Skocz do zawartości

Battlefield 3 - online


waldusthecyc

Rekomendowane odpowiedzi

Mi ciężko doradzać,bo na 90% lotników działają moje ścinania,5% jest na równi ze mną i decyduje błąd lub przywalenie o ziemie a na pozostałe 5% nie mam patentu,co bym nie robił to i tak mnie rozwalą.Trzeba by z ziemi popatrzeć jak ścinają i pod jakim katem,ale to nie realne.Natomiast po tym patchu zwalili na maksa walkę,bo raz że radar nie pokazuje naszej pozycji,pokazuje flagi do przejęcia(po co mi one w samolocie?)a już np.masztu na Kaspianie nie pokazuje,są kolesie którzy nie mogą powalczyć,to rozbijają się o mnie.

Edytowane przez Litwin25
Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

jakieś tipsy jeśli chodzi o dogfighting? mam na myśli sytuację, gdy krążysz z przeciwnikiem w spirali. zmieniam wysokość, ciągle manewruje, on też i tak w nieskończoność, aż komuś się nie znudzi. używam L2 oczywiście. zakręty próbuję brać w ten sposób (przypuśćmy w lewo) - skręcam w lewo lekko do góry, wciskam+trzymam L2 i kończę zakręt schodząc z kolei lekko w dół, robię taki łuk. jak definitywnie wejść na ogon kolesiowi jak obydwoje utknęliście w spirali? jak już chociaż trochę wyjdę na lepszą pozycję to ogarniam z R3 i ciężko jest mu mnie zgubić, ale jak osiągnąć tą pozycję właśnie?

 

Obejrzyj sobie stream tego goscia http://www.twitch.tv/cr33p1ngd3ath89?format=html

Odnośnik do komentarza

No właśnie heli jest ciężkie,tylko na ogół są zajęci walką z ludźmi czy czołgami,bo ja się taki zawiesi z ogarniętym kolo na działku to są problemy.Latanie na noob core jest fajne,bo sobie ludzi spotuje z rakiety p-z i później rozwalam z działka jak jestem niżej,dzięki rakiecie widzę go i mogę się ustawić na niego a nie że w ostatniej chwili mi gdzieś pokazuje trójkąt,ale jest minus jak grasz przeciwko dobremu lotnikowi,maszyny się naprawiają.Ostatnio grałem na ciekawym serwerze,normal bez kamer pośmiertnych i spotowania.

Odnośnik do komentarza

Hehe, Yakubu za dużo assaultem grasz, bo widać że paszą Cię tylko te bronie z supportu, które w zasadzie są assault'owe. A masz problem z celowaniem bez podparcia, czyli ewidentnie musisz poćwiczyć ogień pulsacyjny na średni i daleki dystans (krótkie naprawdę serie od 4-8 strzałów; każdy LKM ma inne natężenie), a z bliska to nie baw się w ciuciubabkę, tylko wciskaj spust i staraj się wbiec na przeciwnika z ogniem na lufie :D Nawet jak się schowa za róg, to nie przerywaj ognia tylko leć i skoś go niczym rolnik zboże ;)

Odnośnik do komentarza

jak to jest że gra mnie bardziej wkurza niż bawi, a te prywatne serwery i automatycznie wyłączenie serwerów od DICE to porażka gdzie nie wejdziesz to praktycznie siedzisz na jednej mapie od 40 do 60 min. A mapy jakie się gra to też oklepane dawno nie grałem autostrady... wszędzie sekwana metro bazar i od czasu do czasu kharg i firestorm ile można... nic chyba sprzedam bf'a żeby się od niego uwolnić... gdzie się podziały FPS'y ala Q3 we wszystkich jest tylko nacisk na team play taki ostatni trend (wszędzie team play co-op), a nie ma na rynku (ofc konsolowym) ŻADNEJ skillowej gry (jak q3, czegoś 1 vs 1)... mojej frustracji nie ma końca :< to tyle hf & peace

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Wkurza mnie brak balansu opancerzenia,bo czemu humvee wytrzymuje strzał z Javelina czy rakiety p-z,tak samo jak czołg?Do tego bzdura jak lecę samolotem i wejdę na chwilę w opcje,naciskam O a kolo wyskakuje z samolotu,rozumiem jakbym 2 razy nacisnął,ale naciskam tylko raz by wyjść z opcji.Dzisiaj mega lol,wszedłem na prywatny serwer i był napis ze nie wyrzucają z meczy,zaczęło mi iść za dobrze,byłem pierwszy z drużyna zaczęła coś grać i nagle kick.

Edytowane przez Litwin25
Odnośnik do komentarza

Wkurza mnie brak balansu opancerzenia,bo czemu humvee wytrzymuje strzał z Javelina czy rakiety p-z,tak samo jak czołg?Do tego bzdura jak lecę samolotem i wejdę na chwilę w opcje,naciskam O a kolo wyskakuje z samolotu,rozumiem jakbym 2 razy nacisnął,ale naciskam tylko raz by wyjść z opcji.Dzisiaj mega lol,wszedłem na prywatny serwer i był napis ze nie wyrzucają z meczy,zaczęło mi iść za dobrze,byłem pierwszy z drużyna zaczęła coś grać i nagle kick.

rzuc granatem w humvee to zgina wszyscy w srodku
Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

Do tego bzdura jak lecę samolotem i wejdę na chwilę w opcje,naciskam O a kolo wyskakuje z samolotu,rozumiem jakbym 2 razy nacisnął,ale naciskam tylko raz by wyjść z opcji.

