Skocz do zawartości

Battlefield 3 - online


waldusthecyc

Rekomendowane odpowiedzi

A ja chyba cos czulem, ze beda problemy i nawet w multi nie wchodzilem, tylko chwile coopa pyknalem. Zrobilem wczoraj misje heli na hardzie z jakims randomem- w sumie latwizna (chyba jedyna na hardzie). Faktycznie wpada troche wiecej punktow na trudniejszych poziomach. Jak bylem pod koniec drugiego przejscia tej misji, tym razem jako pilot, to tez mnie wywalilo- nie tylko z BF, ale w ogole z PSN, i to tak, ze sie pozniej ponownie zalogowac nie chcial, a potem listy przyjaciol wczytac. Wtedy dalem spokoj- dzis moze zajrze po patchu na chwile obczaic co i jak, jak dam rade :)

Edytowane przez tommi___t
Odnośnik do komentarza

Trochę dużo, dobrze że jeszcze mało ludzi ściąga to za 25 minut będę miał... pół godziny temu wszyscy biegali z USAS'ami jak szaleni... aż strach było nos wyściubić zza winkla... :-P

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Specjalnie z roboty się urwałem :) ale nie byłbym takim optymistą czy wieczorem serwer tak Cię puści by szybko ściągną łatę.

 

I pierwsze rozczarowanie gra informuje mnie że jeśli chcę grać na mapach z dodatku muszę je obowiązkowo od nowa ściągnąć :)

 

Kolejna rzecz nowe rzeczy w sklepie... Co to (pipi) jest ? pytam się jakieś Shortcut do każdej klasy i pojazdów ? Teraz każdy debil z niską rangą może mieć wszystko odblokowane za kasę :(

Edytowane przez marekjw2523
Odnośnik do komentarza

To pięknie przy ściąganiu ponownie dodatku zawiesiło mi konsolę a teraz wyskakuję uszkodzenie plików. Komu mam podziękować ? :(

 

Miałem to samo :D Zrobił mi się ten restore PSowy i jest ok teraz ściągam jeszcze raz dodatek ale już przez PS menu (wyszedłęm z gry) Jak widać ponownie DICE naprawiło jedno a SPIERD**** drugie dzień jak co dzień masakra....

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...