Skocz do zawartości

Battlefield 3 - online


waldusthecyc

Rekomendowane odpowiedzi

Niezła patologia Baniol, my co prawda też wyrzucamy randomów z gry, ale najwyżej kilku w meczu i to tych z dolnej części tabeli po to, żeby zrobić miejsce znajomym.

 

To Ci dopiero news. DICE da w kwietniu konsolowcom serwery na 64 osoby w Podboju!!!

http://www.tinyurl.pl/?bzAst9sl

 

K..wa, złapałem się... a weź sp....dalaj... łyknąłem z rozbiegu jak stara dziwka hehe

Odnośnik do komentarza

Niezła patologia Baniol, my co prawda też wyrzucamy randomów z gry, ale najwyżej kilku w meczu i to tych z dolnej części tabeli po to, żeby zrobić miejsce znajomym.

 

To Ci dopiero news. DICE da w kwietniu konsolowcom serwery na 64 osoby w Podboju!!!

http://www.tinyurl.pl/?bzAst9sl

 

K..wa, złapałem się... a weź sp....dalaj... łyknąłem z rozbiegu jak stara dziwka hehe

Echhh...Pryx :)

Zdejme Ci za to blache.

 

Hihihihi

Odnośnik do komentarza
Gość Szprota

Niezła patologia Baniol, my co prawda też wyrzucamy randomów z gry, ale najwyżej kilku w meczu i to tych z dolnej części tabeli po to, żeby zrobić miejsce znajomym.

 

To Ci dopiero news. DICE da w kwietniu konsolowcom serwery na 64 osoby w Podboju!!!

http://www.tinyurl.pl/?bzAst9sl

 

źródło poproszę tych rewelacyjnych wiesci

 

i tak pewnie się okaże że to głupi żart prima apilsowy :(

Odnośnik do komentarza

Niezła patologia Baniol, my co prawda też wyrzucamy randomów z gry, ale najwyżej kilku w meczu i to tych z dolnej części tabeli po to, żeby zrobić miejsce znajomym.

 

To Ci dopiero news. DICE da w kwietniu konsolowcom serwery na 64 osoby w Podboju!!!

http://www.tinyurl.pl/?bzAst9sl

Nie rób tak bo sie miałem z pracy zwalniać i lecieć grac na 64 osoby :shout:

Odnośnik do komentarza

http://battlelog.bat...36/4/182309077/

 

Chodzi tobie o ten meczyk? Dołączyłem do was i widziałem jak znikliście. Pograłem trochę z Masorzem i Billem_Brama i też mnie wywalili. Na liście jest po 32 graczy na zespół, czyli podczas jednej rundy wyrzucili 40 osób ;/

Dokładnie o ten mecz :). Wczoraj znowu mnie to spotkało, chociaż nie zdążyłem jeszcze nikogo sfragować, więc możliwe, że faktycznie kolega chciał dołączyć do gry czy coś, a nie odwalali takiej maniany. Dobrze, że statsy zapisuje, bo inaczej bym piznął grą za okno... W sumie to mam grę na HDD, a trochę mi szkoda konsolki.

Odnośnik do komentarza

pytanie czy ktos ma takie cos :

1) Randomalne obrazenia po skoku z spadochronem ( nie mowie tutaj o za poznym otwarciu tylko np wlatujemy na max i skaczemy na spadochronie ) Obrazenia od 10 do samobojstwa

2) jak jestem sam w skladzie to po smierci radio beacon znika. Wiec jaki jest jego sens ?

3) Mortar jest calkowicie wylaczony, Biegalem z mortarem po calej mapie i nigdzie nie da sie go rozlozyc ( Bazar) sprawdzalem nawet miejsca z dala od flag np. 1 resp na rushu itp..

4) heat seakers -> after burner i nigdy Cię nie dogonią, mozna wylaczyc flary -> jaki jest ich sens ?

Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

pytanie czy ktos ma takie cos :

1) Randomalne obrazenia po skoku z spadochronem ( nie mowie tutaj o za poznym otwarciu tylko np wlatujemy na max i skaczemy na spadochronie ) Obrazenia od 10 do samobojstwa

2) jak jestem sam w skladzie to po smierci radio beacon znika. Wiec jaki jest jego sens ?

3) Mortar jest calkowicie wylaczony, Biegalem z mortarem po calej mapie i nigdzie nie da sie go rozlozyc ( Bazar) sprawdzalem nawet miejsca z dala od flag np. 1 resp na rushu itp..

4) heat seakers -> after burner i nigdy Cię nie dogonią, mozna wylaczyc flary -> jaki jest ich sens ?

 

1)mam to samo.

4) o ile gosc nie siedzi ci na du.pie,to zawsze uciekniesz.Ja zamiast flar mam gasnice.

Edytowane przez zaq123456
Odnośnik do komentarza

4) o ile gosc nie siedzi ci na du.pie,to zawsze uciekniesz.Ja zamiast flar mam gasnice.

Ale gaśnica leczy tylko krytyczne obrażenia? Bo latałem dziś na hardcore (nie wiem ile miałem HP) i jak trochę oberwałem to samolot mi piszczał, a gaśnicy nie mogłem użyć.

Czy ECM nie jest teraz najlepszym rozwiązaniem? Działa chyba tak jak kiedyś flary (myli wystrzelony pocisk + kasuje namierzanie), sporo osób z tym lata.

Czy UH-1 ma automatyczny "below radar"? Bo dziś spotkałem typa, który, wydawało mi się, specjalnie latał nisko i był nienamierzalny.

Chciałem powiedzieć, że na hardcore jest zupełnie inna kultura latania - przede wszystkim można inne samoloty z działka niszczyć. Z drugiej strony bez spottingu zupełnie nie ogarniałem co się na ziemi dzieje. Doczołgałem się do rakiet Z-P w samolocie i mogę znowu grać na normalu :)

Odnośnik do komentarza

Zapewne wiecie, że teraz 'suppression' działa tak jak powinno. Jak Was ktoś ostrzeliwuje to wasza celność spada, jednak jest jedna broń na która to nie działa (na razie), chodzi o .44 Magnum. Masz taką samą celność podczas bycia ostrzeliwanym jak i w 'normalnym' stanie.

 

Odnośnik do komentarza

Zbliża się liga BF3 więc [POL] otwiera rekrutację

Poszukujemy osób chętnych do gry, mających 2-3 godziny czasu w dzień w który mamy trening (prawdopodobnie będą to 2 dni w tygodniu, zdajemy sobie sprawe z tego że ludzie mają szkołe/prace i nie mogą grać 24/7), potrafiących grać zespołowo, mających odpowiednie podejście do gry w zespole oraz oczywiście potrafiących dobrze strzelać

Osobom kłótliwym i niedojrzałym emocjonalnie dziękujemy, chcemy stworzyć zgraną ekipe i grać w dobrej atmosferze icon_e_wink.gif

 

Oczekujemy dawania z siebie wszystkiego na meczach klanowych, motywacji do zdobywania jak najlepszych osiągnięć i chęci pozyskania nowych dobrych kumpli

 

Jeśli jesteś zainteresowany wystarczy wypełnić formularz rekrutacyjny na naszej stronie w zakładce "Rekrutacja" - http://www.polish-elite-team.com

Odnośnik do komentarza
Gość Darude

Dobra czas pożegnać tego kupofielda .USASy i Famasy odeszły czas na nowych bogów Dao ,M 1014 ,M240B,M60E4 i podręczne pistoleciki.Miło.

Te CKM ważą po 10 kg plus ,do tego odrzut ,a goscie sobie chodzą i koszą jak przy żniwach .:D

Edytowane przez Darude
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...