Zabezpieczenie przed ludzi,ktorzy mieli by 'swietny pomysl' zmiany team,podczas latania w odrzutowcu.

Odnośnik do komentarza

Wkurza mnie brak balansu opancerzenia,bo czemu humvee wytrzymuje strzał z Javelina czy rakiety p-z,tak samo jak czołg?Do tego bzdura jak lecę samolotem i wejdę na chwilę w opcje,naciskam O a kolo wyskakuje z samolotu,rozumiem jakbym 2 razy nacisnął,ale naciskam tylko raz by wyjść z opcji.Dzisiaj mega lol,wszedłem na prywatny serwer i był napis ze nie wyrzucają z meczy,zaczęło mi iść za dobrze,byłem pierwszy z drużyna zaczęła coś grać i nagle kick.

rzuc granatem w humvee to zgina wszyscy w srodku

 

Chyba przez okno do środka.

Odnośnik do komentarza

Wkurza mnie brak balansu opancerzenia,bo czemu humvee wytrzymuje strzał z Javelina czy rakiety p-z,tak samo jak czołg?Do tego bzdura jak lecę samolotem i wejdę na chwilę w opcje,naciskam O a kolo wyskakuje z samolotu,rozumiem jakbym 2 razy nacisnął,ale naciskam tylko raz by wyjść z opcji.Dzisiaj mega lol,wszedłem na prywatny serwer i był napis ze nie wyrzucają z meczy,zaczęło mi iść za dobrze,byłem pierwszy z drużyna zaczęła coś grać i nagle kick.

rzuc granatem w humvee to zgina wszyscy w srodku

 

Chyba przez okno do środka.

nie serio. to pochodna tego co dadali, ze claymory moga byc detonowane przez samochody. Jak sie rzuci granatem w humvee/vodnika to da sie zabic ludzi w srodku :D

Odnośnik do komentarza

jak to jest że gra mnie bardziej wkurza niż bawi, a te prywatne serwery i automatycznie wyłączenie serwerów od DICE to porażka gdzie nie wejdziesz to praktycznie siedzisz na jednej mapie od 40 do 60 min. A mapy jakie się gra to też oklepane dawno nie grałem autostrady... wszędzie sekwana metro bazar i od czasu do czasu kharg i firestorm ile można... nic chyba sprzedam bf'a żeby się od niego uwolnić... gdzie się podziały FPS'y ala Q3 we wszystkich jest tylko nacisk na team play taki ostatni trend (wszędzie team play co-op), a nie ma na rynku (ofc konsolowym) ŻADNEJ skillowej gry (jak q3, czegoś 1 vs 1)... mojej frustracji nie ma końca :< to tyle hf & peace

 

Jeśli brakuje Ci rozgrywki ala Q3 to masz na tej generacji lepsze do tego tytuły, cod, kz3... Od zawsze BF kładł większy nacisk na działanie w zespole i mocniej je premiował. Za to kocham BF. KZ3 zawiódł nadzieję zespołowych graczy (po świetnym w multi KZ2) i został nam BC2 a teraz BF3. Dla każdego coś dobrego. Ja tam lubię jak mogę się nawalić i na tyłach zespołu robiąc za wsparcie amunicyjno-reanimacyjne, nawijajac o nowym Hansie Klossie, trzaskać przyzwoite punkty :D

Odnośnik do komentarza

Taki chaos jaki panuje w multi w tej grze to jeszcze nie widzialem:-) , masakra jakas jest w TDM,naprawde podziwiam tych ktorych bawi takie cos.jednym slowem porazka ,wedlug mnie multi w tej grze nieumywa sie do takiego killzone3 czy mw3.

 

Framerate lepiej przemilcze ,bo plakac sie chce, opcja antyaliasing off??? Plakac sie chce

Odnośnik do komentarza

płakać to się chce jak ktoś rozkminia multi w BF3 na podstawie DM, który został dodany tylko i wyłącznie po to by ludziki od MW wiedzieli co się dzieje.

 

Byc moze masz racje ,nie moge sie wypowiadac bo sprawdzalem tylko TDM i jak narazie tak mnie odrzucilo od multi w tej grze ,ze wole nie sprawdzac innych trybow.

Odnośnik do komentarza

płakać to się chce jak ktoś rozkminia multi w BF3 na podstawie DM, który został dodany tylko i wyłącznie po to by ludziki od MW wiedzieli co się dzieje.

 

Byc moze masz racje ,nie moge sie wypowiadac bo sprawdzalem tylko TDM i jak narazie tak mnie odrzucilo od multi w tej grze ,ze wole nie sprawdzac innych trybow.

 

No i tu, niestety, robisz podstawowy i największy błąd... Najlepiej pograj z friendsami, w trybach do których BF został stworzony a nie jakieś prehistoryczne, badziewne tdm.

Odnośnik do komentarza

płakać to się chce jak ktoś rozkminia multi w BF3 na podstawie DM, który został dodany tylko i wyłącznie po to by ludziki od MW wiedzieli co się dzieje.

 

Byc moze masz racje ,nie moge sie wypowiadac bo sprawdzalem tylko TDM i jak narazie tak mnie odrzucilo od multi w tej grze ,ze wole nie sprawdzac innych trybow.

 

Puki możesz to uciekaj od tej gry,mi zostało jeszcze 12 lvl i też kończę,mogłem to zrobić na pierwszym orzełku.

  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...