałbym aby kierowca czołgu i osoba odpowiedzialna za namierzanie dostawała po równo punktów za kille. Słabe jest to, że kierowca mając do dyspozycji termo jest uprzywilejowany i kosi wszystko jak popadnie, działowy tez kosiarka a Ty siedzący na laserze guzik z tego masz oprócz satysfakcji jak (pipi)nie heli.

Uważam też, że stanowczo za długo trzeba na tym siedzieć, żeby wbić medal.

Odnośnik do komentarza

Trochę się boję tej redukcji input laga :) Jeśli będzie tak przyjemnie się strzelało jak w BC2 to będziecie na mnie mówić "ten,który pokazał mersonowi jak się gra w gry video" :D i osiągnę wreszcie ratio 5,0, do którego tak niewiele mi brakuje... łał...

 

Wszystkie te zmiany z patcha wprowadzą odrobinkę świeżości ale nie zastąpią map packów. Jeśli tak wygląda wg DICE wsparcie społeczności graczy i podtrzymywanie popularności tytułu (4 mapki po 8 miesiącach od premiery za gruby szmal) to... szkoda słów... żenada...

Ale, ale! Czy ja nie przesadzam? Przecież wprowadzili nową jakość grania poprzez nowe rotacje map na serwerach! Łał...

 

PS. Sorki - przecież było BtK - jednak dbają o nas... wręcz rozpieszczają... a ja tak psioczyłem na Activision nawet nie grając w ich gry...

 

Ja odpoczynek od BF'a robię dopiero na majówkę.

W planach trasa Wilno-Zamość-Lwów-Tokaj-Eger i oczywiście non stop degustacja win.

 

 

heheh... to teraz nazywa się to degustacja... już widzę jak kręcisz tym winem w pysku i wypluwasz je do zlewu... :) Ty się najnormalniej w świecie będziesz upijał... :P (przywieź mi coś półsłodkiego - przeleje Ci kase a ty mnie winiacza)

Edytowane przez rob1979
Odnośnik do komentarza

Dobre... w tamtym roku Eger zaliczyłem i wino u lokalnego producenta półsłodkie 6 zł :). Bardzo dobre. W tym roku Hajduszloboszlo :)

Błagam Kaczor, Zielu...ja muszę widzę za Was się wziąć :)

Kurna jechać do Egeru, gdzie robią jedne z najlepszych wytrawnych win na świecie a Wy półsłodkie lutujecie?? Toż to nie wino ;)

Kaczor jak chcesz to Ci przywiozę z Tokaju słodkiego białasa w takim wydaniu, że z gębą rozdziawiona z wrażenia przez tydzień będziesz chodził!

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...